Karol Strasburger, VIVA! 2014
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
Z ŻYCIA GWIAZD

Karol Strasburger zostanie ojcem?! 

„Mój ojciec marzył, żebym miał syna’’

Damian Duda 19 czerwca 2018 08:03
Karol Strasburger, VIVA! 2014
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Karol Strasburger marzy o powiększeniu rodziny! Po śmierci ukochanej żony prowadzący kultowej Familiady postanowił ułożyć sobie życie u boku swojej menadżerki, Małgorzaty Weremczuk. Dzieli ich 37 lat różnicy, jednak łączy znacznie więcej. Nic dziwnego, że para nie wyklucza, że w niedalekiej przyszłości zostaną rodzicami! Strasburger nie ukrywa, że marzy o... synu!

Karol Strasburger dzieci

Mimo że 70-letni artysta do tej pory nie doczekał się potomstwa, nie wyklucza, że w przyszłości może zostać ojcem! Kilka dni temu Karol Strasburger wziął udział w zawodach samochodowych VIP Cross. „Na evencie towarzyszyła mu ukochana. Oboje nie unikali fotoreporterów, wręcz przeciwnie, chętnie pozowali do wspólnych zdjęć, obejmując się czule’’, donosi Super Express.

Jednak czy aktor nie boi się późnego ojcostwa? „Wiek nie ma znaczenia. Biologicznie jestem młodszy o 10 lat’’, wyznał niedawno.

Prezenter cały czas z tyłu głowy ma słowa swojego taty. „Mój ojciec, który już nie żyje, marzył o tym, żebym miał syna. Mówił: Pamiętaj, że na tobie się kończy nasz ród. Gdybym, został tatą, to może byłoby i dobrze, ale czy tak się stanie, nie wiem. Na pewno byłoby miło mieć kogoś, kto będzie po mnie przejmował moje myśli i miałbym kogoś, kogo mógłbym nauczyć wielu rzeczy’’, wyznał Strasburger w rozmowie z Red Carpet. 

Karol Strasburger ma nową dziewczynę! Para nie ukrywa tej miłości
Fot. Archiwum prywatne pary

Karol Strasburger ma nową dziewczynę! Para nie ukrywa tej miłości
Fot. Archiwum prywatne pary

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?