Joy Villa przeciwko aborcji, Grammy 2018
Fot. East News
O TYM JEST GŁOŚNO

Kontrowersyjna piosenkarka na gali Grammy protestowała przeciwko aborcji i wywołała skandal!

Weronika Kostyra 30 stycznia 2018 13:00
Joy Villa przeciwko aborcji, Grammy 2018
Fot. East News

 

Gwiazdy starają się wykorzystać popularność, by zamanifestować swoje poglądy oraz mówić o ważnych społecznych kwestiach. Wiele z nich włączyło się w ostatnim czasie w akcje „#MeToo” oraz „Time’s Up!”, między innymi wybierając czarne kreacje na rozdanie Złotych Globów, a także przynosząc białe róże na galę Grammy 2018. Wszystko to na znak protestu przeciwko molestowaniu seksualnemu i dyskryminacji. Skandal wywołała jednak celebrytka, która Grammy wykorzystała do zaprezentowania światu zupełnie innych poglądów.

 

Skandal na rozdaniu Grammy

Kontrowersyjna piosenkarka i skandalistka Joy Villa pojawiła się na czerwonym dywanie w białej sukni z ręcznie namalowanym wizerunkiem ludzkiego płodu oraz torebką z napisem „Choose Life” („Wybierz życie”). W ten sposób zademonstrowała poparcie ruchów pro-life i zdecydowany sprzeciw aborcji. Kwestia ta także w USA jest szeroko komentowana. Swoją kreację skomentowała w wywiadzie dla „Fox News”: „Jestem jak najbardziej za ruchem pro-life. W tym roku postanowiłam ogłosić swoje stanowisko przy pomocy sukni, zresztą jak co roku. Życie jest najważniejsze. Pamiętam jak w wieku 21 lat byłam w związku z mężczyzną nadużywającym alkoholu i narkotyków. Próbowałam zaistnieć jako piosenkarka i aktorka, ale nie było to takie proste, dlatego też byłam wtedy bez grosza. Pewnego dnia okazało się, że zaszłam w ciążę. Wiedziałam, że muszę podjąć najtrudniejszą decyzję w swoim życiu, dlatego też postanowiłam oddać dziecko do adopcji. Było to niesamowicie trudne, jednak wiedziałam, że oddanie dziecka to lepszy wybór niż pozbawianie go życia”, deklaruje. Po gali wystawiła suknię na aukcję charytatywną.

 

Joy Villa przeciwko aborcji, Grammy 2018
Fot. East News


Gwiazda sama określa siebie jako „twórczą konserwatystkę”. Jest zaangażowana politycznie i często manifestuje swoje nieraz kontrowersyjne poglądy. Jest też oddaną zwolenniczką Donalda Trumpa. Na ubiegłorocznej gali Grammy także wywołała skandal w sukni z hasłem wyborczym prezydenta USA „Make America Great Again”. Teraz celebrytka znana głównie z wywoływania skandali zapowiada kandydowanie do Kongresu. Nadaje się?

 

Joy Villa, Grammy 2017
Fot. East News

 

Zobacz także: Luis Fonsi, autor hitu „Despacito”, w cieniu żony na rozdaniu nagród Grammy 2018. Zobaczcie jej kreację!

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.