Anna Nicole Smith
Fot. Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI

Gdy Anna Nicole Smith zmarła tragicznie, jej córka miała 5 miesięcy. Jak wygląda dziś?

Dannielynn Birkhead ma już 13 lat

Rafał Kowalski 9 maja 2019 09:03
Anna Nicole Smith
Fot. Getty Images

Zagrała u boku Leslie Nielsena w filmie Naga broń 33 1/3 i zasłynęła jako skandalistka oraz jedna z lepszych modelek pozujących dla Playboya. Niestety kariera Anny Nicole Smith nie trwała długo. W 2007 roku, kiedy gwiazda miała 40 lat, zmarła po przedawkowaniu antybiotyków.  Gdy została znaleziona martwa w hotelowym pokoju, jej córka Dannielynn Birkhead miała zaledwie pięć miesięcy. Jak dziś wygląda?

Najnowsze zdjęcia Dannielynn Birkhead

Obecnie córka Anny Nicole Smith ma 13 lat i stara się pójść z ślady mamy. Mimo młodego wieku, jej ojciec Larry E. Birkhead, wspiera ją w kolejnych pomysłach, dzięki którym dziewczynka ma stać się jeszcze bardziej rozpoznawalna. Dannielynn pojawiła się na przykład ostatnio na imprezie Kentucky Derby, na której gościem bywała za życia jej mama Anna Nicole.

Podczas wydarzenia nastolatka zaprezentowała się w różowej sukience pełnej tiulu u dołu. Do tego dobrała kapelusz obok, którego trudno było przejść obojętnie. Starsi bywalcy imprezy pamiętali, że jeszcze 15 lat temu dokładnie w tym samym nakryciu głowy pozowała Anna Nicole Smith…

Czy córka jest do niej podobna? Według nas bardzo – i to nie tylko na zdjęciu, na którym chciała być blisko kopii mamy, ale i na fotografiach z życia codziennego, które znaleźliśmy w sieci. Zobaczcie sami.

Dannielynn Birkhead
Fot. Robin Marchant/Getty AFP/East News

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Larry Birkhead (@larryanddannielynn)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Larry Birkhead (@larryanddannielynn)

TAGI #Playboy

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.