LAURA ŁĄCZ WIELKANOC
Fot. TRICOLORS/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Dramatyczne wyznanie Laury Łącz. Aktorka samotnie spędzi nadchodzące święta...

To nie jest dla niej łatwy czas

Gabriela Czernecka 27 marca 2021 08:51
LAURA ŁĄCZ WIELKANOC
Fot. TRICOLORS/East News

Od lat podbija serca na ekranach telewizorów. Laura Łącz to jedna z ulubionych aktorek Polaków. Niestety w życiu prywatnym zdarzają się jej ciężkie chwile. Gwiazda zasmuciła fanów wyznaniem. W wywiadzie dla Faktu przyznała, że nie ma z kim spędzić nadchodzących świąt…

Samotne święta wielkanocne Laury Łącz

Tegoroczne święta wielkanocne po raz kolejny dla wielu będą w pewien sposób inne niż zwykle. Znów większość z nas najpewniej zrezygnuje ze spędzania ich w gronie najbliższych ze względu na rozpoczynający się w sobotę lockdown. To szczególnie trudna sytuacja dla osób samotnych, które w tym okresie znów nie będą miały okazji spędzić czas z bliskim. 

Zobacz: Laura Łącz została oszukana. Aktorka straciła dorobek życia?

Takie święta czekają teraz aktorkę Laurę Łącz. gwiazda w wywiadzie dla Faktu przyznała, że tegoroczna Wielkanoc nie zapowiada się dla niej optymistycznie: „Choć zawsze cieszą mnie wiosenne święta, to przykro mi, że nie mogę obchodzić ich tak jak kiedyś, gdy mój dom tętnił życiem”, przyznała.

Wielkanoc Laury Łącz: „Nie mogę obchodzić tak jak kiedyś”

Aktorka wyjawiła, że przez lata ten wyjątkowy czas spędzała w gronie najbliższych. Niestety w tym roku takie spotkanie nie odbędzie się. Dlaczego? Gwiazda w ostatnich latach straciła bliskie jej osoby. W 2001 roku odszedł jej ukochany mąż, Krzysztof Chamiec, a w kolejnych latach straciła również mamę i ciocię. „W ostatnich latach wszyscy moi najbliżsi członkowie rodziny odeszli. Zmarła moja mama, która była znaną aktorką, ciocia... Straciłam też ukochanego psa owczarka niemieckiego o imieniu Atos”, wyznała. 

Laura Łącz nie ukrywa, że w czasie świąt będzie intensywnie myśleć o najbliższych, których teraz nie ma u jej boku. Gwiazda ma jednak nadzieję, że pandemia koronawirusa nie pokrzyżuje jej planów i będzie miała okazję spotkać się choć ze swoim synem i synową. 

LAURA ŁĄCZ PORTRET
Fot. Michal Wozniak/East News

LAURA ŁĄCZ
Fot. VIPHOTO/East News

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EDYTA PAZURA o dorastaniu w Nowej Hucie, macierzyństwie, odwadze i miłości silniejszej niż wszystko. Wybitny kardiochirurg GRZEGORZ RELIGA mierzy się z legendą ojca – Zbigniewa Religi. Charyzmatyczna wokalistka SINÉAD O’CONNOR jednym czynem przekreśliła swoje życie i karierę. Co się kryło za jej upadkiem? JOANNA DARK nagrała płytę „Osiecka / Przybora – Ale Jazz!”. Dlaczego właśnie Osiecka? PIOTR CZAYKOWSKI życiowe przypadki ulubionego modela Armaniego. W cyklu PODRÓŻE Malediwy – wyspy, które mogą zniknąć z powierzchni Ziemi.