James Bond, Daniel Craig
Fot. Getty Images
Z OSTATNIEJ CHWILI

Daniel Craig zostanie ojcem! To pierwsze dziecko filmowego Jamesa Bonda z Rachel Weisz

Rachel Weisz jest w ciąży!

Gabriela Czernecka 20 kwietnia 2018 13:36
James Bond, Daniel Craig
Fot. Getty Images

Daniel Craig ojcem! Filmowy James Bond niebawem zostanie ojcem. Dobrą nowiną jako jeden z pierwszych podzielił się serwis Hello Magazine. Żona Daniela Craiga jest w ciąży. To będzie pierwsze dziecko pary! Chłopiec czy dziewczynka?

James Bond: Daniel Craig zostanie ojcem

Daniel Craig bez skrupułów rozkochiwał w sobie kobiety, a potem porzucał. Pisano, że partnerki zmieniał jak rękawiczki, ale nie dał się usidlić. Do czasu. W 1992 roku wziął ślub z aktorką Fioną Loudon. Niestety jego małżeństwo rozpadło się, mimo że para wspólnie wychowuje córkę, 20-letnią dziś Ellię. Daniel Craig rzucił się w wir randkowania. Wielu zastanawiało się, czy kiedykolwiek się ustatkuje. Wszystko zmieniło się, gdy spotkał Rachel Weisz.

Para poznała się przed laty, ale to dopiero w 2010 roku, na planie filmu Dom snów pojawiło się między nimi prawdziwe uczucie. Zaledwie rok później zakochani stanęli na ślubnym kobiercu. Rachel Weisz ma na koncie związek z reżyserem, Darrenem Aronofsky'm, z którym ma synka Henry'ego Chance'a. Zarówno córka Craiga, jak i syn Weisz uczestniczyli w tajemniczym ślubie pary, który odbył się w czerwcu 2011 roku. Teraz zakochani doczekali się pierwszego dziecka! Daniel Craig zostanie ojcem. Chłopiec czy dziewczynka? 

Nie możemy się doczekać. Jesteśmy bardzo szczęśliwi

Informacją ze swoimi fanami aktorka podzieliła się na łamach wywiadu dla New York Times: „Będziemy mieli dziecko! Nie możemy się doczekać, by poznać ją bądź jego. Na razie wszystko jest owiane tajemnicą”, mówi, po czym dodaje : „Jesteśmy bardzo szczęśliwi”. 

Hollywoodzka para zwykle zachowuje wszelkie informacje z życia prywatnego dla siebie. Tak było choćby w przypadku ślubu, o którym para poinformowała dopiero po fakcie. Zakochani rzadko pojawiają się nawet wspólnie na czerwonym dywanie. Tym razem zrobili wyjątek. Serdecznie gratulujemy!  

Daniel Craig  w Spectre
Fot. Columbia Pictures

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANJA RUBIK przed czterdziestką robi podsumowanie. Jakie ma marzenia, co jeszcze pragnie osiągnąć? Czy chce założyć rodzinę? Muzyk BARTEK KRÓLIK zdradza, jak przetrwał trudne momenty i odnalazł szczęście. MANUELA GRETKOWSKA w wyjątkowej rozmowie o AGNIESZCE OSIECKIEJ. Specjalnie na lato: sztuka gotowania blogerki DARII ŁADOCHY, w czym tkwi magia ZAKOPANEGO oraz aktorka KATARZYNA ZAWADZKA w kreacjach od ZIENIA w sesji nad polskim morzem.