Bartek Kasprzykowski, Tamara Arciuch, VIVA! 2014
Fot. MARCIN KEMPSKI/I LIKE PHOTO
Z ŻYCIA GWIAZD

Poznali się w blasku fleszy, mają dwójkę dzieci. Oto historia miłości Bartka Kasprzykowskiego i Tamary Arciuch

Para przeszła już razem niejedno...

Rafał Kowalski 29 sierpnia 2021 17:57
Bartek Kasprzykowski, Tamara Arciuch, VIVA! 2014
Fot. MARCIN KEMPSKI/I LIKE PHOTO

Lśnią na ekranie, ale życie osobiste zachowują tylko dla siebie. Tamara Arciuch i Bartłomiej Kasprzykowski są razem już 13 lat. Mają syna i córkę oraz przede wszystkim siebie. Wspierają się prywatnie i na scenie, gdy od czasu do czasu dostają role w jednym spektaklu. Jak się poznali? Ta miłość rodziła się w cieniu skandalu...

Historia miłości Bartka Kasprzykowskiego i Tamary Arciuch - początki

Gdy o Tamarze Arciuch i Bartku Kasprzykowskim zaczęło być głośno w mediach, aktorzy święcili triumfy dzięki znakomitym serialowym rolom. Ona – w Niani, on – w Magdzie M. Prywatnie jednak zarówno aktorkę, jak i aktora, czekało kilka ważnych decyzji życiowych. Oboje pozostawali bowiem w związkach małżeńskich, w których jak się potem okazało, nie do końca byli szczęśliwi. Tamara Arciuch wychowywała też syna Krzysztofa, który urodził się w 1999 roku.

Zobacz: Krzysztof Szyc ma już 22 lata! Jak wygląda syn Tamary Arciuch?

Tamara Arciuch i Bartek Kasprzykowski - jak się poznali?

Tamara i Bartłomiej poznali się z kolei w 2007 roku przy okazji pracy w jednym serialu. „Poznaliśmy się w taksówce. Jechaliśmy na konferencję prasową związaną z serialem. Na planie Halo Hans! byliśmy non stop razem. Prawie każdą scenę graliśmy razem, a jak nie graliśmy to stawaliśmy gdzieś z boku i rozmawialiśmy”, opowiadała nam aktorka kilka lat temu, a jej partner dodał, że nie od razu zakochał się w ulubienicy publiczności. „To uczucie dojrzewało. I to dość długo. Najpierw się zaprzyjaźniliśmy”, tłumaczył nam w VIVIE! Bartłomiej Kasprzykowski.

Tamara Arciuch, Bartek Kasprzykowski, jak się poznali
Fot. PIOTR FOTEK/REPORTER

Miłość pary rozwijała się w cieniu skandalu, ponieważ wiele osób podejrzewało, że gwiazdy zaczęły się spotykać, gdy były jeszcze w innych związkach. Poprzednie małżeństwa zakończyły się jednak rozwodami, a wszystkie krzywdzące Tamarę i Bartka informacje, zakochani nazwali plotkami. „Pisano, że zostawiłam męża, bo chciałam sobie strzelić romansik. W naszym przypadku decyzja o rozstaniu z poprzednimi partnerami i zaczęciu wspólnego życia była bardzo dojrzała”, mówiła w VIVIE! Tamara Arciuch i dodawała, że najbardziej w całym medialnym zamieszaniu martwiła się o syna. „Kiedy „miałam swoje fantastyczne pięć minut” w mediach, czyli kiedy tabloidy opisywały moje rozstanie z jego tatą, on rozumiał już bardzo dużo. I, niestety, docierało do niego to, co o mnie wypisywano. A to bardzo oddziałuje na dziecko. Negatywnie”, opowiadała nam o 21-letnim dziś Krzysztofie.

Choć pierwsze publiczne zdjęcia wykonano parze na wspomnianej konferencji prasowej serialu Halo Hans, to pierwszym publicznym wyjściem, na którym zakochani świadomie zjawili się razem była premiera filmu Złoty Środek. Impreza odbyła się w marcu 2009 roku, gdy artystka była w 6. miesiącu drugiej ciąży. „To nie było żadne wyjście z cienia, jak interpretują to dziennikarze. Poszliśmy po prostu na premierę filmu, w którym zagrała Tamara. Pozowaliśmy do zdjęć jak wszyscy, zresztą fotografowie rzucili się na nas natychmiast, nie dając nam przejść”, opowiadał potem Bartek Kasprzykowski i podkreślał, że gdyby wiedział, że z takimi sytuacjami wiąże się aktorstwo, to wybrałby inny zawód.

