Denberel Oorzhak
Fot. Thomas Hanses
O TYM JEST GŁOŚNO

Eurowizja Junior: 13-letni uczestnik z Rosji zasłabł podczas próby. Co się stało?!

Karetka natychmiast odwiozła chłopca do szpitala...

Rafał Kowalski 21 listopada 2019 20:37
 Denberel Oorzhak
Fot. Thomas Hanses

Przygotowania do niedzielnego koncertu finałowego Eurowizji Junior 2019 nabrały tempa. Uczestnicy wszystkich reprezentacji są już po pierwszej próbie swojego występu na scenie. Niestety, nie obyło się bez smutnego incydentu w Gliwicach. Mianowicie, podczas wykonania rosyjskiego utworu, jeden z wokalistów stracił przytomność. Co się stało?

Denberel Oorzhak z Rosji zasłabł na próbie do Eurowizji 2019

Tatyana Mezhentseva i Denberel Oorzhak to duet, który dzięki wygranej w lokalnych preselekcjach, będzie reprezentował Rosję na Eurowizji Junior 2019. Piosenka Time for Us zachwyca, ale to, czy wokaliści wezmą udział w niedzielnym finale, stanęło na chwilę pod znakiem zapytania. Wszystko przez urodzonego w graniczącej z Mongolią Republice Tuwy 13-latka, który zasłabł podczas swojej próby. Podczas, gdy jego sceniczna partnerka, która ma zaledwie 9 lat, wyglądała na wystraszoną, Denberelowi pomogli szybko lekarze. „Na miejscu natychmiast została udzielona mu pomoc medyczna, zapewniona przez organizatorów. Denberel został następnie przewieziony do szpitala na dalsze badania, gdzie pozostanie przez dobę”, napisali wczoraj przedstawiciele TVP w oficjalnym komunikacie.

Jak dziś czuje się chłopiec i co się stało? Tego na razie dokładnie nie wiadomo. „TVP, EBU i wszystkie delegacje obecne na Eurowizji Junior życzą mu zdrowia i trzymają kciuki za jego powrót do pełni sił”, to jedyny komunikat od TVP, który znamy na tę chwilę. Nieoficjalnie mówi się jednak, że nastolatek czuje się już lepiej i wystąpi w niedzielnym koncercie.

Trzymamy kciuki! Będziecie oglądać Eurowizję Junior 2019? Rosja ma wystąpić jako trzecia, Polska - jedenasta. Transmisja w TVP2, 24.11 od godziny 16:00. 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.