Bartek Kasprzykowski, Tamara Arciuch, VIVA! 2014
Fot. MARCIN KEMPSKI/I LIKE PHOTO
HISTORIA MIŁOŚCI

Poznali się w blasku fleszy, przeszli niejedno. Oto historia relacji Bartka Kasprzykowskiego i Tamary Arciuch

Aktorka obchodzi dziś urodziny!

Rafał Kowalski 24 marca 2022 15:10
Bartek Kasprzykowski, Tamara Arciuch, VIVA! 2014
Fot. MARCIN KEMPSKI/I LIKE PHOTO

Lśnią na ekranie, ale życie osobiste zachowują tylko dla siebie. Tamara Arciuch i Bartłomiej Kasprzykowski są razem już 15 lat. Mają syna i córkę oraz przede wszystkim siebie. Wspierają się prywatnie i na scenie, gdy od czasu do czasu dostają role w jednym spektaklu. Jak się poznali? Historię zakochanych przypominamy w dniu 47. urodzin Tamary Arciuch. Jej miłość do aktora rodziła się w cieniu skandalu...

Historia miłości Bartka Kasprzykowskiego i Tamary Arciuch - początki

Gdy o Tamarze Arciuch i Bartku Kasprzykowskim zaczęło być głośno w mediach, aktorzy święcili triumfy dzięki znakomitym serialowym rolom. Ona – w Niani, on – w Magdzie M. Prywatnie jednak zarówno aktorkę, jak i aktora, czekało kilka ważnych decyzji życiowych. Oboje pozostawali bowiem w związkach małżeńskich, w których jak się potem okazało, nie do końca byli szczęśliwi. Tamara Arciuch wychowywała też syna Krzysztofa, który urodził się w 1999 roku.

Zobacz: Krzysztof Szyc ma już 22 lata! Jak wygląda syn Tamary Arciuch?

Tamara Arciuch i Bartek Kasprzykowski - pierwsze spotkanie

Tamara i Bartłomiej poznali się z kolei w 2007 roku przy okazji pracy w jednym serialu. „Poznaliśmy się w taksówce. Jechaliśmy na konferencję prasową związaną z serialem. Na planie Halo Hans! byliśmy non stop razem. Prawie każdą scenę graliśmy razem, a jak nie graliśmy to stawaliśmy gdzieś z boku i rozmawialiśmy”, opowiadała nam aktorka kilka lat temu, a jej partner dodał, że nie od razu zakochał się w ulubienicy publiczności. „To uczucie dojrzewało. I to dość długo. Najpierw się zaprzyjaźniliśmy”, tłumaczył nam w VIVIE! Bartłomiej Kasprzykowski.

Tamara Arciuch, Bartek Kasprzykowski, jak się poznali
Fot. PIOTR FOTEK/REPORTER

Miłość pary rozwijała się w cieniu skandalu, ponieważ wiele osób podejrzewało, że gwiazdy zaczęły się spotykać, gdy były jeszcze w innych związkach. Poprzednie małżeństwa zakończyły się jednak rozwodami, a wszystkie krzywdzące Tamarę i Bartka informacje, zakochani nazwali plotkami. „Pisano, że zostawiłam męża, bo chciałam sobie strzelić romansik. W naszym przypadku decyzja o rozstaniu z poprzednimi partnerami i zaczęciu wspólnego życia była bardzo dojrzała”, mówiła w VIVIE! Tamara Arciuch i dodawała, że najbardziej w całym medialnym zamieszaniu martwiła się o syna.

„Kiedy „miałam swoje fantastyczne pięć minut” w mediach, czyli kiedy tabloidy opisywały moje rozstanie z jego tatą, on rozumiał już bardzo dużo. I, niestety, docierało do niego to, co o mnie wypisywano. A to bardzo oddziałuje na dziecko. Negatywnie”, opowiadała nam o 21-letnim dziś Krzysztofie.

Dzieci Tamary Arciuch i Bartka Kasprzykowskiego

Choć pierwsze publiczne zdjęcia wykonano parze na wspomnianej konferencji prasowej serialu Halo Hans, to pierwszym publicznym wyjściem, na którym zakochani świadomie zjawili się razem była premiera filmu Złoty Środek. Impreza odbyła się w marcu 2009 roku, gdy artystka była w 6. miesiącu drugiej ciąży. „To nie było żadne wyjście z cienia, jak interpretują to dziennikarze. Poszliśmy po prostu na premierę filmu, w którym zagrała Tamara. Pozowaliśmy do zdjęć jak wszyscy, zresztą fotografowie rzucili się na nas natychmiast, nie dając nam przejść”, opowiadał potem Bartek Kasprzykowski i podkreślał, że gdyby wiedział, że z takimi sytuacjami wiąże się aktorstwo, to wybrałby inny zawód.