Zobacz: Bartek Kasprzykowski ostro o jury programu TTBZ. Aktor stanął po stronie ukochanej 

Tamara Arciuch, Bartek Kasprzykowski
Fot. TRICOLORS/East News

W czerwcu 2009 roku para powitała na świecie synka. Chłopiec otrzymał na imię Michał. Od tego momentu, choć zakochani wciąż grali w najpopularniejszych polskich produkcjach, starali się chronić swoją prywatność. W pracy udawało się im działać wspólnie, by potem w domu być dla siebie już tylko partnerami. „Jesteśmy profesjonalistkami i nie przenosimy prywatnych spraw na zawodowe. Bardzo lubimy wspólną pracę, podróże po Polsce. Oczywiście musimy opuścić na chwilę rodzinę i jechać i pracować, a nie jest to ani łatwa, ani lekka praca, ale kochamy to co robimy”, mówił w VIVIE Bartek Kasprzykowski.

Czy Tamara Arciuch i Bartłomiej Kasprzykowski mają ślub?

W kolejnych latach wokół pary narosły dwa tematy, które długo lub wcale nie zostały wyjaśnione. Pierwszy z nich to ślub. Media twierdziły, że zakochani pobrali się w tajemnicy w 2011 roku, ale do dziś żadne z aktorów nie skomentowało tych doniesień. Z kolei drugą plotką, jaka pojawiała się w mediach w okolicach 2014 roku była ta o kryzysie w związku artystów. Te informacje ucięto krótko. „To wymyślona plotka, stworzona po to, żeby nam zaszkodzić. Musiał to zrobić ktoś, kto nam źle życzy. My możemy się bronić, głośno zaprzeczać, ale jak ktoś tak gęsto się tłumaczy, to można pomyśleć, że coś jest na rzeczy. Ale wystarczy zapytać ludzi, którzy nas znają i z nami pracują – oni wiedzą, jaka jest prawda”, opowiadali nam Tamara i Bartłomiej kilka lat temu w wywiadzie.

W listopadzie 2016 roku rodzina ulubieńców widzów powiększyła się o kolejne dziecko – Nadię. Rodzice dziewczynki nie pokazuję jej – tak jak reszty dzieci – w swoich mediach społecznościowych trzymając się zasady o ochronie prywatności swojej i najbliższych.

Zobacz także: Tamara Arciuch pokazała córeczkę. Nadia rośnie jak na drożdżach! 

Tamara Arciuch, Bartek Kasprzykowski, dzieci
Fot. VIPHOTO/East News

Gwiazdy wolą błyszczeć na scenie, co regularnie udaje się im na deskach teatralnych, w filmach i serialach. Bartłomiej Kasprzykowski zachwycił też publikę Polsatu wygrywając w 2015 roku czwartą edycję Twoja twarz brzmi znajomo. Teraz w tym samym show występowała Tamara Arciuch. Bartek Kasprzykowski 19 maja skończył 44 lata i z tej okazji Tamara Arciuch podzieliła się z fanami niezwykle romantycznym wpisem i fotografiami ukochanego: „Moje życie należy do Ciebie. Podróż u Twojego boku jest najpiękniejsza, najpełniejsza, bo trwa w zrozumieniu i miłości. Niech Twoje życie będzie pełne, niech Twój talent rozkwita, masz światu tak wiele do zaoferowania - niech i on oferuje Ci wszystko, co najlepsze. Bądź Szczęśliwy mój Kochany. Dziękuje, że mogę podróżować z Tobą”, podpisała zdjęcia. 

Życzymy parze dużo miłości! 

Zobacz też: Tamara Arciuch padła ofiarą hejterów. W jej obronie staje Bartek Kasprzykowski

Tamara Arciuch i Bartek Kasprzykowski
Fot. Marcin Kempski/I like photo

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.