Elton John MT
Fot. Getty Images
ZE ŚWIATA GWIAZD

Dramatyczne doniesienia na temat stanu zdrowia Eltona Johna! Czy jeszcze kiedyś zaśpiewa?

Weronika Bruździak-Gębura 25 kwietnia 2017 13:15
Elton John MT
Fot. Getty Images

Elton John jest w ciężkim stanie! Kilka dni temu trafił do szpitala na oddział intensywnej terapii z powodu śmiertelnej bakterii, którą zaraził się podczas trasy koncertowej w Ameryce Południowej. Muzyk odwołał wszystkie koncerty aż do czerwca.

 

Elton John w ciężkim stanie

70-letni Elton John był w ciężkim stanie. Odwołał wszystkie koncerty w kwietniu i maju, które miały odbyć się w znanym z filmu „Kac Vegas” luksusowym hotelu Caesars Palace w Las Vegas. Przedstawiciele obiektu poinformowali o tym na Facebooku.

„Z przykrością zawiadamiamy, że Elton John z powodów zdrowotnych został zmuszony do odwołania zbliżających się koncertów w kwietniu i maju. W trakcie trasy w Ameryce Południowej Elton zaraził się szkodliwą i nietypową infekcją bakteryjną. Podczas powrotu z Chile do Wielkiej Brytanii, choroba zaatakowała jego organizm. Po wylądowaniu samolotu, lekarze wysłali go do szpitala, gdzie natychmiast podjęto skuteczne leczenie. Po dwóch nocach spędzonych na oddziale intensywnej terapii, w niedzielę 22 kwietnia Elton został wypisany do domu, gdzie do dzisiaj przebywa pod opieką lekarzy. Infekcje tego typu są rzadkie i potencjalnie śmiertelne. Na szczęście, lekarze Eltona szybko ją zidentyfikowali i podjęli skuteczne leczenie. Spodziewamy się, że muzyk zostanie całkowicie wyleczony i 3 czerwca zagra swój pierwszy koncert w Twickenham w Wielkiej Brytanii. (…) Przepraszamy za wszelkie niedogodności”, napisali przedstawiciele Brytyjczyka.

 

 

Elton John skomentował stan zdrowia

Sprawę krótko skomentował sam Elton John.

„Mam szczęście, że mam najbardziej niesamowitych oraz lojalnych fanów i bardzo przepraszam ich a rozczarowanie. Jestem ekstremalnie wdzięczny zespołowi medycznemu za ich wspaniałą opiekę nade mną”, przekazał za pośrednictwem swoich agentów.

Muzyk zdecydowanie czuje się lepiej. Dzisiaj rano na swoim profilu na Instagramie umieścił zdjęcie z koncertu z podpisem: „Obudziłem się dzisiaj rano z lawiną dobroci i życzeń powrotu do zdrowia. Jestem przepełniony wdzięcznością. Dziękuję wam za kontakt. Dużo wypoczywam i codziennie jestem silniejszy. Nie mogę doczekać się powrotu na scenę w czerwcu”.

 

 

Życie prywatne i zawodowe Eltona Johna

Elton John jest jednym z najsłynniejszych twórców muzyki pop w historii. W ciągu swojej ponad 40-letniej kariery sprzedał ponad 300 milionów płyt. Jego utwór „Candle in the Wind” jest najlepiej sprzedającym się singlem wszech czasów (ponad 33 miliony sprzedanych egzemplarzy). Na koncie ma sześć nagród Grammy, Oscara i Złotego Globu za „Can You Fell the Love Tonight” z filmu „Król Lew”. Jest autorem piosenek do filmów takich jak „Droga do Eldorado”, „Billy Elliot”, „Aida”.

W 1976 roku publicznie przyznał, że jest osobą homoseksualną. W 1993 roku związał się z Davidem Furnishem, którego poślubił w grudniu 2005 roku. Mają dwóch synów: 6-letniego Zachary’ego i 4-letniego Elijaha.

 

Polecamy też: Kolorowy, wyjątkowy i niezastąpiony. Elton John kończy 70 lat

 

TAGI #Elton John

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?