Edward Miszczak, viva!
Fot. FOT. ZUZA KRAJEWSKA/LAF AM
ZE ŚWIATA TELEWIZJI

Edward Miszczak komentuje powrót Agnieszki Woźniak-Starak do pracy!

Padły szczere słowa!

Gabriela Czernecka 26 lutego 2020 09:25
Edward Miszczak, viva!
Fot. FOT. ZUZA KRAJEWSKA/LAF AM

Edward Miszczak komentuje powrót Agnieszki Woźniak-Starak do pracy. Dziennikarka od marca rozpocznie swoją przygodę z radiem New Once. Początkowo plotkowano, że powróci do stacji TVN, a nawet, że będzie miała okazję współprowadzić poranny program śniadaniowy, Dzień Dobry TVN. Teraz najnowsze doniesienia dotyczące kariery Agnieszki Woźniak-Starak skomentował dyrektor programowy stacji, Edward Miszczak. 

Agnieszka Woźniak-Starak wraca do pracy

Wydarzenia jednej z sierpniowych nocy w jednej sekundzie zmieniły całe życie bliskich Piotra Woźniaka-Staraka. Producent zginął po tym, jak wybrał się nocą na przejażdżkę motorówką. Niestety, przy manewrze skrętu wypadł z łodzi i z tej krótkiej wyprawy po jeziorze Kisajno już nie wrócił. W żałobie pogrążona jest między innymi Agnieszka Woźniak-Starak, która powoli stara się stawać na nogi. Już w grudniu ubiegłego roku Super Express podawał, że prezenterka wkrótce wróci do pracy. Dziennikarze twierdzili, że żona Piotra Woźniaka-Staraka od nowego roku rozpocznie pracę w NewOnce Radiu. Agnieszka Woźniak-Starak miała dostać w nim swoją audycję o sprawach kobiecych. 

Kilka dni temu na swoim Instagramie prezenterka zamieściła wpis, w którym potwierdziła krążące informacje. „Pora wracać... newonce_radio”, podpisała zdjęcie. Dzięki hashtagom, jakie zamieściła pod zdjęciem, wiadomo, że usłyszymy ją na antenie już w marcu. Dziś Edward Miszczak komentuje powrót Agnieszki do pracy. Wygląda na to, że nie wyklucza powrotu dziennikarki do stacji TVN: „Myślę, że przyjdzie pora na to, żebyśmy się skomunikowali. Wszyscy czekamy na jej powrót”, mówi w rozmowie z Super Expressem

Z kolei jak donosi Fakt, na korytarzach coraz częściej mówi się, że Agnieszka mogłaby we wrześniu dołączyć do ekipy Dzień Dobry TVN. Nikt nie chce wywierać jednak na niej presji: „Wszyscy wierzą, że jeszcze zobaczymy ją na antenie ”, zdradza informator tabloidu.  

Edward Miszczak, VIVA! 21/2017, VIVA! październik 2017
Fot. Zuza Krajewska/Laf AM

Agnieszka Szulim, Agnieszka Woźniak-Starak, VIVA! marzec 2015, 6/2015
Fot. Marlena Bielińska

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.