Ida Nowakowska, Viva! 6/2019
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
O TYM SIĘ MÓWI

Ida Nowakowska radzi: „Drugiej połówki polecam szukać w kościele”

Prezenterka TVP wyjaśniła, skąd przekonanie, że to najlepsze miejsce!

Rafał Kowalski 26 listopada 2019 18:58
Ida Nowakowska, Viva! 6/2019
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Choć Ida Nowakowska i jej mąż Jack Herndon poznali się na studiach w Losa Angeles, prezenterka TVP nie ukrywa, że w dzisiejszych czasach to w kościele widzi najlepsze miejsce do poznania drugiej połówki. Dlaczego? Pełna radości 28-latka wytłumaczyła to podczas wywiadu z Faktem.

Ida Nowakowska o aplikacji Tinder i miłości

Prowadząca Pytanie na śniadanie przyznała, że w dobie wyszukiwania kandydatów na idealnego partnera przez internet, ona proponowałaby zajrzeć do kościołów. „To tam polecam szukać drugiej połówki, a nie na Tinderze. Gdybym była wolna, chodziłabym na każdą mszę. Mam wielu kolegów, których poznałam w kościele. Tam są najfajniejsze wolne partie!”, powiedziała Ida Nowakowska Faktowi.

Dziennikarka swoją teorię prezentuje napotkanym osobom już od dłuższego czasu. „Jeżdżąc taksówką, rozmawiam z kierowcami, którzy się żalą, że nie mają dziewczyny. Pytają, gdzie można znaleźć taką fajną jak ja. Odpowiadam stanowczo: w kościele! A oni się dziwią. „Gdzie? W którym?” I wtedy zapisuję im, gdzie są najfajniejsze kościoły i najfajniejsze dziewczyny!”, zdradziła w dzienniku 28-letnia gwiazda.

Czy Ida Nowakowska uważa swoją głęboką wiarę za temat wstydliwy? Wręcz przeciwnie! Prezenterka jest dumna z tego, że społeczność, do której należy, gromadzi ludzi dobrze ułożonych i gotowych na poważne związki. „Mam nadzieję, że zmienię trendy i standardy, a kościół stanie się miejscem, gdzie da się znaleźć idealną drugą połówkę”, wyjaśniła Faktowi Ida.

Pomysł wydaje się ciekawy! Jesteśmy pełni zainteresowania, czy komuś po poradzie prezenterki TVP, uda się ułożyć sobie w ten sposób życie. Trzymamy kciuki za podejmujących próby! 

Ida Nowakowska, Viva! 6/2019
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…