Bruce Willis, Demi Moore, 2018 rok
Fot. Phil Faraone/VMN18/Getty Images For Comedy Central
Z Życia gwiazd

Demi Moore pokazała nowe zdjęcia Bruce'a Willisa. Tak wspiera byłego męża

"Jesteśmy za ciebie bardzo wdzięczni", pisze aktorka

Olga Figaszewska 21 marca 2024 07:03
Bruce Willis, Demi Moore, 2018 rok
Fot. Phil Faraone/VMN18/Getty Images For Comedy Central

Ponad dwa lata temu wycofał się z życia publicznego, a wszystko problemy zdrowotne, z którymi przyszło mu się zmierzyć. Bruce Willis może liczyć na ogromne wsparcie fanów, a przede wszystkim bliskich. Darzą się miłością, szacunkiem... W sieci pojawiło się nowe zdjęcie aktora, a opublikowała je była żona – Demi Moore. Ten wpis porusza serca.

Bruce Willis – problemy zdrowotne i wsparcie bliskich

Zdobył sławę i popularność dzięki rolom w produkcjach: „Ze śmiercią jej do twarzy”, „Pulp Fiction”, „12 małp”, „Armaggedon”, „Piąty element”, „Szósty zmysł” czy „Szklana pułapka”. W 2022 roku Bruce Willis zakończył aktorską karierę i przeszedł na wczesną emeryturę. Zmusiły go do tego poważne problemy zdrowotne, o których mówiło się już od 2015 roku. Wówczas plotkowano, że aktor ma problem z zapamiętywaniem tekstu, przestał też pojawiać się w największych produkcjach, a media donosiły, że legenda kina rozpada się na oczach widzów.

Po pewnym czasie rodzina Bruce’a Willisa ujawniła, że mierzy się on z afazją, która wpływa na jego zdolności poznawcze. To utrata zdolności w rozumieniu mowy, wypowiadaniu zdań logicznych czy nazywaniu przedmiotów, powstała na skutek uszkodzenia mózgu. „To naprawdę trudny czas dla naszej rodziny i jesteśmy bardzo wdzięczni za waszą nieustającą miłość, współczucie i wsparcie. Przechodzimy przez to jako silna rodzina i chcieliśmy poinformować o tym jego fanów, ponieważ wiemy, jak wiele on dla was znaczy tak jak wy dla niego”, pisali bliscy aktora.

Zobacz też: Razem w zdrowiu i w chorobie. Niezwykła historia miłości Bruce'a Willisa i Emmy Heming 

Bruce Willis pozostaje pod opieką specjalistów, jest otoczony rodziną i wciąż napływają do niego ciepłe słowa ze strony fanów. Od 16 lat aktor jest w szczęśliwym związku z ukochaną Emmą Heming. „Bruce zawsze mówił 'żyj pełnią życia' i razem zamierzamy dokładnie to zrobić”, podkreślali bliscy artysty. Żona Bruce’a Willisa regularnie zamieszcza w sieci nowe informacje na temat jego stanu zdrowia. Niedawno apelowała, by media przestały pokazywać demencję w negatywnym świetle. „Przestańcie straszyć ludzi, że gdy otrzymają diagnozę choroby otępiennej, to już koniec”, prosiła.

Ulubieniec widzów może liczyć także na wsparcie byłej żony.  

Czytaj też: Teresa Lipowska w poruszających słowach o samotności i przemijaniu. „Mam już bardzo blisko do końca”

Demi Moore pokazała nowe zdjęcie Bruce’a Willisa. Ten widok chwyta za serce

Demi Moore i Bruce Willis udowadniają, że mimo rozwodu nie przestały łączyć ich przyjacielskie relacje. Wspólnie doczekali się trójki pociech, które są dla nich całym światem i napawają dumą. Aktorka regularnie odwiedza byłego męża. Tym razem była ku temu szczególna okazja – 69. urodziny Bruce’a Willisa.

Demi Moore złożyła mu wyjątkowe życzenia. W sieci zamieściła poruszający wpis, a także pokazała nowe zdjęcia aktora. Na jednym z nich trzyma byłego męża za rękę. Na drugiej fotografii widzimy ulubieńca widzów w towarzystwie wnuczki. „Wszystkiego najlepszego Will. Kochamy cię i jesteśmy za ciebie bardzo wdzięczni ”, wyznała Demi Moore.  

Post spotkał się ze wspaniałym odzewem fanów. Internauci zwrócili uwagę, że to piękne, jak obie rodziny pielęgnują relację. Demi Moore i Bruce Willis darzą się ogromnym szacunkiem. 

Sprawdź też: Była najlepszą przyjaciółką Kate, miała uwieść jej męża. O romansie księcia Williama i Rose Hanbury mówi się od lat

Bruce Willis, Demi Moore
Fot. KMazur/WireImage/Getty Images
Bruce Willis, Demi Moore, 2018 rok
Fot. Phil Faraone/VMN18/Getty Images For Comedy Central

Bruce Willis, Demi Moore, 2018 rok

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KATARZYNA GROCHOLA i DOROTA SZELĄGOWSKA: matka i córka o tym, jak ich niełatwa kiedyś relacja zmieniała się i dojrzewała. Jaka jest dzisiaj? NATALIA NIEMEN, ANIA RUSOWICZ, KATARZYNA WODECKA-STUBBS z okazji zbliżającego się Wodecki Twist Festiwal córki legendarnych artystów otworzyły skarbiec swoich niezwykłych wspomnień. HENRYK GOŁĘBIEWSKI i FILIP ŁOBODZIŃSKI grali razem w kultowych filmach dla dzieci, ale ich drogi się rozeszły. Teraz znów się spotkali.