Hailey Bieber i Justin Bieber
Fot. Instagram @haileybieber
O TYM SIĘ MÓWI

Hailey Bieber o Justinie: „Był naprawdę chory” Co dolegało muzykowi?

Modelka ujawniła szczegóły ich prywatnego życia

Sabina Zięba 7 lutego 2020 20:00
Hailey Bieber i Justin Bieber
Fot. Instagram @haileybieber

Choć miłość Justina Biebera i Hailey Baldwin przeżywała wzloty i upadki, obecnie bez wątpienia tworzą jedną z najpiękniejszych par show-biznesu. Część fanów wokalisty wolałaby, żeby wrócił do swojej pierwszej miłości, Seleny Gomez, lecz widać, że to właśnie przy blond modelce odnalazł spokój i szczęście. Teraz okazuje się, że by stworzyć udane małżeństwo, musieli pokonać naprawdę wiele przeszkód... Hailey ujawniła szczegóły ich życia w najnowszym wywiadzie.

Hailey Bieber o mężu

23-letnia modelka znalazła się na marcowej okładce magazynu ELLE. Do zdjęć pozowała ubrana w skromny strój sportowy, który nie odwracał uwagi od urody Hailey, a także w kostiumy kąpielowe, odsłaniające jej fantastyczną sylwetkę. Przy okazji gwiazda udzieliła wywiadu, w którym opowiedziała o związku z Justinem Bieberem.

Już po samej obserwacji instagramowego profilu Hailey Bieber, widać, że jest naprawdę zakochana w znanym wokaliście. Teraz podkreśliła to także w ELLE, mówiąc: „Był kimś, na kim zawsze tak bardzo mi zależało i bardzo go kochałam. Oczywiście musieliśmy poświęcić na to sporo pracy i pokonać wiele rzeczy, ale wszystko to było tego warte. Jest niesamowitym człowiekiem i takim dobrym partnerem, z którym można żyć. Nie ma nikogo z kim chciałabym spędzić życie z wyjątkiem niego. Mam więc szczęście”.

Zdradziła także, że moment, w którym planowali ślub, nie był do końca radosny. W podobnym czasie bowiem u Justina wykryto boreliozę: „Było to trudne, ponieważ wszyscy z zewnątrz byli bardzo wredni i go osądzali. Mówili, że wygląda, jakby brał narkotyki i  że wygląda niezdrowo, kiedy tak naprawdę był chory, a nie wiedzieliśmy dlaczego. Teraz jest już całkowicie zdrowy”.

Opowiadając o ich szczęśliwej relacji, wyjawiła, że są domatorami, woląc spędzać czas w domu w swoim towarzystwie. Wówczas tulą się na kanapie i oglądają odcinki kultowych Przyjaciół. Mają także jedną ważną regułę, którą modelka sama ustaliła: „Staramy się więcej czytać niż rozmawiać przez telefon w łóżku. Mamy zasadę: żadnych telefonów w łóżku, chyba że jest to absolutnie konieczne”.

Nie uważacie, że to świetny pomysł?  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Hailey Baldwin Bieber (@haileybieber)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez ELLE Magazine (@elleusa)

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.