Hanna Dunowska
Fot. VIPHOTO/East News
POŻEGNANIE

Hanna Dunowska nie żyje. Aktorka miała 60 lat

Co było przyczyną śmierci?

Olga Figaszewska 2 sierpnia 2019 09:51
Hanna Dunowska
Fot. VIPHOTO/East News

Hanna Dunowska nie żyje. Aktorka odeszła 1 sierpnia. Miała 60 lat. 

Hanna Dunowska nie żyje

Informację o śmierci aktorki opublikował Filmpolski.pl. Hanna Dunowska zmarła w czwartek, 1 sierpnia.

Hanna Dunowska ukończyła warszawską PWST. Od początku lat 80-tych była związana z Teatrem Narodowym i Teatrem Północnym. W ostatnich latach występowała w serialach Barwy szczęścia, Przyjaciółki, Pierwszej miłości, Prawie Agaty, Kryminalnych, Ranczu, Na dobre i na złe. Sympatię telewidzów zdobyła występując w programie telewizyjnym Czar par,  który współprowadziła wraz z Krzysztofem Ibiszem w latach 1993-1996.

Hanna Dunowska kilka lat temu walczyła z nowotworem piersi. Wówczas udało jej się pokonać chorobę. W ostatnim czasie pracowała jako psychoterapeutka.

Rodzinie składamy wyrazy współczucia 

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.