O NIM JEST GŁOŚNO!

Trzy lata temu siedział w więzieniu, teraz błyszczy na czerwonym dywanie w Cannes!

Na czym polega fenomen „najprzystojniejszego więźnia świata”?

Rafał Kowalski 16 maja 2019 20:53

Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Cannes ruszył już po raz 72. Organizatorzy przekonują, że wśród gości wydarzenia jak co roku znajdą się największe nazwiska europejskiego i światowego kina, a podczas pokazów filmowych zostaną zaprezentowane obrazy o najwyższej jakości artystycznej. Okazuje się jednak, że na czerwony dywan nie jest wejść tak trudno jak podejrzewaliśmy. Wśród osób sfotografowanych przez reporterów znalazł się Jeremy Meeks, który głównie jest znany z tego, że… odsiadywał wyrok w więzieniu.

Jeremy Meeks w Cannes 2019

Dokładnie dwa dni temu odbyła się gala otwierająca tegoroczny festiwal filmowy w Cannes. To jeden z najbardziej prestiżowych wieczorów spośród wszystkich, które co roku planują organizatorzy. Na czerwonym dywanie pojawili się między innymi Julianne Moore, Paweł Pawlikowski, Ewa Longoria, Selena Gomez, Małgorzata Bela… Plejada gwiazd robiła wrażenie. Tym bardziej wiele osób zdziwiło się, że wśród gości imprezy jest także Jeremy Ray Meeks. Celebryta pojawił się w Cannes w garniturze marki Extremedy. Dlaczego jego obecność mogła zaskoczyć?

Fenomen Jeremy’ego Meeksa

Pierwszy raz świat usłyszał o Jeremym Meeksie w czerwcu 2014 roku, kiedy do sieci wyciekło jego zdjęcie z kalifornijskiej policyjnej kartoteki. Fotografia była w rękach funkcjonariuszy, ponieważ Meeks odsiadywał 27-miesięczny wyrok więzienia za bycie członkiem gangu oraz nielegalne posiadanie broni. Wiele internautek szybko zapomniało o tym, że Meeks jest przestępcą i udostępniało jego zdjęcie jednocześnie komplementując urodę Amerykanina. Jeremym zainteresowali się też właściciele prestiżowych agencji modeli. Z jedną z nich, White Cross Management, Meeks podpisał kontrakt zaraz po wyjściu z więzienia.

Dziś 35-latek ma na koncie udział w kampaniach takich marek jak Dolce & Gabbana, Hugo Boss czy Calvin Klein. W lutym 2017 roku, Meeks zadebiutował jako model wybiegowy podczas nowojorskiego tygodnia mody. Później był tez gwiazdą pokazów np. w Mediolanie. Jego urodą zachwycała się sama Bar Rafaeli. I choć przystojny Amerykanin ma za sobą mroczną przeszłość, to Meeks może pochwalić się też ogromnym uznaniem w branży modowej.

Prywatnie jest on związany z miliarderką, Chloe Green. W czerwcu zeszłego roku para została rodzicami. To właśnie dla Green, Meeks zostawił swoją żonę, która wspierała go podczas pobytu w więzieniu, oraz trójkę dzieci. Najpierw Jeremy przyrzekał, że to dzięki oparciu, jakie znajdował w żonie przetrwał najtrudniejszy czas w swoim życiu. Następnie oszukał ją po wyjściu na wolność, że jedzie na służbowy wyjazd, a tak naprawdę zdradzał ją z Chloe Green. Ten krok 35-latka odbił się szerokim, negatywnym echem w sieci, jednak Meeks obstaje przy tym, że to 28-letnia miliarderka jest jego miłością życia.

W galerii zamieściliśmy kilka zdjęć Amerykanina, który został okrzyknięty najprzystojniejszym więźniem świata. Słusznie? ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?