Anna Nicole Smith
Fot. Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI

Gdy Anna Nicole Smith zmarła tragicznie, jej córka miała 5 miesięcy. Jak wygląda dziś?

Dannielynn Birkhead ma już 13 lat

Rafał Kowalski 9 maja 2019 09:03
Anna Nicole Smith
Fot. Getty Images

Zagrała u boku Leslie Nielsena w filmie Naga broń 33 1/3 i zasłynęła jako skandalistka oraz jedna z lepszych modelek pozujących dla Playboya. Niestety kariera Anny Nicole Smith nie trwała długo. W 2007 roku, kiedy gwiazda miała 40 lat, zmarła po przedawkowaniu antybiotyków.  Gdy została znaleziona martwa w hotelowym pokoju, jej córka Dannielynn Birkhead miała zaledwie pięć miesięcy. Jak dziś wygląda?

Najnowsze zdjęcia Dannielynn Birkhead

Obecnie córka Anny Nicole Smith ma 13 lat i stara się pójść z ślady mamy. Mimo młodego wieku, jej ojciec Larry E. Birkhead, wspiera ją w kolejnych pomysłach, dzięki którym dziewczynka ma stać się jeszcze bardziej rozpoznawalna. Dannielynn pojawiła się na przykład ostatnio na imprezie Kentucky Derby, na której gościem bywała za życia jej mama Anna Nicole.

Podczas wydarzenia nastolatka zaprezentowała się w różowej sukience pełnej tiulu u dołu. Do tego dobrała kapelusz obok, którego trudno było przejść obojętnie. Starsi bywalcy imprezy pamiętali, że jeszcze 15 lat temu dokładnie w tym samym nakryciu głowy pozowała Anna Nicole Smith…

Czy córka jest do niej podobna? Według nas bardzo – i to nie tylko na zdjęciu, na którym chciała być blisko kopii mamy, ale i na fotografiach z życia codziennego, które znaleźliśmy w sieci. Zobaczcie sami.

Dannielynn Birkhead
Fot. Robin Marchant/Getty AFP/East News

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Larry Birkhead (@larryanddannielynn)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Larry Birkhead (@larryanddannielynn)

TAGI #Playboy

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!