Hailey Bieber i Justin Bieber
Fot. Instagram @haileybieber
O TYM SIĘ MÓWI

Hailey Bieber jednak w ciąży? Justin opublikował serię jej zdjęć z wymownym podpisem!

Kpi z mediów czy potwierdza plotki?

Gabriela Czernecka 25 kwietnia 2019 08:43
Hailey Bieber i Justin Bieber
Fot. Instagram @haileybieber

Hailey Bieber jest w ciąży? Justin opublikował na Instagramie serię zdjeć ukochanej. Uwagę internautów zwrócił jednak podpis pod zdjęciem. Czyżby w ten sposób żartował sobie z mediów, a może potwierdza plotki o ciąży ukochanej? 

Czy Hailey Bieber w ciąży?

Gdy  Wielkiej Brytanii wszyscy czekają na narodziny pierwszego dziecka Meghan, to wygląda na to, że w Stanach Zjednoczonych fani Justina Biebera z niecierpliwością oczekują na wspaniałą wiadomość z jego strony. Przez ostatnie kilka miesięcy udało mu się utrzymywać swoje życie prywatne z dala od mediów, to od jakiegoś czasu w kontrolowany sposób wyjawia, co ostatnio się u niego dzieje. I tak za sprawą okładki w amerykańskim Vogue'u Justin Bieber potwierdził ślub z Hailey Baldwin, opowiedział o problemach psychicznych i tym, jak radzi sobie z ogromną popularnością. 

Chwilę później pojawiły się plotki, że para spodziewa się dziecka. Justin Bieber postanowił uciszyć je, robiąc sobie z internautów żart. W Prima Aprilis dodał zdjęcie ukochanej, sugerując że spodziewa się dziecka. Choć żart artyście wydawał się zabawny, wielu wzięło go za pewnik i tak ruszyła lawina plotek na temat błogosławionego stanu Hailey. Te Justin postanowił przemilczeć, ale teraz znów opublikował coś, co podzieliło internautów. 

Na swoim Instagramie zamieścił serię zdjęć ukochanej żony. Uwagę zwrócił jednak podpis do zdjęcia. „Moja fasolka”, napisał Bieber. Internauci od razu zwrócili na niego uwagę: „O wow, Justin! A jednak?”, „Powiedz nam, o co chodzi?”, piszą. Nie wiadomo jednak, czy Justin Bieber w ten sposób kpi z mediów czy potwierdza plotki? Jak myślicie?  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Justin Bieber (@justinbieber)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Justin Bieber (@justinbieber)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!