Polska Barbie Anella i Dominika Gwit
Fot. Instagram @anella_an_, @dominikagwit
O NIEJ JEST GŁOŚNO

Dominika Gwit staje w obronie Anelli: „Każdy ma być sobą i kochać siebie”! Podzielacie jej opinię?

Weronika Kostyra 21 grudnia 2017 10:30
Polska Barbie Anella i Dominika Gwit
Fot. Instagram @anella_an_, @dominikagwit

 

Anella, czyli „polska Barbie” szturmem wdarła się do świata polskich celebrytów. Ofierze operacji plastycznych wystarczył jeden wywiad w Dzień Dobry TVN, by zdobyć popularność. Dziewczyna wciąż wzbudza zainteresowanie, mimo że wywołuje głównie negatywne komentarze. Nie można jednak pozostać wobec niej obojętnym i na jej temat wypowiadają się także inne gwiazdy.

 

Gwiazdy na temat polskiej Barbie

Anella poczuła się na tyle pewnie, że poza wywoływaniem kontrowersji wdaje się w konflikty z innymi gośćmi zaproszonymi z nią do programów lub z osobami, które wyraziły się nieprzychylnie na temat jej wyglądu. Niedawno głośno było o jej wymianie zdań z Joanną Przetakiewicz. Właścicielka marki La Mania w rozmowie z „party.pl” powiedziała: „mnie to przeraża. Nie wiem jak daleko można się posunąć, żeby zrobić sobie aż taką krzywdę. To prowadzi do jakiegoś zatracenia, wynaturzenia, a przede wszystkim do okaleczenia. Opanuj się! Spójrz w lustro i opanuj się!”.

 

Zupełnie inne zdanie ma jednak Dominika Gwit, która jako jedyna nie wyraża się o „polskiej Barbie” negatywnie: „Każdy robi w życiu, co chce. Każdy ma być sobą i kochać siebie. Koniec tematu”, powiedziała w rozmowie z serwisem „pomponik.pl”. Aktorka wiele razy podkreślała, że nie zgadza się na ocenianie ludzi na podstawie wyglądu, szczególnie, że sama spotykała się takimi uwagami.

 

Polska Barbie, co o niej wiemy?

Powiększyła sobie biust, skorygowała kości policzkowe, nos oraz usta. To właśnie one jako pierwsze przyciągają wzrok. Barbie twierdzi jednak, że to dopiero początek jej metamorfozy.  Chirurgia plastyczna wydaje się być dla niej czymś absolutnie naturalnym: „Dużo dziewczyn, z którymi rozmawiam, mówią, że operacja plastyczna piersi to nic takiego. Teraz zrobienie sobie piersi, to jak wyjście do piekarni po bułki, zapewniła w rozmowie. „Zaczęło się od tego, że każdy ma jakiś mankament i chce go jakoś poprawić. Stwierdziłam, że chcę poprawić pewną rzecz w swoim wyglądzie.... na przykład nos. No i tak się zaczęło. Potem zobaczyłam: o, fajne cycki! Mogę takie mieć, kupuję”, opowiedziała Anella o swoich doświadczeniach z medycyną estetyczną w Dzień Dobry TVN.

 

Dominika Gwit
Fot. East News

 

Zobacz także: Zobaczcie, jak Anella, polska Barbie, wyglądała przed operacjami plastycznymi! Nie uwierzycie...

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.