Na czym polega fenomen „najprzystojniejszego więźnia świata”?

Rafał Kowalski 16 maja 2019 20:53

Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Cannes ruszył już po raz 72. Organizatorzy przekonują, że wśród gości wydarzenia jak co roku znajdą się największe nazwiska europejskiego i światowego kina, a podczas pokazów filmowych zostaną zaprezentowane obrazy o najwyższej jakości artystycznej. Okazuje się jednak, że na czerwony dywan nie jest wejść tak trudno jak podejrzewaliśmy. Wśród osób sfotografowanych przez reporterów znalazł się Jeremy Meeks, który głównie jest znany z tego, że… odsiadywał wyrok w więzieniu.

Jeremy Meeks w Cannes 2019

Dokładnie dwa dni temu odbyła się gala otwierająca tegoroczny festiwal filmowy w Cannes. To jeden z najbardziej prestiżowych wieczorów spośród wszystkich, które co roku planują organizatorzy. Na czerwonym dywanie pojawili się między innymi Julianne Moore, Paweł Pawlikowski, Ewa Longoria, Selena Gomez, Małgorzata Bela… Plejada gwiazd robiła wrażenie. Tym bardziej wiele osób zdziwiło się, że wśród gości imprezy jest także Jeremy Ray Meeks. Celebryta pojawił się w Cannes w garniturze marki Extremedy. Dlaczego jego obecność mogła zaskoczyć?

Fenomen Jeremy’ego Meeksa

Pierwszy raz świat usłyszał o Jeremym Meeksie w czerwcu 2014 roku, kiedy do sieci wyciekło jego zdjęcie z kalifornijskiej policyjnej kartoteki. Fotografia była w rękach funkcjonariuszy, ponieważ Meeks odsiadywał 27-miesięczny wyrok więzienia za bycie członkiem gangu oraz nielegalne posiadanie broni. Wiele internautek szybko zapomniało o tym, że Meeks jest przestępcą i udostępniało jego zdjęcie jednocześnie komplementując urodę Amerykanina. Jeremym zainteresowali się też właściciele prestiżowych agencji modeli. Z jedną z nich, White Cross Management, Meeks podpisał kontrakt zaraz po wyjściu z więzienia.

Dziś 35-latek ma na koncie udział w kampaniach takich marek jak Dolce & Gabbana, Hugo Boss czy Calvin Klein. W lutym 2017 roku, Meeks zadebiutował jako model wybiegowy podczas nowojorskiego tygodnia mody. Później był tez gwiazdą pokazów np. w Mediolanie. Jego urodą zachwycała się sama Bar Rafaeli. I choć przystojny Amerykanin ma za sobą mroczną przeszłość, to Meeks może pochwalić się też ogromnym uznaniem w branży modowej.

Prywatnie jest on związany z miliarderką, Chloe Green. W czerwcu zeszłego roku para została rodzicami. To właśnie dla Green, Meeks zostawił swoją żonę, która wspierała go podczas pobytu w więzieniu, oraz trójkę dzieci. Najpierw Jeremy przyrzekał, że to dzięki oparciu, jakie znajdował w żonie przetrwał najtrudniejszy czas w swoim życiu. Następnie oszukał ją po wyjściu na wolność, że jedzie na służbowy wyjazd, a tak naprawdę zdradzał ją z Chloe Green. Ten krok 35-latka odbił się szerokim, negatywnym echem w sieci, jednak Meeks obstaje przy tym, że to 28-letnia miliarderka jest jego miłością życia.

W galerii zamieściliśmy kilka zdjęć Amerykanina, który został okrzyknięty najprzystojniejszym więźniem świata. Słusznie? 

1/5
Jeremy Meeks
Copyright @Instagram
1/5

 Jeremy Meeks w Cannes

2/5
Jeremy Meeks
Copyright @Instagram
2/5

 Jeremy Meeks często podróżuje

3/5
Najprzystojniejszy więzień świata, Jeremy Meeks, Chloe Green
Copyright @Instagram @jmeeksofficial
3/5

 Jeremy Meeks i jego ukochana Chloe Green

4/5
Najprzystojniejszy więzień świata, Jeremy Meeks z synami
Copyright @Instagram @jmeeksofficial
4/5

Najprzystojniejszy więzień świata z synami

5/5
Jeremy Meeks
Copyright @Instagram
5/5

Przystojny?

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.