Hanna Dunowska
Fot. VIPHOTO/East News
POŻEGNANIE

Hanna Dunowska nie żyje. Aktorka miała 60 lat

Co było przyczyną śmierci?

Olga Figaszewska 2 sierpnia 2019 09:51
Hanna Dunowska
Fot. VIPHOTO/East News

Hanna Dunowska nie żyje. Aktorka odeszła 1 sierpnia. Miała 60 lat. 

Hanna Dunowska nie żyje

Informację o śmierci aktorki opublikował Filmpolski.pl. Hanna Dunowska zmarła w czwartek, 1 sierpnia.

Hanna Dunowska ukończyła warszawską PWST. Od początku lat 80-tych była związana z Teatrem Narodowym i Teatrem Północnym. W ostatnich latach występowała w serialach Barwy szczęścia, Przyjaciółki, Pierwszej miłości, Prawie Agaty, Kryminalnych, Ranczu, Na dobre i na złe. Sympatię telewidzów zdobyła występując w programie telewizyjnym Czar par,  który współprowadziła wraz z Krzysztofem Ibiszem w latach 1993-1996.

Hanna Dunowska kilka lat temu walczyła z nowotworem piersi. Wówczas udało jej się pokonać chorobę. W ostatnim czasie pracowała jako psychoterapeutka.

Rodzinie składamy wyrazy współczucia 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?