O TYM JEST GŁOŚNO

Kamil Stoch przerwał program i wyszedł ze studia! Co sprowokowało skoczka?

Sportowiec był wyraźnie oburzony

Konrad Szczęsny 20 lutego 2018 12:00

W sobotę Kamil Stoch został po raz trzeci mistrzem olimpijskim w skokach narciarskich. Polak obronił tytuł z Soczi i, póki co, jest jedynym sportowcem z naszego kraju, który wywalczył w trakcie Zimowych Igrzysk Olimpijskich - Pyongchang 2018 złoty medal. Nic dziwnego, że fenomenem skoczka zainteresowały się nie tylko media krajowe, lecz także zagraniczne!

Kamil Stoch w programie „Emil i OL”

Jeszcze przed sobotnim konkursem nagrano odcinek satyrycznego programu „Emil i OL”, który emitowany jest na norweskim Eurosporcie. 

Stoch jest dwukrotnym mistrzem olimpijskim i wszyscy przewidują, że wygra w sobotę. Pokaże mi, dlaczego jest najlepszym skoczkiem na świecie”, zapowiadał wówczas prowadzący.

Zadaniem Polaka było, w odniesieniu do wyświetlających się na ekranie grafik, wytłumaczyć widzom i gospodarzom, jak oddać perfekcyjny skok.

Sprawy zaczęły się komplikować, gdy na ekranie w pewnym momencie pokazano zdjęcia z prywatnego życia prowadzącego...

Kamil Stoch opuścił studio norweskiego programu

Kamil Stoch był wyraźnie zakłopotany i nie wiedział, jak ma zareagować na osobliwy żart prowadzącego. Co prawda ten starał się wybrnąć z niezręcznej sytuacji i przekonywał, że było to niezamierzone i zaczął przepraszać, ale Polak wydawał się mocno zniesmaczony.

„Przepraszam, nie mogę tego zrobić. To nie jest możliwe z czymś takim...”, stwierdził kwaśno, po czym opuścił studio. 

Internauci są zgodni, że żart nie był w żadnym stopniu zabawny i wypadł raczej żenująco. Podzielacie tę opinię?

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BARBARA KURDEJ-SZATAN wyznaje: „Zasuwając intensywnie, oczekiwałam, że gdy wrócę do domu, będę mogła się zrelaksować. Tymczasem były awantury…”. GREG i RAFAŁ COLLINS – od happy endu do tragedii był tylko krok. W VIVIE! na Lato w cyklu Ona o Niej – KRYSTYNA CIERNIAK-MORGENSTERN o ELŻBIECIE CZYŻEWSKIEJ: „Szamotała się psychicznie. Z jednej strony niedawno poślubiony mąż, a z drugiej Polska…”. W cyklu Sztuka gotowania – HANNA LIS. Czy spełni swoje „kulinarne” marzenie i wybierze się do Peru? W Podróżach z Historią: tajemnice KASZUB.