Bradley Cooper i Irina Shayk kochają się
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

Irina Shayk pierwszy raz o rozstaniu z Bradleyem Cooperem

„Bywają takie dni, kiedy nie wiem, co robić i rozpadam się na części”

Olga Figaszewska 28 stycznia 2020 09:25
Bradley Cooper i Irina Shayk kochają się
Fot. East News

Irina Shayk starała się powstrzymać od komentarza w sprawie rozstania z Bradleyem Cooperem. Ale nie mogła dłużej trzymać emocji na wodzy. Po raz pierwszy modelka opowiedziała o rozpadzie związku, utraconej miłości i samotnym macierzyństwie. Co zdradziła? Jej słowa zaskakują!

Irina Shayk o rozstaniu z Cooperem. Jak wygląda dziś jej życie?

Modelka rzadko wypowiada się na prywatne tematy, ale teraz zrobiła wyjątek dla brytyjskiego Vogue’a. Irina po raz pierwszy tak szczerze opowiedziała o swoich uczuciach po rozstaniu z Bradleyem Cooperem. Przypominamy, że para była ze sobą przez cztery lata. Po roku doczekali się córeczki, Lei. Niestety latem 2019 roku ich związek przeszedł do historii.

„Myślę, że we wszystkich dobrych związkach przynosisz to, co najlepsze i najgorsze, to tylko natura człowieka. Dwóch wspaniałych ludzi nie musi tworzyć dobrej pary. Myślę, że mieliśmy szczęście doświadczyć tego, co było między nami. Życie bez Bradeleya to nowy grunt”, wyznała Irina. 

Ale bardzo trudno jest jej się odnaleźć w tej nowej sytuacji. Nie ukrywa, że bywa ciężko. 

„Trudno znaleźć równowagę między byciem samotną mamą a byciem kobietą pracującą i opiekunem. Zaufaj mi, są dni, kiedy nie wiem, co robić i rozpadam się na części”, wyznała.

Osoby z otoczenia modelki podkreślają, że z nikim się nie spotyka i nie planuje na razie angażować się w nowy związek. A całą swoją uwagę poświęca córeczce i jej wychowaniu.

„Irina nie spotyka się teraz z nikim. Jest skupiona na swojej córce i spędza z nią cały swój wolny czas. W przyszłości chciałaby się z kimś spotkać, ale w tej chwili związek Iriny nie jest priorytetem”, donoszą media cytując osobę z otoczenia gwiazdy.  

Bradley Cooper, Irina Shayk, córka Bradleya Coopera
Fot. East News

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?