Kuba Rzeźniczak
Fot. Instagram Jakuba Rzeźniczaka
O TYM JEST GŁOŚNO

Jakub Rzeźniczak pokazał córkę! Fani widzą w niej duże podobieństwo do taty

Dziewczynka otrzymała nietypowe imię...

Rafał Kowalski 25 maja 2020 19:43
Kuba Rzeźniczak
Fot. Instagram Jakuba Rzeźniczaka

W czerwcu 2019 roku do mediów przedostała się informacja o tym, że Jakub Rzeźniczak, pozostający wówczas w związku z Edytą Zając, ma nieślubne dziecko. Piłkarz Wisły Płock potwierdził te informacje, a jego żona szybko oświadczyła, że wniosła o rozwód. Dziś 33-latek opublikował w swoich mediach społecznościowych zdjęcia ze swoją córką, która – jak podaje Onet – w lipcu skończy 3 lata.

Kuba Rzeźniczak z córeczką Inez – zdjęcia

Jak dowiadujemy się z najnowszego posta opublikowanego przez piłkarza na swoim Instagramie, jego córka dostała bardzo oryginalne imię Inez. Dziewczynka według internautów jest ogromnie podobna do swojego taty. Wielbiciele piłkarza podkreślają, że 2,5-latka szczególnie uśmiechem przypomina Jakuba Rzeźniczaka. Ten, jak wnioskujemy po wspólnej sesji zdjęciowej, ma z Inez bardzo dobre relacje.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Inez ❤️ Fot: @fotografie_eweliny

Post udostępniony przez Jakub Rzeźniczak25 (@jakubrzezniczak25)

Przypomnijmy, że w czerwcu 2019 Jakub Rzeźniczak pierwszy raz opowiedział, że jest tatą, ale nie ze związku ze swoją żoną. „Nie mam w zwyczaju komentować życia prywatnego, dlatego powiem krótko. Tak, mam córkę, którą bardzo kocham. I wbrew temu, co się pisze, mam z nią stały kontakt i razem z jej mamą uczestniczę w jej wychowaniu”, mówił piłkarz w rozmowie z Weszło.com. Później, już po rozstaniu z Edytą Zając, dodał jeszcze, że jak dowiedział się, że zostanie ojcem. „Pamiętam go dokładnie: było to w dniu meczu ze Sportingiem Lizbona w Warszawie. Ciężka sytuacja, ale wyszedłem na boisko, zagrałem super mecz, wygraliśmy 1:0, awansowaliśmy do Ligi Europy. To najlepiej pokazało, że moje życie prywatne nie ma wpływu na moją grę. Dziś cieszę się, że mam śliczną córkę. Przez pierwsze dwa lata nie brałem czynnego udziału w jej wychowaniu, dwa razy do roku byłem w Polsce, nie miałem więc takiej możliwości”, czytaliśmy w wywiadzie dla Przeglądu Sportowego.

Cała sytuacja była ciężka przede wszystkim dla Edyty Zając, która musiała podjąć nieodwracalne decyzje. „Muszę przyznać, że ostatni okres nie jest dla mnie zbyt przychylny. Swoje przeszłam. Przyszedł odpowiedni czas, bym przyznała, że moje małżeństwo się zakończyło. Podjęłam odpowiednie kroki rozwodowe. Zastanawiałam się nad tym długo. Takie decyzje nie są proste, ale zmusiły mnie do tego pewne sytuacje, które zadziały się w ostatnim czasie. To była najtrudniejsza decyzja w moim życiu. Ona też kosztowała mnie najwięcej”, mówiła we wrześniu zeszłego roku w Dzień Dobry TVN i dodawała, że wielokrotnie wybaczała mężowi różne sprawy, ale granice jej wyrozumiałości zostały przekroczone. 

Edyta Zając-Rzeźniczak i Jakub Rzeźniczak - rozstanie
Fot. Kamil PIKLIKIEWICZ/East News

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KATARZYNA GROCHOLA i DOROTA SZELĄGOWSKA: matka i córka o tym, jak ich niełatwa kiedyś relacja zmieniała się i dojrzewała. Jaka jest dzisiaj? NATALIA NIEMEN, ANIA RUSOWICZ, KATARZYNA WODECKA-STUBBS z okazji zbliżającego się Wodecki Twist Festiwal córki legendarnych artystów otworzyły skarbiec swoich niezwykłych wspomnień. HENRYK GOŁĘBIEWSKI i FILIP ŁOBODZIŃSKI grali razem w kultowych filmach dla dzieci, ale ich drogi się rozeszły. Teraz znów się spotkali.