O TYM SIĘ MÓWI

Córeczka Bradleya Coopera i Iriny Shayk rośnie jak na drożdżach! 

Mała Lea De Seine to cały tata?!

Olga Figaszewska 1 lutego 2020 19:51

Córeczka Iriny Shayk i Bradleya Coopera rośnie jak na drożdżach. Lea ma już trzy latka! W sieci pojawiły się nowe zdjęcia pociechy gwiazdorskiej pary. Dziewczynka jest naprawdę urocza! Do kogo jest podobna? 

Córka Bradleya Coopera i Iriny Shayk

Niedawno Irina Shayk udzieliła wywiadu dla brytyjskiego Vogue’a, w który po raz pierwszy opowiedziała o rozstaniu z Bradleyem Cooperem. Z wielką klasą skomentowała relacje z byłym partnerem.

„Dwóch wspaniałych ludzi nie musi tworzyć dobrej pary. Myślę, że mieliśmy szczęście doświadczyć tego, co było między nami. Życie bez Bradeleya to nowy grunt”, powiedziała modelka.

Ale Irina nie ukrywa, że trudno jej działać w pojedynkę. Zwłaszcza jeśli chodzi o wychowywanie córeczki. Bradley wypełnia swoje obowiązki i stara się poświęcać swojej pociesze dużo czasu. Rodzicom zależy przede wszystkim na dobru dziecka. Dlatego zdecydowali, że będą mieszkać w tym samym mieście, a dokładnie w Nowym Jorku. Postanowili też, że podzielą się opieką po połowie.

„Trudno znaleźć równowagę między byciem samotną mamą a byciem kobietą pracującą i opiekunem. Zaufaj mi, są dni, kiedy nie wiem, co robić i rozpadam się na części”, skomentowała w rozmowie z British Vogue.

Na szczęście modelka zawsze może liczyć na wsparcie mamy. Niedawno fotografom udało się uchwycić Irinę na spacerze z małą Leą De Seine. Towarzyszyła im także Olga Shaykhlismalova, mama modelki.

Córeczka Bradleya i Iriny jest już naprawdę duża.Stylizacja małej gwiazdy rozczula! Fani nie maja wątpliwości, że urodę odziedziczyła po mamie. Chociaż nie brakuje komentarzy, że dziewczynka wygląda, jak kopia taty!

A jaka jest Twoja opinia? ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.