KATARZYNA SIELICKA 18 sierpnia 2017 18:00
1/6
Ellien Goulding
Copyright @Instagram
1/6

Jest jedną z najpopularniejszych piosenkarek na świecie, jej singiel do „50 twarzy Greya” obejrzano na świecie prawie półtora miliarda razy, śpiewała na ślubie Kate i Williama. Dziś Ellie Goulding wystąpi w Krakowie podczas  Kraków Live Festival.

 

Oto 6 rzeczy, których nie wiecie o Ellie Goulding. Zapraszamy do galerii!

 

Zobacz też: Lana Del Rey, Ellie Goulding i Wiz Khalifa. Kraków Live Festiwal rozpoczyna się już dziś! VIDEO

2/6
Ellie Goulding
Copyright @Ellie Goulding/Instagram
2/6

Talent od dziecka


Naprawdę nazywa się Elena Jane Goulding. 30-letnia Brytyjka od dziecka zdradzała talent muzyczny. Jako 9-latka rozpoczęła naukę gry na klarnecie, miała 15 lat gdy sama nauczyła się grać na gitarze. Dysponuje niesmowitym jasnym sopranem o skali 3,5 oktawy. Jej głos porównywano do głosu Dolly Parton.

3/6
Ellie Goulding - Delirium
Copyright @
3/6

Problemy psychiczne


Pierwszy wielki sukces, płytę „Lights” w 2010 okupiła problemami psychicznymi. Miała ataki gniewu i paniki. Zdarzało się, że nie byla w stanie wejść do studia zanim nie położyła się w samochodzie z poduszką na twarzy. Nieustannie brakowało jej wiary w siebie.

4/6
Ellie Goulding
Copyright @Ellie Goulding/Instagram
4/6

Pasja sport


Problemy zwalczała dzięki ćwiczeniom. Zaczęła trenować box i kickboxing. Od zawsze lubiła biegać, do dziś przebiega 10 kilometrów dziennie. Planowała też udział w maratonie. Jest weganką.

5/6
Ellie Goulding na wakacjach z chłopakiem na Ibizie
Copyright @ONS
5/6

Mężczyźni


Ma słabość do sportowców. Spotykała się z Bobbym Richem, mistrzem w judo, ochroniarzem Victorii i Davida Beckhamów. Ostatnio widywano ją 24-letnim z wioślarzem, absolwentem elitarnego college’u Eaton Casperem Joplingiem. „Nigdy nie wiadomo czy jej romanse to coś poważnego, bo tak naprawdę jest skupiona na swojej muzyce”, powiedzieli jej przyjaciele w rozmowie z „Daily Mail”.

6/6
Brit Awards 2017, Ellie Goulding
Copyright @Brit Awards 2017, Ellie Goulding
6/6

Ślub stulecia
ostała zaproszona do zagrania na przyjęciu ślubnym księcia Williama z księżną Kate w Kwietniu 2011 roku. Jak sama mówiła: „zaśpiewałam tam około 14 piosenek”, a wśród nich był cover piosenki „Your Song” Eltona Johna.

Rekordzistka
Jej piosenka „Love ma like you do” wykorzystana w soundtracku do filmu „50 twarzy Greya”. Singiel stał się światowym hitem. W pierwszym tygodniu klip obejrzała rekordowa liczba 2,5 miliona ludzi w Wielkiej Brytanii i 15,5 miliona na świecie. Dotychczas na całym świecie obejrzało go 1,4 mld ludzi.

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Ciąża Małgosi to ukoronowanie tego, o co walczyliśmy”, mówi RADOSŁAW MAJDAN i nie ukrywa, że z powodu epidemii on i jego żona są pełni obaw. LESZEK MILLER z wnuczką MONIKĄ o tym, jak dziś wygląda ich życie po bolesnej stracie syna i ojca. Legendarny aktor WITOLD SADOWY niedawno skończył sto lat i zdobył się na niezwykle szczere wyznanie. „Widziałam, jak czai się śmierć” – ELISABETH REVOL wspomina ostatnie chwile z TOMKIEM MACKIEWICZEM podczas wspinaczki na Nanga Parbat.