Emilia Dankwa nie spotyka się na co dzień z rówieśnikami. "Uczęszczam do szkoły w chmurze"
Fot. Gałązka/AKPA
Z ŻYCIA GWIAZD

Emilia Dankwa nie spotyka się na co dzień z rówieśnikami. "Uczęszczam do szkoły w chmurze"

Dopiero niedawno miała okazję poznać kolegów i koleżanki 

Dorota Falkowska 3 lutego 2024 20:05
Emilia Dankwa nie spotyka się na co dzień z rówieśnikami. "Uczęszczam do szkoły w chmurze"
Fot. Gałązka/AKPA

Szersza publiczność poznała ją w roli Zosi w serialu "Rodzinka.pl". Gdy Emilia Dankwa dołączyła do obsady serialu, miała zaledwie 6 lat. Swoim talentem i charyzmą podbiła serca telewidzów. Dziś aktorka jest już 19-letnią, wstępującą w dorosłość młodą kobietą i niedawno bawiła się na swoim balu maturalnym. W jednym z wywiadów zdradziła, że szkoła, do której na co dzień uczęszcza, działa w niecodziennym systemie.

Emilia Dankwa nie znała wcześniej swoich kolegów z klasy 

Aktorka znana z serialu "Rodzinka.pl" w rozmowie z Plejadą opowiedziała o swoich niedawnych przeżyciach związanych ze studniówką. Okazuje się, że ze względu na niecodzienny system nauczania, z jakiego od niemal roku korzysta Emilia i jej rówieśnicy, była to również pierwsza okazja, aby koledzy i koleżanki z klasy spotkali się po raz pierwszy na żywo. 

"Od marca zeszłego roku uczęszczam do szkoły w chmurze, to jest nauczanie domowe, więc ja, jak i mój rocznik, który był na studniówce, uczymy się z domu, nie spotykamy się z rówieśnikami, dlatego ta studniówka to był pierwszy, ale nie ostatni, tak myślimy, moment, w którym widzieliśmy się tak na żywo, naprawdę", opowiadała Emilia Dankwa w rozmowie z Kamilą Glińską dla Plejady. 

Emilia Dankwa, pokaz Deni Cler, luty 2024 r. 

Emilia Dankwa nie spotyka się na co dzień z rówieśnikami.
Fot. Podlewski/AKPA

Okazuje się, że poloneza, który od lat otwiera wszystkie bale maturalne, koledzy i koleżanki z klasy Emilii nauczyli się tańczyć pół godziny przed rozpoczęciem imprezy. "Zatańczyliśmy po prostu tak na świeżo i uważam, że wyszło super, więc jestem bardzo zadowolona", wyznała aktorka. Nagranie z tego wydarzenia można obejrzeć na instagramowym profilu Emilii. 

Zobacz też: Dzieci Leszka Lichoty i Ilony Wrońskiej po latach nauki w domu powróciły do szkoły. Szybko się rozczarowały

Emilia Dankwa: plany na przyszłość 

Serialowa Zosia z "Rodzinki.pl" zdradziła także jakie ma plany po maturze. "Później studia. Nie robię przerwy. Studia jednak w Polsce, w Warszawie. Najchętniej poszłabym na profil Media i reklama, więc coś takiego podobnego", wyznała w rozmowie z Plejadą.  

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Bogna Sworowska o pracy w modelingu kiedyś i dziś…

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER w poruszającej rozmowie wyznaje: „Szukam swojego szczęścia w miłości, w życiu, na świecie…”. GOŁDA TENCER: „Ludzie młodzi nie znają historii. Patrzą do przodu (…). A ja robię wszystko, by ocalić pamięć”, mówi. JAN HOLOUBEK i KASPER BAJON: reżyser i scenarzysta. Czego nie nakręcą, staje się hitem. A jak wyglądają ich relacje poza planem filmowym? MONIKA MILLER od lat zmaga się z depresją i chorobą dwubiegunową, ale teraz za sprawą miłości pierwszy raz w życiu jest szczęśliwa.