Bradley Cooper i Irina Shayk kochają się
Fot. East News
Z ŻYCIA GWIAZD

Irina Shayk i Bradley Cooper znowu razem?! Te zdjęcia zaskoczyły fanów pary

To tylko przyjaźń, czy coś więcej?

Ksenia Krasko 9 września 2020 15:52
Bradley Cooper i Irina Shayk kochają się
Fot. East News

Irina Shayk i Bradley Cooper rozstali się ponad rok temu, ale pomimo licznych plotek i doniesień mediów, wciąż nie wiadomo, dlatego podjęli taką decyzję. Byli zakochani nie komentują tych spraw, jednak pewne jest, że utrzymują ze sobą kontakt i razem opiekują się trzyletnią córeczką Leią – a zdjęcia z ich ostatniego spotkania sugerują, że parę łączy naprawdę przyjacielska relacja.

Bradley Cooper i Irina Shayk razem na zdjęciach

Irina Shayk i Bradley Cooper zaczęli spotykać się w 2015 roku, a dwa lata później powitali na świecie córkę. Sugerowano, że para planuje ślub, ale w czerwcu 2019 roku poinformowali o rozstaniu. Wtedy media zastanawiały się, czy powodem tej decyzji mógł być domniemany romans Coopera z Lady Gagą, czy może wpływ jego matki, która znana jest z surowej oceny partnerek syna? Domysłów było wiele.

Modelka i aktor konsekwentnie nie komentują spraw prywatnych, ale Irina Shayk zdobyła się na krótkie wyznanie w jednym z wywiadów z magazynem Vogue: „Dwie wspaniałe osoby nie muszą być wspaniałą parą. Myślę, że mieliśmy z Bradleyem szczęście, że mogliśmy doświadczyć tego, co było między nami”.

Wkrótce potem Irina i Bradley przeprowadzili się do Nowego Jorku – chociaż zamieszkali osobno, zależy im na wspólnej opiece nad małą Leą. Często się spotykają, aby przekazać sobie córkę i porozmawiać, i równie często trafiają na paparazzi.

Na najnowszych zdjęciach, zrobionych w dzielnicy West Village, uchwycono czuły uścisk Shayk i Coopera na pożegnanie. „To takie słodkie, że są przyjaciółmi”, „Gdyby tylko Irina i Bradley byli znowu razem...”, „To dobrze dla Lei, że rodzice się dogadują”, piszą fani pary. Fajnie się na nich patrzy, prawda? 

Bradley Cooper, Irina Shayk, wrzesień 2020
Fot. Christopher Peterson / SplashNews.com/East News

Bradley Cooper, Irina Shayk, wrzesień 2020
Fot. Christopher Peterson / SplashNews.com/East News

Bradley Cooper i Irina Shayk z córeczką Leą. Rodzinne zdjęcia pary
Fot. Jackson Lee / SplashNews.com/East News

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARTYNA WOJCIECHOWSKA z odważnym przesłaniem dla kobiet: „Jestem wystarczająca!”. Marzyciel pragmatyk - CEZARY PAZURA w obiektywie żony Edyty. RENATA GABRYJELSKA supermodelka lat 90 o ucieczce z show-biznesu i nowym życiu. Odkrywamy sekrety mistrzyni, czyli jaka naprawdę jest IGA ŚWIĄTEK i kto stoi za jej sukcesem oraz sprawdzamy, dlaczego WIRUS to największy wróg ludzkości.