Zobacz: Od 23 lat tworzą szczęśliwe małżeństwo. Oto niezwykła historia miłości Anety Kręglickiej i Macieja Żaka

Tamara Arciuch, Bartek Kasprzykowski
Fot. TRICOLORS/East News

W czerwcu 2009 roku para powitała na świecie synka. Chłopiec otrzymał na imię Michał. Od tego momentu, choć zakochani wciąż grali w najpopularniejszych polskich produkcjach, starali się chronić swoją prywatność. W pracy udawało się im działać wspólnie, by potem w domu być dla siebie już tylko partnerami. „Jesteśmy profesjonalistkami i nie przenosimy prywatnych spraw na zawodowe. Bardzo lubimy wspólną pracę, podróże po Polsce. Oczywiście musimy opuścić na chwilę rodzinę i jechać i pracować, a nie jest to ani łatwa, ani lekka praca, ale kochamy to co robimy”, mówił w VIVIE Bartek Kasprzykowski.

Czy Tamara Arciuch i Bartłomiej Kasprzykowski są po ślubie? 

W kolejnych latach wokół pary narosły dwa tematy, które długo lub wcale nie zostały wyjaśnione. Pierwszy z nich to ślub. Media twierdziły, że zakochani pobrali się w tajemnicy w 2011 roku, ale do dziś żadne z aktorów nie skomentowało tych doniesień. Z kolei drugą plotką, jaka pojawiała się w mediach w okolicach 2014 roku była ta o kryzysie w związku artystów. Te informacje ucięto krótko. „To wymyślona plotka, stworzona po to, żeby nam zaszkodzić. Musiał to zrobić ktoś, kto nam źle życzy. My możemy się bronić, głośno zaprzeczać, ale jak ktoś tak gęsto się tłumaczy, to można pomyśleć, że coś jest na rzeczy. Ale wystarczy zapytać ludzi, którzy nas znają i z nami pracują – oni wiedzą, jaka jest prawda”, opowiadali nam Tamara i Bartłomiej kilka lat temu w wywiadzie.

W listopadzie 2016 roku rodzina ulubieńców widzów powiększyła się o kolejne dziecko – Nadię. Rodzice dziewczynki nie pokazuję jej – tak jak reszty dzieci – w swoich mediach społecznościowych trzymając się zasady o ochronie prywatności swojej i najbliższych.

Zobacz także: Tamara Arciuch pokazała córeczkę. Nadia rośnie jak na drożdżach! 

Tamara Arciuch, Bartek Kasprzykowski, dzieci
Fot. VIPHOTO/East News

Gwiazdy wolą błyszczeć na scenie, co regularnie udaje się im na deskach teatralnych, w filmach i serialach. Bartłomiej Kasprzykowski zachwycił też publikę Polsatu wygrywając w 2015 roku czwartą edycję Twoja twarz brzmi znajomo. Teraz w tym samym show występowała Tamara Arciuch. Bartek Kasprzykowski 19 maja skończył 44 lata zeszłego roku i z tej okazji Tamara Arciuch podzieliła się z fanami niezwykle romantycznym wpisem i fotografiami ukochanego: „Moje życie należy do Ciebie. Podróż u Twojego boku jest najpiękniejsza, najpełniejsza, bo trwa w zrozumieniu i miłości. Niech Twoje życie będzie pełne, niech Twój talent rozkwita, masz światu tak wiele do zaoferowania - niech i on oferuje Ci wszystko, co najlepsze. Bądź Szczęśliwy mój Kochany. Dziękuje, że mogę podróżować z Tobą”, podpisała zdjęcia. 

Z kolei w ostatnich dniach Tamara Arciuch dodała dwie romantyczne fotografie z ukochanym, pod którymi przekonywała, że ich miłość ma się perfekcyjnie. Gwiazda głośno przyznała też, że w trudnych czasach odczuwa ogromną wdzięczność za tych, których ma u swego boku... Równie pięknie swoją ukochaną opisał Bartek Kasprzykowski. Dziś, w dniu jej urodzin dodał specjalny post. „Dziś urodziny mojej Muzy! Przybyłaś i zmieniłaś moje życie na zawsze❤jesteś największym cudem, najwspanialszym darem dla nas - twojej rodziny❤życzę Ci, żeby świat widział Cię naszymi oczami, widział Dobro i Miłość, ktoś w sobie nosisz❤i ciepło, które w sobie masz❤Niech ten rok będzie czasem realizacji twoich projektów i marzeń, rokiem Twojego Talentu❤!!❤Każdego dnia jestem wdzięczny za Ciebie. I Tobie❤”, napisał w nim czule.

Życzymy parze dużo miłości! 

Zobacz też: Tamara Arciuch padła ofiarą hejterów. W jej obronie staje Bartek Kasprzykowski

Tamara Arciuch i Bartek Kasprzykowski
Fot. Marcin Kempski/I like photo

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.