Lara Gessler, Viva! 10/2019
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
O TYM SIĘ MÓWI

Lara Gessler poznała już płeć dziecka. Wybrała też imię... Jest bardzo tradycyjne!

Córka Magdy Gessler wyjawiła także, jak czuje się w ciąży

Rafał Kowalski 2 lipca 2020 11:39
Lara Gessler, Viva! 10/2019
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Lara Gessler i Piotr Szeląg poinformowali pierwszego dnia maja, że wkrótce zostaną rodzicami. Miłośniczka wypieków czeka na poród, który został zaplanowany na początek jesieni. Przyszła mama nie zwalnia jednak zawodowego tempa i wczoraj otworzyła własną pracownię kulinarną. I właśnie podczas tego wydarzenia zdradziła kilka szczegółów związanych z ciążą…

Imię, płeć dziecka Lary Gessler. Jak czuje się przyszła mama?

Pięknie wyglądająca 31-latka opowiedziała dziennikarzom o tym, jak znosi ciążę. „Nie mam na co narzekać. Jak czasami słyszę, co się kobietom przydarza w tym czasie, to mogłabym każdemu życzyć takiej ciąży”, wyznała córka Magdy Gessler.

Dodała też, że poznała już najważniejszą informację dotyczącą pociechy. Wybrała też z partnerem imię. Obu rzeczy nie chciała jednak zdradzić. „Znamy płeć, bo za dużo niespodzianek nie ma co mieć. Mamy już imię. Jest tradycyjne, ale wiele osób nie wie, że takie jest. Termin mam na wrzesień, październik. Życzcie mi cierpliwości, siły fizycznej. Żeby było tak, jak jest. Bo jest fantastycznie”, zaapelowała Lara Gessler w rozmowie z Jastrząb Post.

Przy okazji dowiedzieliśmy się, jak do nowej roli przygotowuje się Magda Gessler. Sama mówi, że będzie lepszą babcią niż mamą. Ja uważam, że w sumie wyszło nie najgorzej, więc nie ma co narzekać. Na pewno będzie babcią z typu babć rozpieszczających, eksternistycznych. Nie takich, której podrzucasz dziecko, jak musisz wyjść wieczorem na kolację, bo pewnie ona będzie już wtedy na drugiej kolacji”, zaśmiała się Lara Gessler w tym samym wywiadzie.

Jesteśmy przekonani, że tak jak Magda Gessler sprawdzi się jako babcią, tak Lara będzie cudowną, pełną ciepła mamą. Życzymy wszystkiego, co najlepsze w tym wyjątkowym czasie. 

Lara Gessler
Fot. AKPA

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Lara Gessler (@lara_gessler)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Piotr Szeląg (@piotr.szelag)

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.