partnerka jaroslawa bieniuka o relacji z jego dziecmi
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
Z ŻYCIA GWIAZD

Jarosław Bieniuk z synem oglądają mecz. Uwagę przykuły poruszające zdjęcia na komodzie 

Internauci są zachwyceni gestem byłego piłkarza!

Gabriela Czernecka 18 czerwca 2021 11:10
partnerka jaroslawa bieniuka o relacji z jego dziecmi
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Jarosław Bieniuk bacznie śledzi tegoroczne mistrzostwa Europy w piłce nożnej. W oglądaniu piłkarskich spotkań Euro 2020 towarzyszy mu synek, Kazik. Uwagę internautów przykuły jednaj zdjęcia, znajdujące się na komodzie pod telewizorem. Ten widok rozczuli Wasze serca!

Dom Jarosława Bieniuka - pamiątki po Annie Przybylskiej

Pamięć o Annie Przybylskiej wciąż jest żywa. W październiku minie siedem lat odkąd nie ma jej już wśród nas. Nie tylko fani jej talentu, ale także jej dzieci  kultywują pamięć o niej. Najstarsza córka, Oliwia Bieniuk, w wywiadzie dla magazynu VIVA! wspominała, że mama zawsze będzie miała miejsce w jej sercu.

Zobacz: Oliwia Bieniuk: „Najbardziej nie lubię w sobie zazdrości. To chyba moja najgorsza wada”

co miała na sobie Oliwia Bieniuk na maturze?
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Córka Anny Przybylskiej odziedziczyła po niej nie tylko urodę i wrażliwość, ale także miłość do aktorstwa: „Pewnym sensie żyję aktorstwem od małego. Mama zabierała mnie na sesje, które bardzo mi się podobały, i w ogóle uważałam, że aktorka ma barwne życie. Nie wiem jednak, czy mama, gdyby żyła, byłaby zadowolona z mojej decyzji. Nie wiem nawet, kim według niej miałabym zostać w przyszłości. Nigdy o tym nie rozmawiałyśmy. Ale przecież nie ma nic złego w tym, że spełniam swoje marzenia. Być może naprawdę ma się to w genach?”, mówiła w rozmowie z Krystyną Pytlakowską dla magazynu VIVA!.

Pamiątki po Annie Przybylskiej: aktorka na zdjęciu z dziećmi

Widać, że pamięć o zmarłej aktorce podtrzymuje także Jarosław Bieniuk, czego dowodem są najnowsze zdjęcia.  Były piłkarz nigdy nie krył, że w jego domu pełno jest pamiątek po zmarłej partnerce. Dowodem z pewnością jest jego najnowsza relacja na Instagramie, gdzie ujawnia, jak wygląda fragment jego domu. Przypomnijmy, że po śmierci Anny Przybylskiej Jarosław Bieniuk związał się z Martyną Gliwińską. Dziś para nie jest już razem, ale wspólnie wychowuje syna, Kazika. Były piłkarz bierze czynny udział w wychowaniu chłopca. Właśnie miał okazję spędzić z nim trochę czasu oglądając wspólnie mecz.

Zobacz: Jarosław Bieniuk świętuje pierwsze urodziny syna! Mały Kazik jest naprawdę uroczy

W relacji na Instagramie zamieszczonej na profilu Jarosława Bieniuka można zauważyć, że wraz z synem siedzą na kanapie na przeciwko telewizora. Tuż pod nim, na komodzie widać rozstawione zdjęcia, na których jest Anna Przybylska z dziećmi. Jedno ze zdjęć pochodzi nawet z sesji dla naszego magazynu. To piękne, że Jarosław Bieniuk podtrzymuje pamięć o matce swoich dzieci.  

Fot. Instagram jaretpalmer

Anna Przybylska, VIVA! sierpień 2012
Fot. Iza Grzybowska/VOYK

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EDYTA PAZURA o dorastaniu w Nowej Hucie, macierzyństwie, odwadze i miłości silniejszej niż wszystko. Wybitny kardiochirurg GRZEGORZ RELIGA mierzy się z legendą ojca – Zbigniewa Religi. Charyzmatyczna wokalistka SINÉAD O’CONNOR jednym czynem przekreśliła swoje życie i karierę. Co się kryło za jej upadkiem? JOANNA DARK nagrała płytę „Osiecka / Przybora – Ale Jazz!”. Dlaczego właśnie Osiecka? PIOTR CZAYKOWSKI życiowe przypadki ulubionego modela Armaniego. W cyklu PODRÓŻE Malediwy – wyspy, które mogą zniknąć z powierzchni Ziemi.