Joanna Opozda, Antek Królikowski, smutna
Fot. AKPA
O TYM SIĘ MÓWI

Joanna Opozda pozbywa się sukni ślubnej. Ile kosztuje?

Na sprzedaż trafiła jeszcze jedna kreacja

Olga Figaszewska 3 lipca 2022 10:15
Joanna Opozda, Antek Królikowski, smutna
Fot. AKPA

Relacja Joanny Opozdy i Antoniego Królikowskiego przeszła do historii. Aktorka postanowiła nie patrzeć wstecz i nie ogląda się na przeszłość, a rozpoczyna nowy etap. Niedawno wystawiła na sprzedaż kreacje z dnia swojego ślubu. Suknie sprzedawane są za połowę ceny. Ile kosztują?

Joanna Opozda sprzedaje suknie ślubną

Joanna Opozda i Antoni Królikowksi pobrali się w sierpniu 2021 roku. Po pewnym czasie okazało się, że para spodziewa się narodzin pociechy. Jednak zanim chłopiec przyszedł na świat ich relacja przeszła do historii. Jak podają media, byli partnerzy przygotowują się do rozwodu.

Joanna Opozda zamyka za sobą pewien rozdział i układa życie na nowo. Aktorka niedawno wróciła do pracy i poświęca każdą chwilę swojemu synkowi. Vincent jest oczkiem w jej głowie i spełnieniem marzeń.  

Zobacz też: Joanny Opozda i Antoni Królikowski postanowili się rozwieść. Oto burzliwa historia ich miłości

Joanna Opozda, Antoni Królikowski, ślub sierpień 2021
Fot. Piotr Molecki/East News

Ślub Joanny Opozdy i Antoniego Królikowskiego, sierpień 2021

Gwiazda postanowiła pożegnać się z niektórymi pamiątkami z dnia jej ślubu. Joanna Opozda wystawiła na sprzedaż kreacje, w których pojawiła się na ceremonii i weselu. Pomaga jej w tym siostra Aleksandra, która zamieściła oferty grupie sprzedażowej na Facebooku.

Kreacja, w której Joanna Opozda szła do ołtarza jest warta 12 tysięcy złotych. Została ozdobiona kryształkami Swarovskiego a całość dopełnia piękny welon. Suknia została wystawiona za połowę ceny.

Druga suknia była zakupiona za 8 tysięcy złotych. W sprzedaży pojawiła się za 4 tysiące. Obie kreacje były wykonywane na specjalne zamówienie.  

Czytaj też: Życie w cieniu sekty. Skomplikowana historia miłości Katie Holmes i Toma Cruise'a

Suknie ślubne Joanny Opozdy
Fot. screen za Plejada.pl

Suknie ślubne Joanny Opozdy
Fot. screen za Plejada.pl

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

„Miałem szczęście do kobiet”… Jerzy Stuhr o mamie i babci w ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.