Denberel Oorzhak
Fot. Thomas Hanses
O TYM JEST GŁOŚNO

Eurowizja Junior: 13-letni uczestnik z Rosji zasłabł podczas próby. Co się stało?!

Karetka natychmiast odwiozła chłopca do szpitala...

Rafał Kowalski 21 listopada 2019 20:37
 Denberel Oorzhak
Fot. Thomas Hanses

Przygotowania do niedzielnego koncertu finałowego Eurowizji Junior 2019 nabrały tempa. Uczestnicy wszystkich reprezentacji są już po pierwszej próbie swojego występu na scenie. Niestety, nie obyło się bez smutnego incydentu w Gliwicach. Mianowicie, podczas wykonania rosyjskiego utworu, jeden z wokalistów stracił przytomność. Co się stało?

Denberel Oorzhak z Rosji zasłabł na próbie do Eurowizji 2019

Tatyana Mezhentseva i Denberel Oorzhak to duet, który dzięki wygranej w lokalnych preselekcjach, będzie reprezentował Rosję na Eurowizji Junior 2019. Piosenka Time for Us zachwyca, ale to, czy wokaliści wezmą udział w niedzielnym finale, stanęło na chwilę pod znakiem zapytania. Wszystko przez urodzonego w graniczącej z Mongolią Republice Tuwy 13-latka, który zasłabł podczas swojej próby. Podczas, gdy jego sceniczna partnerka, która ma zaledwie 9 lat, wyglądała na wystraszoną, Denberelowi pomogli szybko lekarze. „Na miejscu natychmiast została udzielona mu pomoc medyczna, zapewniona przez organizatorów. Denberel został następnie przewieziony do szpitala na dalsze badania, gdzie pozostanie przez dobę”, napisali wczoraj przedstawiciele TVP w oficjalnym komunikacie.

Jak dziś czuje się chłopiec i co się stało? Tego na razie dokładnie nie wiadomo. „TVP, EBU i wszystkie delegacje obecne na Eurowizji Junior życzą mu zdrowia i trzymają kciuki za jego powrót do pełni sił”, to jedyny komunikat od TVP, który znamy na tę chwilę. Nieoficjalnie mówi się jednak, że nastolatek czuje się już lepiej i wystąpi w niedzielnym koncercie.

Trzymamy kciuki! Będziecie oglądać Eurowizję Junior 2019? Rosja ma wystąpić jako trzecia, Polska - jedenasta. Transmisja w TVP2, 24.11 od godziny 16:00. 

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Bogna Sworowska o pracy w modelingu kiedyś i dziś…

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER w poruszającej rozmowie wyznaje: „Szukam swojego szczęścia w miłości, w życiu, na świecie…”. GOŁDA TENCER: „Ludzie młodzi nie znają historii. Patrzą do przodu (…). A ja robię wszystko, by ocalić pamięć”, mówi. JAN HOLOUBEK i KASPER BAJON: reżyser i scenarzysta. Czego nie nakręcą, staje się hitem. A jak wyglądają ich relacje poza planem filmowym? MONIKA MILLER od lat zmaga się z depresją i chorobą dwubiegunową, ale teraz za sprawą miłości pierwszy raz w życiu jest szczęśliwa.