Edward Miszczak, viva!
Fot. FOT. ZUZA KRAJEWSKA/LAF AM
ZE ŚWIATA TELEWIZJI

Edward Miszczak komentuje powrót Agnieszki Woźniak-Starak do pracy!

Padły szczere słowa!

Gabriela Czernecka 26 lutego 2020 09:25
Edward Miszczak, viva!
Fot. FOT. ZUZA KRAJEWSKA/LAF AM

Edward Miszczak komentuje powrót Agnieszki Woźniak-Starak do pracy. Dziennikarka od marca rozpocznie swoją przygodę z radiem New Once. Początkowo plotkowano, że powróci do stacji TVN, a nawet, że będzie miała okazję współprowadzić poranny program śniadaniowy, Dzień Dobry TVN. Teraz najnowsze doniesienia dotyczące kariery Agnieszki Woźniak-Starak skomentował dyrektor programowy stacji, Edward Miszczak. 

Agnieszka Woźniak-Starak wraca do pracy

Wydarzenia jednej z sierpniowych nocy w jednej sekundzie zmieniły całe życie bliskich Piotra Woźniaka-Staraka. Producent zginął po tym, jak wybrał się nocą na przejażdżkę motorówką. Niestety, przy manewrze skrętu wypadł z łodzi i z tej krótkiej wyprawy po jeziorze Kisajno już nie wrócił. W żałobie pogrążona jest między innymi Agnieszka Woźniak-Starak, która powoli stara się stawać na nogi. Już w grudniu ubiegłego roku Super Express podawał, że prezenterka wkrótce wróci do pracy. Dziennikarze twierdzili, że żona Piotra Woźniaka-Staraka od nowego roku rozpocznie pracę w NewOnce Radiu. Agnieszka Woźniak-Starak miała dostać w nim swoją audycję o sprawach kobiecych. 

Kilka dni temu na swoim Instagramie prezenterka zamieściła wpis, w którym potwierdziła krążące informacje. „Pora wracać... newonce_radio”, podpisała zdjęcie. Dzięki hashtagom, jakie zamieściła pod zdjęciem, wiadomo, że usłyszymy ją na antenie już w marcu. Dziś Edward Miszczak komentuje powrót Agnieszki do pracy. Wygląda na to, że nie wyklucza powrotu dziennikarki do stacji TVN: „Myślę, że przyjdzie pora na to, żebyśmy się skomunikowali. Wszyscy czekamy na jej powrót”, mówi w rozmowie z Super Expressem

Z kolei jak donosi Fakt, na korytarzach coraz częściej mówi się, że Agnieszka mogłaby we wrześniu dołączyć do ekipy Dzień Dobry TVN. Nikt nie chce wywierać jednak na niej presji: „Wszyscy wierzą, że jeszcze zobaczymy ją na antenie ”, zdradza informator tabloidu.  

Edward Miszczak, VIVA! 21/2017, VIVA! październik 2017
Fot. Zuza Krajewska/Laf AM

Agnieszka Szulim, Agnieszka Woźniak-Starak, VIVA! marzec 2015, 6/2015
Fot. Marlena Bielińska

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Ciąża Małgosi to ukoronowanie tego, o co walczyliśmy”, mówi RADOSŁAW MAJDAN i nie ukrywa, że z powodu epidemii on i jego żona są pełni obaw. LESZEK MILLER z wnuczką MONIKĄ o tym, jak dziś wygląda ich życie po bolesnej stracie syna i ojca. Legendarny aktor WITOLD SADOWY niedawno skończył sto lat i zdobył się na niezwykle szczere wyznanie. „Widziałam, jak czai się śmierć” – ELISABETH REVOL wspomina ostatnie chwile z TOMKIEM MACKIEWICZEM podczas wspinaczki na Nanga Parbat.