Iza Miko
Fot. Piotr Porębski/METALUNA
O TYM JEST GŁOŚNO

„Piękna kobieta, ale... jakby znikała”. Czy Iza Miko jest zbyt chuda?

Weronika Kostyra 10 sierpnia 2017 15:15
Iza Miko
Fot. Piotr Porębski/METALUNA

 

Iza Miko jest jedną z niewielu polskich aktorek, która robi karierę w USA. W Polsce było o niej głośno w zeszłym roku, gdy wzięła udziału w programie „Azja Express” i zyskała dużą sympatię widzów.

 

Iza Miko jest zbyt chuda?

Aktorka jest aktywna w social mediach, gdzie promuje ekologiczne podejście do życia. Lubi rozmawiać ze swoimi fanami na Instagramie. Chętnie publikuje też swoje zdjęcia. Jedno z ostatnich wywołało lawinę komentarzy. Iza ma na nim natapirowane włosy i jest ubrana w bardzo krótką zieloną sukienkę eksponującą nogi. Figury mogłaby jej pozazdrościć niejedna modelka! Miko napisała w komentarzu, że  stylizacja w stylu lat 80. powstała na potrzeby castingu. Ale to nie stylizacja przykuła uwagę internautów… Fani zaniepokoili się, że aktorka wygląda tak chudo:

„Piękna kobieta, ale.... jakby znikała. Oczywiście, co kto lubi, ale dla mnie jest stanowczo za chuda”.

 

Iza Miko
Fot. Instagram @izabellamiko

 

Czy rzeczywiście Miko przesadziła z chudnięciem? Aktorka zawsze była filigranowa, a szczupłe nogi to zasługa baletu, który przez lata trenowała profesjonalnie. Iza ćwiczy też jogę i jest weganką. Niedawno udzieliła porady tym, którzy chcieliby utrzymać nienaganną sylwetkę, ale nie mają na to czasu. Jej zdaniem wiele rzeczy jest kwestią odpowiedniego nastawienia i wyobraźni:

Nie dotarłaś dzisiaj na siłownię? Upewnij się, że spędzasz czas na wyobrażaniu sobie tego. Wierzcie lub nie, nasze ciało nie zna różnicy między tym, co widzi w naszym umyśle, a tym, co jest prawdziwe. To potwierdzone. Możesz oszukać siebie, że byłaś na intensywnym treningu lub spędziłaś relaksujący dzień na plaży i mieć takie same efekty!”.

Wyobrażacie to sobie?!

 

Iza Miko
Fot. Instagram @izabellamiko

 

Zobacz także: Po udziale w „Azja Express” zakochała się w nich Polska. Czym urzekli widzów Lenio i Iza Miko?

TAGI #Iza Miko

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARYLA RODOWICZ mówi, że nie potrafiłaby być z kimś „bez zakochania”, i wspomina wszystkie swoje miłości. Laureat 8. edycji „Top Model”, DAWID WOSKANIAN, o życiu z zespołem Tourette’a, karierze i o tym, jak sobie radzi ze społecznym ostracyzmem. Jedyny taki wywiad: PAWEŁ DELĄG versus PAWEŁ DELĄG. JENNIFER ANISTON i BRAD PITT – czy miłość po 16 latach od rozstania jest w ogóle możliwa?