Ida Nowakowska w  ciazy - wywiad wideo narodziny dziecka urodzila gwiazda tvp pns
Fot. Olga Majrowska
z ostatniej chwili

Ida Nowakowska po raz pierwszy została mamą! Chłopiec czy dziewczynka?

Ida Nowakowska urodziła!

Gabriela Czernecka 10 maja 2021 12:21
Ida Nowakowska w  ciazy - wywiad wideo narodziny dziecka urodzila gwiazda tvp pns
Fot. Olga Majrowska

Ida Nowakowska urodziła! Tancerka i prowadząca Pytanie na śniadanie właśnie po raz pierwszy została mamą. Jak podał SUper Express, Ida Nowakowska czuje się dobrze i wraz z maleństwem przebywa już w domu. „Do macierzyństwa przygotowywałam się całe życie!”, mówiła niedawno w wywiadzie dla VIVY! Mamy! Wygląda na to, że marzenie gwiazdy właśnie się spełniło. Poznajcie szczegóły! 

Ida Nowakowska urodziła. Chłopiec czy dziewczynka?

„To było nasze wielkie marzenie. W rodzinie mojego męża było dużo dzieci, on sam ma dwoje rodzeństwa i otacza go wielu krewnych. A ja tego nigdy nie miałam, a zawsze marzyłam, żeby mieć taki pełen gwaru dom”, mówiła niedawno Ida Nowakowska w rozmowie z Krystyną Pytlakowską dla VIVA!Mama.

Zobacz:  Ida Nowakowska: „Do macierzyństwa przygotowywałam sięcałe życie!”

Prezenterka nie ukrywała, że o ciążę starała się aż pięć lat. Z niecierpliwością oczekiwała na pojawienie się dziecka na świecie. Jak podaje Super Express, jej marzenie właśnie się spełniło. Pierwsze dziecko Idy Nowakowskiej jest już na świecie!

Ida Nowakowska w  ciazy - wywiad wideo narodziny dziecka urodzila gwiazda tvp pns bedzie miala synka porod jak sie czuje synek
Fot. Olga Majrowska
Ida Nowakowska urodziła chłopca. Płeć dziecka prezenterka i tancerka ujawniła jakiś czas temu w wywiadzie dla VIVA!MAma: „Na początku myśleliśmy, że będzie córeczka, i bardzo nas to cieszyło, zwłaszcza że pani doktor napomknęła, że być może noszę w sobie dziewczynkę. Kiedy potem było wiadomo już, że to chłopiec, mój mąż wpadł w euforię, bo jego ze swoim tatą łączyła wielka bliskość. Wiedział więc, że wychowanie syna dla mężczyzny jest czymś wyjątkowym, a on chciałby to jeszcze udoskonalić. Zobaczyłam w Jacku natychmiastową przemianę. Nagle on, który dla mnie zawsze był chłopcem, stał się mężczyzną. To przepiękny moment, przeobrażanie się chłopca w mężczyznę. Stał się jeszcze bardziej opiekuńczy, chce dla nas zbudować dom, żeby nam dać poczucie bezpieczeństwa i żebyśmy mogli wychowywać synka w cieple i spokoju”, mówiła niedawno Krystynie Pytlakowskiej

„Moja mama zawsze była bardzo aktywna zawodowo, a ja angażowałam się we wszystko, co ona robiła. I tak naprawdę interesowałam się wszystkim, co robili moi rodzice, którzy traktowali mnie zawsze, jakbym była prawie dorosła, wciągali mnie do swojego świata. Ale bycie mamą i tatą było dla nich czymś równie istotnym. Mam więc wrażenie, że przygotowywałam się do roli matki bardzo długo, ale oczywiście nigdy nie jest się do końca gotowym na taką zmianę w swoim życiu. Poza tym bardzo się cieszę, że moje dziecko urodzi się wiosną, bo ja jestem dzieckiem grudniowym i moje urodziny przypadały zawsze na okres zimna, śniegu lub deszczu. A nasz synek będzie mógł się cieszyć swoim tortem ze świeczkami, gdy słońce będzie nas ogrzewać i natura się zmieni w zieloność. Bardzo na niego czekamy”, dodawała.

Zobacz: Jaką mamą chce być gwiazda TVP Ida Nowakowska?

Gwiazda już kilka dni temu pożegnała się z widzami Pytania na śniadanie i potwierdziła, że na czas rozwiązania chce nieco zwolnić tempo. Ida zrezygnowała z pracy i nagrań i postanowiła poświęcić się macierzyństwu. „Ida urodziła w czwartek wieczorem w szpitalu przy ul. Madalińskiego. Powitała na świecie syna. W niedzielę wieczorem wróciła do domu”, mówi informator magazynu Super Express. ​​​​​​​

Jak ma na imię syn Idy Nowakowskiej? 

Co ciekawe, Ida Nowakowska wraz z mężem, Jackiem Herndonem nie wybrali jeszcze imienia dla dziecka. „Ze względu na rodzinę Jacka staramy się, żeby imię nie było trudne do wymowy po angielsku. Jestem wielką fanką typowo polskich imion, takich troszeczkę starodawnych, i podoba mi się, że jest do nich teraz taki powrót. Nie chcemy zrobić krzywdy dzidziusiowi, bo wiemy, że imię idzie z nami przez całe życie. Ja swoje lubię, było wyjątkowe, gdy dorastałam”, wyznała. 

Zobacz również: Kiedy Ida Nowakowska wróci do pracy po porodzie? 

W wywiadzie dla VIVA!Mama Ida Nowakowska opowiedziała także o tym, jak dowiedziała się, że spodziewa się dziecka: „To były wakacje i jakoś czułam, że moje życie się nagle zmieni, że być może zaszłam w ciążę. A tak bardzo chciałam w niej być, że momentami mi się wydawało, że to marzenie tylko w mojej wyobraźni staje się rzeczywistością. Kiedy więc spóźniła mi się miesiączka, od razu postanowiłam zrobić test ciążowy. Gdy pokazałam wynik mamie, powiedziała, że pobiegnie do apteki i kupi jeszcze drugi, bo musimy się upewnić. Przyniosła pięć testów i każdy dał wynik dodatni. Gdy pokazałam je mężowi, a on zrobił wielkie oczy, czułam się tak, jakbyśmy grali w jakimś filmie. Powołanie nowego życia niezwykle wzmacnia i buduje związek. To nie my będziemy teraz ważni, tylko to maleństwo zdane wyłącznie na naszą opiekę i na naszą miłość”, wyznała Krystynie Pytlakowskiej.

Młodym rodzicom serdecznie gratulujemy i życzymy dużo zdrówka całej trójce!  

Viva!Mama, okladka, maj 2021, Ida Nowakowska w ciazy sweter
Fot. Olga Majrowska

Viva!Mama, okladka, maj 2021, Ida Nowakowska w ciazy brzuszek
Fot. Olga Majrowska

Cały wywiad z Idą Nowakowską w najnowszym wydaniu magazynu VIVA! Mama. 

Viva!Mama, okladka, maj 2021, Ida Nowakowska w ciazy
Fot. Olga Majrowska

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?