Ida Nowakowska, Viva! 6/2019
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
O TYM SIĘ MÓWI

Ida Nowakowska poruszająco o ciąży i macierzyństwie. Czy uda jej się spełnić marzenie?

„Dziwne, że moje życie się tak ułożyło”

Olga Figaszewska 20 listopada 2019 14:51
Ida Nowakowska, Viva! 6/2019
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Jest w najlepszym momencie swojej kariery? Można powiedzieć, że dopiero się rozkręca. Ida Nowakowska otrzymuje kolejne interesujące propozycje i za każdym razem udowadnia, że stać ją na więcej. A co z życiem prywatnym? W najnowszym wywiadzie wyznała, że marzy o macierzyństwie.

Ida Nowakowska o macierzyństwie

W rozmowie z portalem JastrząbPost Ida Nowakowska wyjawiła, że ostatnie miesiące były dla niej przełomem. Gwiazda przebywała za granicą, gdzie pracowała nad nowym programem. Wróciła zupełnie odmieniona, teraz inaczej podchodzi do pewnych kwestii. Ida Nowakowska zrezygnowała z wegetarianizmu i znów zaczęła jeść mięso.

„Bardzo ideologicznie podchodzę do tego, że nie jem mięsa i to jest dla mnie niekomfortowe, ale czuję, że mój organizm potrzebuje”, wyznała w rozmowie z dziennikarzami JastrząbPost. I dodała, że przez zmiany, które zaszły w jej organizmie zaczęła zastanawiać się, czy nie jest w ciąży.

„Po którymś razie, jak tak organizm potrzebował, przypomniały mi się historie koleżanek, które jadły mięso, jak były w ciąży. Nawet sobie myślałam z taką nadzieją, że może jestem w ciąży. Ale nie”, wytłumaczyła.

Okazuje się, że gwiazda od dawna jest gotowa, by zostać mamą. Zawsze tego pragnęła. Wraz z mężem od dawna starają się o dziecko. Czy to marzenie się wkrótce spełni?

„Jak byłam małą dziewczynką zawsze chciałam być mamą, żoną. Miałam taki wyidealizowany obraz swojego życia. A tu w ogóle jestem jakaś inna, zwariowana i nie mam jeszcze dzieci. Dla mnie jest to dziwne, że moje życie się tak ułożyło. Ale nie to, że się nie staramy – wręcz odwrotnie. Po prostu jeszcze ich nie mamy. Nie ukrywam, że gdy dowiedziałam się, że Ania Lewandowska jest w ciąży, to od razu do niej napisałam, że jej zazdroszczę. Uwielbiam w ogóle Anię, dla mnie jest niesamowitym człowiekiem, pełnym pokory i skromności”, dodała. 

Ida Nowakowska o rodzicach
Fot. Iga Maćkiewicz

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Dziś pomaga mężczyznom, ją umocniła choroba ukochanego: „Diagnoza spadła na nas nagle. Rinke był na granicy życia i śmierci”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA w intymnym wywiadzie chwilę przed narodzinami córeczki. HANNA ŻUDZIEWICZ I JACEK JESCHKE o zmiennych losach ich związku i bajkowym ślubie w Ligurii. MATTEO BRUNETTI: ambasador włoskiej kuchni i polskiej kultury o… włosko-polskich korzeniach. KOBIETY IKONY:  Santor, Kunicka, Rodowicz, Majewska, Sipińska, Sośnicka… – one rządziły zbiorową wyobraźnią w PRL-u.