Reserved
Fot. Materiały prasowe
VIVA! Tylko u nas

Wiemy, z jaką marką zaczął współpracę jeden z najlepszych polskich modeli!

Artykuł sponsorowany 18 kwietnia 2017 10:16
Reserved
Fot. Materiały prasowe

O tym, że polskie modelki podbijają świat, wiemy już od dawna. Teraz przyszedł czas na panów! Dominik Sadoch to obecnie jedno z najgorętszych nazwisk branży modowej.

 

Kariera tego czarującego chłopaka na poważnie zaczęła się, gdy miał zaledwie 15 lat, a teraz nabiera jeszcze większego tempa. W zeszłym roku Dominik zajął drugie miejsce w prestiżowym rankingu serwisu models.com w kategorii „Runway”, czyli jednego z najważniejszych zestawień modeli z pokazów mody.

 

Reserved
Fot. Materiały prasowe

Nic więc dziwnego, że współpracuje z takimi markami jak Dior, Prada, Gucci, Zegna, Kenzo, Paul Smith, Louis Vuitton, a teraz wspiera także nową letnią kampanię Reserved #polskichlopak.

 

#polskichlopak jest modny!

 

W nowej kolekcji Reserved Men panowie znajdą zarówno klasyczne, jak i nieco odważniejsze formy i kroje m.in. bluzy oversize, spodnie ponad kostkę (cropped), wydłużone formy koszul i t-shirtów. Oprócz nowości i modeli typowo modowych, marka odświeżyła także swoje sprawdzone bestsellery, nadając im nowy, świeży charakter.

 

Reserved
Fot. Materiały prasowe

W nowo otworzonym biurze projektowym w Warszawie powstają świeże i kreatywne pomysły, a zagraniczni projektanci tworzą kolekcje męskie skierowane do młodszych, świadomych trendów Europejczyków. Dlatego właśnie Dominik Sadoch idealnie pasuje do tej kampanii.

Skąd czerpie modowe inspiracje?

Najczęściej z ulic Nowego Jorku. Na pewno trochę mieszam i eksperymentuję. Jednego dnia potrafię ubrać się bardzo klasycznie i „czysto”, a kolejnego wyglądać jak skinhead. Inspiracje można znaleźć naprawdę wszędzie – mówi model.

Sesja zdjęciowa, która może zainspirować chłopaków do modowych eksperymentów została zrobiona w słonecznej Barcelonie, jednej z pięciu najważniejszych modowych stolic Europy.

 

#polskichlopak marki Reserved jest nie tylko fajnym, otwartym na świat i ludzi, lecz także świetnie wyglądającym mężczyzną.

 

Mężczyźni w świecie mody

 

Reserved
Fot. Materiały prasowe

Zastanawialiście się kiedyś, co wyróżnia polskich chłopaków w świecie mody i sprawia, że są oni tak cenieni przez znanych projektantów? Zapytaliśmy o to Dominika.

Może ciężka praca? Chociaż osobiście wierzę w wyjątkowość jednostki. Jestem też szczęściarzem i wielu z moich świetnych przyjaciół poznałem właśnie w branży modowej, więc w moim życiu nie ma na szczęście niezdrowej rywalizacji i zazdrości – mówi model.

A jak Dominik radzi sobie z tak dużą liczbą obowiązków i jak wygląda jego „zwykły” dzień?

 

Wejdź na www.reserved.com/pl/pl/polskichlopak, przeczytaj cały wywiad z modelem i poznaj nową kolekcję Reserved Men.

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?