Julio Iglesias
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

Julio Iglesias przegrał w sprawie o ojcostwo. Javier Sanchez Santos to jego wierna kopia!

Oficjalnie ma teraz...dziewięcioro dzieci!

Gabriela Czernecka 11 lipca 2019 10:56
Julio Iglesias
Fot. East News

Julio Iglesias jest oficjalnie ojcem pokaźnej gromadki dzieci. Muzyk przegrał właśnie rozprawę w sądzie i musiał uznać swoje dziewiąte dziecko. Od lat Javier Sanchez Santos walczył oto, by zostać oficjalnie uznanym za syna wokalisty. Twierdził, że jest owocem romansu artysty z portugalską baletnicą Marią Edite, którego ten miał się dopuścić w 1975 roku. Piosenkarz długo nie przyznawał się do Javiera, ale wczoraj sąd orzekł, że Sanchez jest jego synem.

Julio Iglesias ma dziewięcioro dzieci

Sąd w hiszpańskiej Walencji 10 lipca stwierdził, że Javier Sanchez Santos jest biologicznym synem Julio Iglesiasa. 75-letni piosenkarz nigdy nie uznał go za swego potomka i wielokrotnie odmawiał poddaniu się badaniom DNA. Javier Sanchez Santos po latach walki o sprawiedliwość postawił na swoim. Santos jest synem Marii Edite, byłej portugalskiej baletnicy, która w 1975 roku miała mieć z Julio Iglesiasem przelotny romans. Piosenkarz od lat nie przyznawał się do syna Marii Edite, który wygrał w tej sprawie w sądzie już w 1992 roku. Sąd drugiej instancji uchylił jednak ten wyrok, ale Santos postanowił się nie poddawać.

W ostatniej rozprawie adwokat Santosa argumentował, że podobieństwo jego klienta do Iglesiasa jest niezaprzeczalne. Faktycznie, patrząc na zdjęcia trudno nie zauważyć podobieństwa. Dodatkowo sąd miał otrzymać wyniki badań, w których porównano DNA rzekomego syna z DNA prawowitego potomka piosenkarza. Materiał genetyczny do badania miano pozyskać ze śmieci, które wyrzucił jeden z synów Iglesiasa.

Przypomnijmy, że Julio Iglesias w 1971 roku ożenił się z Isabel Preysler, słynną dziennikarką i prezenterką telewizyjną. Ich życie rodzinne było szeroko komentowane w prasie, a narodziny każdego dziecka stanowiło medialne wydarzenie. Para doczekała się córki Chabeli (urodzona w 1971 roku) i dwóch synów, którzy odziedziczyli po ojcu talent muzyczny: Julio Iglesiasa Jr. (urodzony w 1973 roku) i Enrique Iglesiasa (urodzony w 1975 roku). 

Para rozstała się jednak pod koniec lat 70., a Julio Iglesias związał się z młodszą o 22 lata Mirandą Rijnsburger, z którą jest do dzisiaj. Razem mają piątkę dzieci: Miguela Alejandro (urodzony w 1997 roku), Rodriga (urodzony w 1999 roku), Guillerma (urodzony w 2007 roku) oraz bliźniaczki - Victorię i Cristinę (urodzone w 2001 roku). 

Wygląda na to, że do tego zacnego grona dołączył teraz Javier Sanchez Santos. Ma dziś 45 lat, a jego podobieństwo do ojca jest niezaprzeczalne. Wciąż pozostaje jednak pytanie, czy po latach sądowej batalii Julio Iglesias zaakceptuje syna...  

Julio Iglesias, Javier Sanchez Santos
Fot. RONALDO SCHEMIDT/AFP/East News

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EDYTA PAZURA o dorastaniu w Nowej Hucie, macierzyństwie, odwadze i miłości silniejszej niż wszystko. Wybitny kardiochirurg GRZEGORZ RELIGA mierzy się z legendą ojca – Zbigniewa Religi. Charyzmatyczna wokalistka SINÉAD O’CONNOR jednym czynem przekreśliła swoje życie i karierę. Co się kryło za jej upadkiem? JOANNA DARK nagrała płytę „Osiecka / Przybora – Ale Jazz!”. Dlaczego właśnie Osiecka? PIOTR CZAYKOWSKI życiowe przypadki ulubionego modela Armaniego. W cyklu PODRÓŻE Malediwy – wyspy, które mogą zniknąć z powierzchni Ziemi.