Emilia Komarnicka-Klynstra wraca do Na dobre i złe
Fot. PIOTR FOTEK/REPORTER
O TYM SIĘ MÓWI

To już pewne! Czy Emilia Komarnicka-Klynstra wróci do Na dobre i na złe?!

Jak potoczą się dalsze losy jej bohaterki?

Olga Figaszewska 18 października 2018 19:55
Emilia Komarnicka-Klynstra wraca do Na dobre i złe
Fot. PIOTR FOTEK/REPORTER

Nadchodzą zmiany! Czyżby w serialu Na dobre i na złe szykowała się prawdziwa rewolucja?! Niedawno Emilia Komarnicka-Klynstra zniknęła serialu. Serialowa dr Agata Woźnicka wyjechała w podróż dookoła świata. Fani nie mogą doczekać się jej powrotu! Czy aktorka znów pojawi się w ekranie, a może scenarzyści mają wobec jej postaci zupełnie inne plany? Gwiazda zdradziła, jak potoczą się dalsze losy jej bohaterki!

Emilia Komarnicka-Klynstra wraca do Na dobre i na złe?!

W  rolę dr Agaty Woźnickiej wciela się od kilku lat. W tym czasie Emilia Komarnicka-Klynstra zdążyła  podbić serca fanów serialu Na dobre i na złe. Ostatnio w życiu prywatnym gwiazdy dzieje się całkiem sporo. Na planie produkcji odnalazła miłość u boku Redbada Klynstry. Para pobrała się, a niedawno powitali na świecie swoje pierwsze dziecko! To dlatego, postać dr. Woźnickiej została odsunięta na dalszy plan.

Widzowie zastanawiają się jednak, kiedy znów będą mogli znów zobaczyć ją w kolejnych odcinkach produkcji. Okazuje się, że tej odpowiedzi udzieliła im już główna zainteresowana. Gwiazda opublikowała na swoim Instagramie post, w którym odkryła całą prawdę!

„Dostaje od Was mnóstwo dobrych słów dotyczących granej przeze mnie postaci w "Na dobre i na złe", ale jeszcze więcej zapytań: czy i kiedy Agata wróci z podróży dookoła świata? Oficjalnie potwierdzam - Wróci! Niebawem. Za co szczególnie lubicie dr Woźnicką?”, napisała Emilia Komarnicka-Klynstra.

Na tę wieść jej fani zareagowali z ogromną radością!  „W końcu. .! Bez doktor Woźnickiej to już nie to samo 😍”, „SUPER! Chyba najbardziej za tę delikatność, ogrom empatii i za ten cudowny uśmiech 😍”, „Nareszcie. Już nie mogę się doczekać dalszych losów Agaty i Szczepana”, odpowiedzieli w komentarzach!

 

Emilia Komarnicka i Redbad Klynstra podróż poślubna
Fot. Instagram @emilia_komarnicka_klynstra

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Ciąża Małgosi to ukoronowanie tego, o co walczyliśmy”, mówi RADOSŁAW MAJDAN i nie ukrywa, że z powodu epidemii on i jego żona są pełni obaw. LESZEK MILLER z wnuczką MONIKĄ o tym, jak dziś wygląda ich życie po bolesnej stracie syna i ojca. Legendarny aktor WITOLD SADOWY niedawno skończył sto lat i zdobył się na niezwykle szczere wyznanie. „Widziałam, jak czai się śmierć” – ELISABETH REVOL wspomina ostatnie chwile z TOMKIEM MACKIEWICZEM podczas wspinaczki na Nanga Parbat.