Katie Holmes i Jamie Foxx na Grammy 2018
Fot. Getty Images
Z ŻYCIA GWIAZD

Katie Holmes i Jamie Foxx już nie ukrywają swojej miłości. Dlaczego zdecydowali się na to dopiero teraz?

Weronika Kostyra 30 stycznia 2018 20:00
Katie Holmes i Jamie Foxx na Grammy 2018
Fot. Getty Images

Katie Holmes i Jamie Foxx długo ukrywali swój związek. Plotki o uczuciu między nimi pojawiły się już w 2013 roku, ale pierwsze zdjęcia potwierdzające tę informację ukazały się dopiero niedawno. Paparazzi przyłapali wtedy parę na romantycznym spacerze na plaży. Teraz nie ma już wątpliwości, ponieważ na gali Grammy 2018 po raz pierwszy oficjalnie pokazali się razem. Dlaczego czekali z tym tak długo?

Katie Holmes i Jamie Foxx już nie muszą się ukrywać

Katie Holmes długo nie miała szczęścia w miłości. Jej najdłuższym związkiem było nieudane małżeństwo z należącym do sekty scjentologów Tomem Cruisem. Zakończyło się ono w 2012 roku w atmosferze skandalu, kiedy aktorka postanowiła wraz z córką Suri uciec od męża i sekty. Cruise chciał decydować o każdej sferze jej życia –rolach, które przyjmowała czy o przyjaciołach, z którymi mogła utrzymywać kontakty. Nie mogli też porozumieć się w sprawie wychowania córki.

Ostatecznie aktorce udało się zakończyć ten toksyczny związek, niestety jego konsekwencje jeszcze długo się za nią ciągnęły. Aby dostać rozwód, musiała zgodzić się na pewne warunki. Zobowiązała się między innymi, że przez pięć lat od rozstania nie będzie pokazywać się publicznie z nowym partnerem. Sumiennie przestrzegała tych postanowień, aby ona i jej córka nie miały więcej problemów ze scjentologami. Na szczęście pięć lat już minęło. Teraz Katie Holmes i Jamie Foxx nie muszą się ukrywać, choć pokazując się publicznie wciąż czują się nieswojo. Wspólne zdjęcie zrobiono im jedynie na widowni gali, gdzie nieśmiało szeptali do siebie. „Oboje świetnie się bawili, cały wieczór patrzyli sobie w oczy”, napisał „Daily Mail”.

Plotkowano już o pierścionku zaręczynowym na jej palcu, a także o tym, ze aktorka jest w ciąży. Czy szczęśliwa para wkrótce naprawdę planuje ślub?

Zobacz także: Luis Fonsi, autor hitu „Despacito”, w cieniu żony na rozdaniu nagród Grammy 2018. Zobaczcie jej kreację!

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?