Demi Lovato
Fot. Christopher Polk/E! Entertainment/NBCU Photo Bank via Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI

Demi Lovato wyznała, że jest osobą niebinarną: „Oficjalnie zmienię zaimki określające moją osobę”

Artystka opowiedziała o szczegółach swojej decyzji

Rafał Kowalski 20 maja 2021 07:57
Demi Lovato
Fot. Christopher Polk/E! Entertainment/NBCU Photo Bank via Getty Images

Ma jedynie 28 lat, a swoimi trudnymi doświadczeniami mogłaby obdzielić kilka osób. Uzależnienie od narkotyków, molestowanie, gwałt... Teraz czas postawić na swoje szczęście. Gwiazda Disneya, piosenkarka i aktorka Demi Lovato po ostatnich miesiącach przemyśleń doszła do wniosku, że nie identyfikuje się z żadną z płci. Oznacza to, że jest osobą niebinarną, co ulubienica widzów oświadczyła na swoim Instagramie. Co powiedziała?

Demi Lovato o niebinarności

Wczoraj w sieci pojawił się fragment podcastu, w którym artystka oznajmiła, że nie czuje się ani tylko kobietą, ani tylko mężczyzną. „Z dumą chciałam wyznać, że identyfikuję się jako osoba niebinarna i oficjalnie zmienię zaimki określające moją osobę na neutralne płciowo”, powiedziała Demi Lovato dodając, że prosi o pisanie i mówienie o niej w języku angielskim używając „they/them”.

Piosenkarka miała do powiedzenia fanom o wiele więcej. W długim wpisie wyjaśniła, jak przebiegała jej zmiana myślenia. „Codziennie budzimy się i otrzymujemy szansę, aby być tym, kim chcemy i kim życzymy sobie, by być. Większość życia dorastałam na waszych oczach. Widzieliście te dobre i złe momenty oraz wszystko pomiędzy”, zaczęła gwiazda. „To przyszło po wielu miesiącach pracy nad sobą. Wciąż się uczę i wchodzę w siebie i nie twierdzę, że jestem ekspertem/ką lub rzecznikiem/czką”, dodała 28-latka.

CZYTAJ TEŻ: Uzależnienie od narkotyków, wykorzystywanie seksualne i trzy udary... Życie Demi Lovato jest pełne dramatów

Demi Lovato jest niebinarna, co to znaczy
Fot. Andrew Lipovsky/NBC/NBCU Photo Bank via Getty Images)

Apel Demi Lovato do fanów

Wokalistkę wspomniane wyznanie kosztowało wiele emocji. „Dzielenie się tym z wami otwiera przede mną kolejny poziom wrażliwości. Robię to dla tych, którzy nie byli w stanie podzielić się tym, kim naprawdę są ze swoimi bliskimi. Proszę, żyjcie w swojej prawdzie i wiedzcie, że przesyłam wam wiele miłości”, wsparła swoich wielbicieli Demi Lovato.

Mamy nadzieję, że oświadczenie piosenkarki pozwoli jej żyć spokojnie w zgodzie ze sobą i na własnych zasadach.  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.