Sportowiec był wyraźnie oburzony

Konrad Szczęsny 20 lutego 2018 12:00

W sobotę Kamil Stoch został po raz trzeci mistrzem olimpijskim w skokach narciarskich. Polak obronił tytuł z Soczi i, póki co, jest jedynym sportowcem z naszego kraju, który wywalczył w trakcie Zimowych Igrzysk Olimpijskich - Pyongchang 2018 złoty medal. Nic dziwnego, że fenomenem skoczka zainteresowały się nie tylko media krajowe, lecz także zagraniczne!

Kamil Stoch w programie „Emil i OL”

Jeszcze przed sobotnim konkursem nagrano odcinek satyrycznego programu „Emil i OL”, który emitowany jest na norweskim Eurosporcie. 

Stoch jest dwukrotnym mistrzem olimpijskim i wszyscy przewidują, że wygra w sobotę. Pokaże mi, dlaczego jest najlepszym skoczkiem na świecie”, zapowiadał wówczas prowadzący.

Zadaniem Polaka było, w odniesieniu do wyświetlających się na ekranie grafik, wytłumaczyć widzom i gospodarzom, jak oddać perfekcyjny skok.

Sprawy zaczęły się komplikować, gdy na ekranie w pewnym momencie pokazano zdjęcia z prywatnego życia prowadzącego...

Kamil Stoch opuścił studio norweskiego programu

Kamil Stoch był wyraźnie zakłopotany i nie wiedział, jak ma zareagować na osobliwy żart prowadzącego. Co prawda ten starał się wybrnąć z niezręcznej sytuacji i przekonywał, że było to niezamierzone i zaczął przepraszać, ale Polak wydawał się mocno zniesmaczony.

„Przepraszam, nie mogę tego zrobić. To nie jest możliwe z czymś takim...”, stwierdził kwaśno, po czym opuścił studio. 

Internauci są zgodni, że żart nie był w żadnym stopniu zabawny i wypadł raczej żenująco. Podzielacie tę opinię?

1/5
Copyright @Materiały prasowe (kamiland.pl)
1/5

Kamil Stoch opuścił studio nagraniowe, gdy na ekranie zaczęto pokazywać zdjęcia z prywatnego życia norweskiego prowadzącego. Czy skoczek słusznie podjął takie działanie czy to może objaw braku dystansu z jego strony?

2/5
Kamil Stoch Turniej Czterech Skoczni: zwycięzca!
Copyright @East News
2/5

Kamil Stoch w sobotę jako pierwszy Polak wywalczył złoty medal z trakcie Zimowych Igrzysk Olimpijski - Pyongchang 2018. Tym samym obronił tytuł z Soczi sprzed czterech lat.

3/5
Copyright @East News
3/5

Kamil Stoch to także lider Pucharu Świata w Skokach Narciarskich. Czy skoczek sięgnie w tym sezonie po Kryształową Kulę? Wiele na to wskazuje! 

4/5
Kamil Stoch wygrał konkurs indywidualny Pucharu Świata w Zakopanem
Copyright @Eastnews
4/5

Kamil Stoch z pewnością może zaliczyć bieżący sezon do udanych. Skoczek wygrał m.in. Turniej Czterech Skoczni (wszystkie konkursy), zdobył złoty medal w trakcie Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Pyongchangu oraz jest liderem klasyfikacji generalnej Pucharu Świata! 

5/5
Kamil Stoch podczas konkursu Pucharu świata w Zakopanem
Copyright @Eastnews
5/5

Kamil Stoch, dzięki znakomitej formie swojej oraz kolegów z polskiej kadry, wywalczył wczoraj brązowy medal w konkursie drużynowym, rozgrywanym w Pyongchangu. To drugie odznaczenie, jakie udało się wywalczyć naszym sportowcom w trakcie trwających Zimowych Igrzysk Olimpijskich.

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.