Jak wygląda cała ósemka jego dzieci?

Weronika Kostyra 26 lipca 2018 15:14

Mick Jagger, legenda i lider zespołu The Rolling Stones, który koncertuje nieprzerwanie od ponad 55 lat i od zawsze ma opinię kobieciarza. A nawet i to nie mówi wszystkiego. Najlepszym tego dowodem jest fakt, że muzyk ma ośmioro dzieci, przynajmniej oficjalnie...

Mick Jagger ma  cztery córki i czterech synów

75-letni Jagger ojcem po raz ostatni został 1,5 roku temu i stwierdził, że… nie chce mieć więcej dzieci. Podobno jest świetnym ojcem, ale jak podał Daily Mail brat Micka zdradził, że rozważa on poddanie się wazektomii, czyli zabiegowi podwiązania nasieniowodów, aby mieć pewność. Uznał, że robi się na to za stary, choć już teraz jego sytuacja rodzinna prezentuje się dość ciekawie. Jego najstarsza córka ma 47 lat, najmłodszy syn 1,5 roku, matkami jego dzieci jest pięć różnych kobiet, a on sam jest jednocześnie pradziadkiem!

Najprawdopodobniej wszystkie dzieci będą spadkobiercami jego muzycznej spuścizny. Zobaczcie kim są i jak wyglądają! Czy są podobne do ojca, który mimo całej swojej charyzmy, nie należy do najbardziej urodziwych? Dwie z jego córek są przecież wziętymi modelkami. Elizabeth i Georgia May, czyli córki Jerry Hall, są jednak bardziej podobne do mamy.

Zapraszamy do galerii! 

1/8
Jade Jagger i Karis Jagger
Copyright @Getty Images
1/8

Najstarsza córka, Karis Jagger (po prawej) urodziła się w 1970 roku. Jej matką jest aktorka Marsha Hunt. Po lewej jej młodsza siostra Jade.

2/8
Jade Jagger
Copyright @East News
2/8

Jade Jagger urodziła się w 1971 roku. Jej matką jest była modelka Bianca Jagger.

3/8
Mick Jagger i James Jagger
Copyright @East News
3/8

James Jagger urodził się w 1985 roku, a jego matką jest Jerry Hall.

4/8
Elizabeth Jagger
Copyright @Instagram
4/8

Elizabeth Jagger, nazywana Lizzy, urodziła się w 1984 roku, a jej matką jest Jerry Hall.

5/8
Georgia May Jagger
Copyright @Instagram
5/8

Georgia May urodziła się w 1992 roku, a jego matką jest Jerry Hall.

6/8
Gabriel Jagger
Copyright @East News
6/8

Gabriel Jagger urodził się w 1997 roku, a jego matką jest Jerry Hall.

7/8
Jucas Jagger
Copyright @East News
7/8

Lucas Maurice Morad Jagger urodził się w 1999 roku. Jego matka to Luciana Gimenez.

8/8
Derevaux Jagger, syn Micka Jaggera, Mick Jagger
Copyright @Instagram @melhamrick
8/8

Derevaux Jagger jest jak na razie ostatnim dzieckiem Micka Jaggera, urodził się w 2016 roku. Jego mamą jest baletnica Melanie Hamrick.

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.