Kuba Rzeźniczak
Fot. Instagram Jakuba Rzeźniczaka
O TYM SIĘ MÓWI

Jakub Rzeźniczak wraz z ukochaną zdradzili imię synka

Zakochani opowiedzieli o swojej miłości

Olga Figaszewska 8 lutego 2021 09:05
Kuba Rzeźniczak
Fot. Instagram Jakuba Rzeźniczaka

Jakub Rzeźniczak i Magdalena Stępień wkrótce zostaną rodzicami. Piłkarz i jego ukochana niedawno ogłosili, że spodziewają się synka. Cieszą się tym wspólnym czasem oczekiwania na swoją pociechę. W nowym wywiadzie z Dzień Dobry TVN opowiedzieli o łączącym ich uczuciu i zdradzili imię maleństwa. 

Jakub Rzeźniczak i Magdalena Stępień o synku i swojej miłości

Jakub Rzeźniczak i Magdalena Stępień swoim szczęściem dzielą się z całym światem. Para oczekuje narodzin swojej pierwszej pociechy.  ,,Nie ma nic piękniejszego jak oczekiwanie na narodziny nowego członka rodziny🙏🏻❤️ Czyste szczęście, owoc naszej miłości na który oboje czekamy z niecierpliwością 🥰 Jesteśmy szczęśliwi i podekscytowani tak bardzo, że ciężko to wyrazić w słowach 🤗 Dziękuje Ci Madziu ❤️ jesteście moim szczęściem, a już za kilka miesięcy będziemy razem w trójkę chociaż w sumie już jesteśmy", pisał w grudniu piłkarz w mediach społecznościowych.

Sportowiec bardzo wspiera ukochaną. Zakochani w wywiadzie dla Dzień Dobry TVN zdradzili, że pierwszy trymestr ciąży był trudny dla Magdaleny Stępień. ,,Nie wiedziałam, czego się spodziewać. Czas był dla mnie trudny. Miałam mocne mdłości. Wsparcie Kuby było mi bardzo potrzebne", wyznała szczęśliwa partnerka piłkarza w rozmowie z Dzień Dobry TVN.  ,,Taka jest rola ojca, żeby kobiecie w ciąży dogadzać. Nosi w sobie cząstkę mnie. Trzeba to doceniać", podkreślił Jakub Rzeźniczak.

Sportowiec nie ukrywał, że chciałby mieć synka.  ,,Najważniejsze dla mnie jest to, że jest zdrowe, a płeć nie była ważna. Mam już córkę. Wiadomo, że chciałbym mieć syna", mówił. 

Zakochani wrócili wspomnieniami do początku swojej znajomości. W rozmowie z Sandrą Hajduk, piłkarz wyznał, że swoją ukochaną poznał przez Instagrama.  

,,Pierwszy raz zobaczyliśmy się w Gdańsku. Jechałem ze swoim przyjacielem na mecz zespołu z Arką Gdynia. Kiedy nastała pandemia  zaproponowałem Madzi, czy nie chciałaby do mnie przyjechać. Pojawiło się zagrożenie, że może miasta zostaną zamknięte i nie będzie można jeździć. Przyjechała i została. (...) Weszliśmy od razu w rodzinne życie. Spędzaliśmy w kwarantannie 24h na dobę. Wychodziłem ewentualnie gdzieś pobiegać. Madzia otoczyła mnie taką opieką. Myślę, ze w tym też się zakochałem. ", mówi Jakub Rzeźniczak w rozmowie z Dzień Dobry TVN. 

Magdalena Stępień zapytana o to, czy nie miała w sobie obaw przed związaniem się z osobą znaną i rozpoznawalną, wyznała:

,,Nie wiedziałam jak do tego podjeść. Też miałam swoje przejścia i ostrożnie podchodziłam do relacji z facetami. Chciałam poznać Kubę. Nie bałam się, że jest celebrytą. Widziałam po rozmowie, jak się zachowuje. Obawy zawsze są, ale ja internetu nie czytałam. Poznałam go bliżej i wiedziałam, że to facet na cale życie", dodaje Magdalena Stępień. 

Zakochani zamknęli wcześniejsze rozdziały swojego życia. Teraz tworzą wspólną przyszłość. Para po raz pierwszy zdradziła imię pociechy w rozmowie z Dzień Dobry TVN. Za chwilę na świecie pojawi się synek pary, Oliwier.

Serdecznie gratulujemy!  

Już za chwilkę za momencik 🎈👶🏼

Opublikowany przez Jakuba Rzeźniczaka Środa, 3 lutego 2021

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.