Ida Nowakowska-Herndon
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
O TYM SIĘ MÓWI

„Zostawiliśmy nasz dom w LA, moje dwie firmy, wszystko dla jego kariery

Ida Nowakowska szczerze o swoim życiu

Olga Figaszewska 29 maja 2019 06:50
Ida Nowakowska-Herndon
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Ida Nowakowska spełnia się na polu zawodowym i prywatnym.  Od kilku lat jest szczęśliwą żoną!  Tancerka, jurorka programu Dance, Dance, Dance, a od niedawna współprowadząca Pytania na śniadanie opowiedziała o swojej relacji z mężem, związku na odległość i życiu na walizkach.  Jak zaczynała swoją karierę?

Ida Nowakowska o miłości, małżeństwie i karierze

Rzadko mówi o swoim życiu osobistym. Po udziale w pierwszej edycji programu You Can Dance Ida Nowakowska wyjechała do USA, by dalej rozwijać swoje umiejętności. Tam na uniwersytecie w Kalifornii poznała swojego ukochanego, Jacka Herndona. Oboje studiowali aktorstwo i połączyła ich wspólna pasja. Z czasem znajomość przerodziła się w coś więcej. Świetnie się rozumieli i uzupełniali. A ich uczucie trwa do dziś. W jednym z wywiadów tancerka wyznała, że nie od razu dopadło ich gorące uczucie. Dopiero po dwóch latach wyznali sobie miłość. Jack poprosił Idę o rękę w Warszawie, a na ślubnym kobiercu stanęli w 2015 roku w Los Angeles

Ida Nowakowska nigdy nie planowała kariery, robi po prostu to, co kocha i w czym jest dobra. „Dzisiaj mam 28 lat i czuję się spełniona. (…) A to, co osiągnęłam, jest dla mnie wielkim zaskoczeniem i darem od Boga”, mówiła niedawno w rozmowie z Katarzyną Piątkowską dla VIVY!.

W wywiadzie  dla Plotka zdradziła, że  na każdym kroku może liczyć  na wsparcie swojego męża. Gwiazda nie ukrywa, że większość swoich działań podporządkowała  jego  zobowiązaniom zawodowym.

„To, co robię jest tak fajne i tak to lubię robić, ale to, że pracuję teraz w Polsce to jest trochę przypadek. Jednak w dużej mierze jest to zasługa mojego męża. Jack teraz będzie ze mną w Europie przez rok. Dlatego moja decyzja podjęcia się na przykład prowadzenia Pytania na śniadanie jest na podstawie jego działań. To, że on będzie w Europie zadecydowało o tym”, mówi.

Od kilku lat wciąż się przemieszczają. Kilka lat temu wyjechali z Los Angeles. Zostawili swój dom  i przenieśli się do Chin.

„On teraz mieszka w Waszyngtonie, ale myśmy bardzo długo mieszkali w Los Angeles. Tam się ustatkowałam i budowałam swoje życie zawodowe. Potem po wielu zmianach prywatnych on zaczął studiować dyplomację i wyprowadziliśmy się do Chin. Zostawiliśmy nasz dom w LA, moje dwie firmy, wszystko dla jego kariery”, wyznała gwiazda.

Co dalej? Nie wiadomo. Na razie tancerka korzysta z czasu, kiedy jest w Polsce i cieszy się każdym dniem.

Polska jest dla niej jednym z dwóch domów. Zawsze będzie. Ostatnio mąż gwiazdy spędził tu dwa miesiące. Potem  spędzili trochę czasu we Francji. Dla niektórych prowadzenie związku na odległość może być  poważną przeszkodą w budowaniu trwałej relacji. „Trudno się żyje w związku na odległość. Bardzo. Ale to też ma swoje dobre strony. O dziwo. Jest taka nowość, świeżość, miłość, która odżywa co jakiś czas, zatęsknić można za sobą”, mówi Ida Nowakowska w rozmowie z Plotkiem.  20 czerwca będą obchodzić czwartą rocznicę ślubu.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

But soft!...

Post udostępniony przez Jack Herndon (@jackherndon3)

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.