TYLKO U NAS!

Jerzy Owsiak odwiedził naszą redakcję! Wiemy, jakie ma plany po 28. finale WOŚP

Na koncie fundacji jest już rekordowa suma

Rafał Kowalski 24 stycznia 2020 16:42

Dwanaście dni po 28. Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy nasze wydawnictwo odwiedził Jurek Owsiak. Prezes najpopularniejszej fundacji w Polsce podziękował sztabowi Edipresse Polska za tegoroczną zbiórkę. Dzięki wpłatom darczyńców udało się nam zgromadzić w puszkach rekordową sumę – ponad 135 tysięcy złotych. Przy okazji spotkania z Jurkiem Owsiakiem zapytaliśmy go o najbliższe plany.

Jurek Owsiak o wakacjach 2020 i podliczaniu pieniędzy

W rozmowie z dziennikarzem VIVY.pl Jerzy Owsiak przyznał, że z jednej strony totalnie nie jest to dobry czas na planowanie odpoczynku, a z drugiej, - z rozsądku – postara się niedługo wypocząć krótką chwilę. „Wakacje? Z nimi jest tak, że na razie ich nie ma. Taka jest nasza praca. Najpierw trzeba przygotować finał, potem na samym finale pracujemy, ale też także się świetnie bawimy i zaplanowane jest, że już po nim w poniedziałek znowu do pracy. Ale tak naprawdę to może na kilka dni w lutym uda mi się wyjechać...”, powiedział nam założyciel Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Jerzy Owsiak przyznał także, że każdy pracownik fundacji wie, że dłuższą nieobecność może planować sobie dopiero w marcu. „Do ósmego marca pracujemy pełną parą, dopiero po rozliczeniu można się gdzieś wyrwać na dłuższy urlop i też to zrobię”, powiedział VIVIE.pl idol wielu Polaków zaznaczając, że zaraz po takim wypoczynku należy wracać, by przygotować kolejny projekt – Pol’and’Rock Festival.

Ile zebrało już WOŚP w 2020 roku?

Wciąż trwa liczenie kolejnych datków, ale podczas wizyty w siedzibie VIVY.pl i innych redakcji Edipresse Polska, Jerzy Owsiak wspomniał, że być może padnie kolejny rekord… Liczby wciąż rosną! Na ten moment na koncie Fundacji jest prawie 107 milionów złotych, a zadeklarowana suma podliczonych w sztabach pieniędzy to… aż 115 milionów złotych! Takich pieniędzy WOŚP nie miał nigdy na tym etapie liczenia efektów zbiórki...

Czekamy na ostateczny wynik. Ten zostanie podany 8 marca. Tymczasem sprawdźcie w wideo, co jeszcze wyznał nam Jerzy Owsiak.

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Nauczyciel, autorytet, mistrz”, mówi o JANUSZU JÓZEFOWICZU NATASZA URBAŃSKA. A które z nich jest… mistrzem w życiu prywatnym? ŚCIBAKÓWNA i ENGLERT, STUHROWIE, CICHOPEK i HAKIEL, OLBRYCHSCY, CHOTECKA i PAZURA – pary z najdłuższym stażem w polskim show-biznesie. PRZEMYSŁAW KOSSAKOWSKI – pan od rysunków, podróżnik, dziennikarz, a może wkrótce... art terapeuta. OTYLIA JĘDRZEJCZAK o tym, czy marzy o sportowej karierze dla dzieci i o partnerskim związku z narzeczonym Pawłem. W cyklu Extra: DORA MAAR, GALA, MARIA BALOWA, JADWIGA VON UNRUNG… – muzy genialnych malarzy.