Magda Gessler, Lara Gessler i Tadeusz Müller, Viva! 24/2019
Fot. MARTA WOJTAL
O TYM SIĘ MÓWI

Jak gwiazdy spędzają święta Bożego Narodzenia 2021?

W kraju, za granicą, na plaży i na śniegu! 

Dorota Falkowska 24 grudnia 2021 17:01
Magda Gessler, Lara Gessler i Tadeusz Müller, Viva! 24/2019
Fot. MARTA WOJTAL

Dziś Wigilia! Boże Narodzenie to wyjątkowy i magiczny czas w roku, który spędzamy z bliskimi, obdarowujemy się upominkami i przypominamy sobie o tym, co jest tak naprawdę ważne. Jak ten piękny okres spędzają gwiazdy? Internet zalała fala uroczych, świątecznych kadrów od znanych i lubianych postaci. Postanowiliśmy zobaczyć, jakie tradycje świąteczne celebrują w tym roku m.in. Robert i Anna Lewandowscy, Magda Gessler i Joanna Koroniewska. 

Jak gwiazdy spędzają święta Bożego Narodzenia 2021? 

Wyjazdy za miasto, za granicę, do rodzin lub z dala od nich — każdy spędza te święta w najdogodniejszy dla siebie sposób! Uroczysta kolacja wigilijna z rodziną w Warszawie odbyła się w wypadku Małgorzaty Rozenek-Majdan już 14 grudnia! A wszystko z powodu planowanego na świąteczny okres wyjazdu do Tajlandii. Opaleni, uśmiechnięci i w świątecznych czapkach — rodzina Majdanów przesyła dzisiaj do wszystkich najlepsze życzenia. 
 

Magda Gessler święta spędza u boku swojego ukochanego. Gwiazda opublikowała na swoim profilu zdjęcie z Waldemarem Kozerawskim, a pod nim życzenia: "Razem… tuż tuż tuż w wigilię. Życzymy wam szczęśliwych zdrowych miłosnych świąt. Dbajcie o bliskich", czytamy na profilu restauratorki. 

Robert Lewandowski wigilijny wieczór spędza w zaciszu domowym u boku najbliższych mu osób. Piłkarz opublikował urocze zdjęcie z żoną i córkami, Laurą i Klarą, składając przy tym najserdeczniejsze życzenia. 

Ewa Chodakowska w tym roku z całą swoją rodziną świętuje Boże Narodzenie w Bieszczadach. Piękne zimowe kadry na profilu gwiazdy zachęcają do świątecznego spaceru! 

Z kolei Joanna Koroniewska wraz z mężem Maciejem Dowborem pozdrawiają ze słonecznej Hiszpanii! Bez śniegu, ale też bez świątecznej gorączki. Tylko uśmiechy i relaks. 

Za to Piotr Rubik najserdeczniejsze życzenia świąteczne przesyła wszystkim spod choinki w domowym zaciszu. Kompozytor celebruje dzisiejszy dzień w gronie najbliższych — żony i córki.

Edyta pazura podzieliła się dziś uroczym kadrem wprost ze swojej przytulnej kuchni urządzonej w świątecznym klimacie. Na zdjęciu widzimy żonę Cezarego Pazury i jej córkę w czułym uścisku. To piękne przypomnienie o tym, co dzisiaj najważniejsze: bliskość i miłość.

Najoryginalniejszy świąteczny kadr dostrzegliśmy dzisiaj u Martyny Wojciechowskiej, która przed wigilijną kolacją postanowiła dostarczyć sobie endorfin i zrobić wystarczająco dużo miejsca na świąteczne smakołyki. Nic, tylko brać przykład!  

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA WACHOWICZ o życiu po pięćdziesiątce, ukochanej córce i tym, co daje jej równowagę. MIKA URBANIAK I VICTOR DAVIES. Ona – wokalistka, malarka, córka Urszuli Dudziak i Michała Urbaniaka. On – ceniony brytyjski kompozytor. Opowiadają o niełatwej relacji. KRZYSZTOF BARANOWSKI o czerpaniu siły z miłości – do morza i do kobiety. JOANNA JAKUBAS o swojej muzycznej drodze i pierwszej płycie. Ponadto także: Czy biografia SHARON STONE ujawni całą prawdę o jej życiu?