Jadwiga Barańska, Jubileusz 40 lecia filmu "Noce i dnie", 2015
Fot. Gałązka/AKPA
O tym się mówi!

Jadwiga Barańska przekazała ważne informacje na temat swojego stanu zdrowia

"Modlitwy są jak życiodajny tlen, który podnosi mnie z łóżka"

Aleksandra Frankowska 26 października 2023 07:51
Jadwiga Barańska, Jubileusz 40 lecia filmu "Noce i dnie", 2015
Fot. Gałązka/AKPA

Kryzys zdrowotny, który dotknął legendarnej aktorki Jadwigi Barańskiej, wywołał wielkie poruszenie wśród jej fanów. Znana z roli Barbary w "Nocach i dniach", Barańska w ostatnich miesiącach przeszła trudny okres. Bliscy i fani drżeli o jej życie. Na szczęście najgorsze wydaje się być już za nią.

ZOBACZ TEŻ: Spotkały się na planie Nocy i dni. Ilonę Kuśmierską i Jadwigę Barańską połączyła nić porozumienia

Jadwiga Barańska podupadła na zdrowiu

Były momenty, gdy sytuacja zdrowotna aktorki była tak poważna, że za pośrednictwem swojego męża, reżysera Jerzego Antczaka, prosiła swoich bliskich, by pozwolili jej odejść. Wstrząsające słowa Barańskiej dotarły do jej fanów. Wiele osób w całej Polsce modliło się za zdrowie aktorki, wysyłając jej ciepłe słowa wsparcia i życzenia szybkiego powrotu do zdrowia.

Dzięki determinacji, wsparciu bliskich i niezliczonym modlitwom fanów, aktorka postanowiła podjąć leczenie i walczyć o swoje zdrowie. W jednym z ostatnich postów na profilu męża na Facebooku, Barańska dziękowała wszystkim za wsparcie, nazywając modlitwy "życiodajnym tlenem", który pomaga jej wstawać z łóżka każdego dnia. "Kochani przyjaciele, brak mi słów, aby wyrazić uczucie wdzięczności za waszą czułość. Modlitwy są jak życiodajny tlen, który podnosi mnie z łóżka i z każdym dniem przywraca regenerację kończyn i pozwala wierzyć, że jeszcze wrócę do formy. Kocham was bezgranicznie i łączę najlepsze uczucia i myśli" - napisała aktorka.

Jerzy Antczak, Jadwiga Barańska, Pytanie na śniadanie, 21.09.2013 Warszawa
Fot. MIECZYSLAW WLODARSKI/REPORTER/EAST NEWS

Jerzy Antczak, Jadwiga Barańska, Pytanie na śniadanie, 21.09.2013 Warszawa

CZYTAJ TEŻ: Dramatyczne słowa Jadwigi Barańskiej: „Nie walczcie ze mną i pozwólcie mi odejść”

Jadwiga Barańska o swoim stanie zdrowia

Ostatnie informacje są bardzo obiecujące. Jerzy Antczak, mąż Barańskiej, potwierdził, że stan zdrowia aktorki się poprawia, choć przed nią jeszcze długa droga do pełnego zdrowia. Ostatnio Barańska obchodziła swoje 88. urodziny, co stało się okazją do ponownego zalewu życzeń od fanów i bliskich. Pod postem aktorki na Facebooku pojawiło się mnóstwo ciepłych słów, które są dowodem na ogromne wsparcie, jakim cieszy się artystka w tym trudnym dla niej okresie.

Jerzy Antczak, Jadwiga Barańska, 1994
Fot. PAP/Afa Pixx/Zenon Żyburtowicz

Jerzy Antczak, Jadwiga Barańska w roku 1994

Życzymy Jadwidze Barańskiej szybkiego powrotu do zdrowia! 

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

„Miałem szczęście do kobiet”… Jerzy Stuhr o mamie i babci w ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.