Jarosław Bieniuk
Fot. Instagram Jarosław Bieniuk, materiały prasowe
ZE ŚWIATA GWIAZD

Jarosław Bieniuk jurorem w „Małych Gigantach”? Mamy jego komentarz!

Weronika Bruździak-Gębura 23 grudnia 2016 14:45
Jarosław Bieniuk
Fot. Instagram Jarosław Bieniuk, materiały prasowe

Kilka dni temu media obiegła informacja, że Jarosław Bieniuk wystąpi w programie TVN-u „Mali Giganci”. Trzecia edycja show zostanie wyemitowana wiosną 2017 roku. Co na to były piłkarz? Mamy komentarz!

 

Jarosław Bieniuk o „Małych Gigantach”

„Rozmowy trwają. Ostateczna umowa nie jest podpisana, ale zainteresowanie współpracą owszem jest” – mówi specjalnie dla Viva.pl Jarosław Bieniuk.

Dodaje, że w programie „Mali giganci”, który bardzo lubi, miałby być nie jurorem, a jednym z trenerów. - „Mam w takiej pracy spore doświadczenie, przecież poza trójką własnych dzieci pracuję z maluchami w akademii piłkarskiej”, mówi Bieniuk.

 

Program „Mali Giganci”

Program „Mali Giganci” miał premierę w 2015 roku na antenie TVN. Show prowadzi Filip Chajzer. W jury są Agnieszka Chylińska i Kuba Wojewódzki. W dwóch poprzednich edycjach towarzyszyła im Katarzyna Bujakiewicz, którą tym razem zastąpi Sonia Bohosiewicz.

 

W programie występują dzieci w wieku od 4 do 12 lat. Dzielą się na sześć drużyn, z których każda ma od 3 do 5 uczestników oraz opiekuna artystycznego. Co tydzień grupy prezentują widzom swoje show: tańczą, śpiewają, recytują. Są oceniani przez jury. Ci, którzy mają najmniej punktów, odpadają. W pierwszej edycji zwyciężyła drużyna Piotra Rubika. W nagrodę pojechali do Disneylandu. Drugą wygrała grupa Anny Dereszowskiej.

 

Kim jest Jarosław Bieniuk?

37-letni Bieniuk to polski piłkarz grający na pozycji środkowego obrońcy. Dwa lata temu zakończył karierę i został dyrektorem sportowym Lechii Gdańsk, w której barwach grał wcześniej przez wiele lat. Prywatnie był związany z Anną Przybylską, która zmarła dwa lata temu z powodu raka trzustki. Para ma trójkę dzieci: 14-letnią Oliwię, 10-letniego Szymona i 5-letniego Jana.

 

Polecamy też: "To cudowne być z kimś tak bardzo, bez reszty". Tak się kochali Anna Przybylska i Jarosław Bieniuk

 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?