Jessica Chastain
Fot. Instagram
O NIEJ JEST GŁOŚNO

Jessica Chastain wyszła za mąż! Kim jest jej wybranek?

Olga Figaszewska 11 czerwca 2017 15:45
Jessica Chastain
Fot. Instagram

Gwiazda Hollywood, Jessica Chastain w końcu wyszła za mąż! Kim jest jej wybranek?

 

Ślub Jessiki Chastain

 

Ślub aktorki i włoskiego biznesmena odbył się w sobotę, 10 czerwca. Z pewnością będzie to najbardziej omawiane wydarzenie najbliższych dni. Nowożeńcom udało się zachować uroczystość w tajemnicy. Ceremonia zaślubin odbyła się we Włoszech, w willi należącej pana młodego, niedaleko Wenecji, a wesele zorganizowano w zabytkowym pałacu. Oczywiście nie mogło zabraknąć gości światowej sławy. Wśród nich, znaleźlo się między innymi: Ann Hathaway, Edgar Ramirez czy Emily Blunt. Jak donoszą media, świętowano dzień przed weselem. Para zorganizowała dla swoich gości specjalne przyjęcie.

 

Jessica Chastain, Gian Luca Passi de Preposulo
Fot. Instagram/jessica_chastain_updates

Jessica Chastain i Gian Luca Passi de Preposulo

 

Zobacz też: Jessica Chastain w najnowszej kampanii domu mody Prada! Jakie dodatki będą modne tej jesieni?

 

Kim jest Gian Luca Passi de Preposulo?

 

Gian Luca Passi de Preposulo to włoski biznesmen, który na co dzień związany jest z branżą mody. Swoją działalnośc rozpoczął jako dyrektor Public Relations u Armaniego. Obecnie pracuje dla francuskiej marki, Moncler. Para jest ze sobą od 2012 roku. Do niedawna swoją relację ukrywali przed wścibskim okiem mediów, a sama Chastain nie wypowiadała się na temat swojego życia uczuciowego w wywiadach. Ale to nie znaczy, że nie pokazywała się z partnerem podczas oficjalnych wyjść. Zdarzyło jej się publikować romantyczne zdjęcia w sociach media. 

 

Giano pochodzi z arystokratycznej rodziny, której korzenie sięgają 973 roku. Historia głosi, że w  willi, której są właścicielami (Villa Tiepolo Passi),  młode pary wstępują w związek małżeński już od 1800 roku. Do tej pory, w zabytkowych wnętrzach ogranizowane są ekskluzywne imprezy. 

Zobacz też: „Azyl’’, opowieść o Żydach ukrywanych w warszawskim zoo z Jessicą Chastain już w kinach


 

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.