Strona zawiera treści przeznaczone
tylko dla osób dorosłych

Olga Figaszewska 30 listopada 2017 10:00
1/6
Jamie Dornan, Dakota Johnson, 50 twarzy Greya
Copyright @Instagram
1/6

Utrzymywali, iż łączy ich przyjaźń. Podobno podczas realizacji ostatniej części romansu ich relacje znacznie się pogorszyły... Czy Dakotę Johnson i Jamiego Dornana łączy coś więcej? O tym marzą chyba wszyscy fani kultowej serii Greya. A premiera trzeciej części trylogii zbliża się wielkimi krokami. Co aktorzy mówią o swojej zażyłości?

 

Polecamy też: Gwiazda „Pięćdziesięciu twarzy Greya” znalazła miłość? Dakota Johnson spotyka się z przystojnym wokalistą!, a także: Zobaczcie najnowszy oficjalny zwiastun „Nowego oblicza Greya”! Tych gorących scen jeszcze nie widzieliście!

 

Co łączy Dakotę Johnson z Dornanem?

Zagraniczne media wielokrotnie spekulowały o romansie Dakoty z Dornanem. W końcu okoliczności były ku temu sprzyjające. Jednak niektórzy uważają, że para nie pała do siebie przesadną sympatią... Kilka miesięcy temu w wywiadzie dla „biblii mody”, Dakota Johnson odświeżyła temat pogłosek na temat jej złych relacji z filmowym Greyem. „Nie lubimy się nawzajem i mamy romans, także każdy ma rację. I co?”, wyśmiała plotki. Następnie dodała: „Jamie i ja pracowaliśmy bardzo blisko siebie przez długi czas. Nie było zahamowań i było to szczere, bardzo prawdziwe.

 

Oczywiście, intensywna praca na planie filmu niesamowicie ich do siebie zbliżyła. Podkreślali to wielokrotnie w kolejnych wywiadach z dziennikarzami. Bliskość, która budowała się między nimi, dawała im komfort podczas scen seksu. Przebywanie na planie z kimś, komu się ufa i szanuje było o wiele łatwiejsze. Chociaż Jamie jest wierny swojej małżonce, a Dakota od niedawna spotyka się z Chrisem Martinem, wokalistą zespołu Coldplay, to wypowiedzi obojga aktorów czasami są dość dwuznaczne…

 

Zobacz: Dakota Johnson, gwiazda „Pięćdziesięciu twarzy Greya”, przeszła niezwykłą metamorfozę! Nie zawsze zachwycała...

 

„To jedna z najszybszych, ale i najbliższych przyjaźni w moim życiu, oparta o zaufanie i sporą ilość wspólnie spędzonego czasu. Kocham Jamiego, ufam mu i nie wiem, co bym bez niego zrobiła”, mówiła Dakota.

 

A jak relacje z filmową partnerką komentował sam aktor? „Podczas kręcenia pierwszej części nie znaliśmy się dobrze, ale potrzebowaliśmy niewiele czasu, by stworzyć przyjaźń. Z każdą kolejną częścią byliśmy sobie coraz bliżsi, staliśmy się przyjaciółmi. Wiedzieliśmy, czego musimy od siebie oczekiwać, zwłaszcza w momentach kręcenia intymnych scen”, mówił Jamie.

 

Uważacie, że między filmowymi partnerami jest coś więcej niż przyjaźń? Pasują do siebie?

Polecamy też: Szokujące wyznanie Dakoty Johnson! Tak Jamie Dornan przygotowywał ją do scen seksu

 

2/6
Copyright @Instagram
2/6

Wiele osób zaskakuje fakt, że aktor odgrywający odważne sceny łóżkowe z filmową partnerką, Dakotą Johnson, ma żonę i jest ojcem dwójki dzieci! Czy żona nie jest o niego zazdrosna?

 

Polecamy też: Gwiazda „Pięćdziesięciu twarzy Greya” znalazła miłość? Dakota Johnson spotyka się z przystojnym wokalistą!, a także: Zobaczcie najnowszy oficjalny zwiastun „Nowego oblicza Greya”! Tych gorących scen jeszcze nie widzieliście!

 

Polecamy też: Szokujące wyznanie Dakoty Johnson! Tak Jamie Dornan przygotowywał ją do scen seksu

 

3/6
Copyright @Pinterest
3/6

Dornan od 10 lat jest szczęśliwym mężem u ojcem. Czy żona jest zazdrosna o filmową partnerkę Jamiego? Aktor w wywiadzie dla USA Today mówił: "Amelia nie chce widzieć tego filmu. Wspiera mnie w pracy, ale nie byłaby w stanie oglądać mnie w takich scenach, mimo że wie, że to tylko gra. To jest jej decyzja, a ja ją szanuję".

 

Polecamy też: Skrzywdzony czy wyuzdany? Ta historia wyjaśnia, dlaczego Christian Grey pokochał ostry seks

 

 

4/6
Copyright @Pinterest
4/6

Wydaje się, że Dakota Johnson również znalazła szczęście. Mówi się, że córka Melanie Griffith związana jest z ...Chrisem Martinem, wokalistą zespołu Coldplay! Plotki o tym, że coś ich łączy pojawiły się już ponad tydzień temu, ale właśnie światło dzienne ujrzały informacje, na których para czule się obejmuje. Czy ta znajomość przerodzi się w coś poważnego? Miejmy nadzieję...

 

Zobacz też: Gwiazda „Pięćdziesięciu twarzy Greya” znalazła miłość? Dakota Johnson spotyka się z przystojnym wokalistą!

 

5/6
Copyright @Instagram
5/6

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Dziś pomaga mężczyznom, ją umocniła choroba ukochanego: „Diagnoza spadła na nas nagle. Rinke był na granicy życia i śmierci”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA w intymnym wywiadzie chwilę przed narodzinami córeczki. HANNA ŻUDZIEWICZ I JACEK JESCHKE o zmiennych losach ich związku i bajkowym ślubie w Ligurii. MATTEO BRUNETTI: ambasador włoskiej kuchni i polskiej kultury o… włosko-polskich korzeniach. KOBIETY IKONY:  Santor, Kunicka, Rodowicz, Majewska, Sipińska, Sośnicka… – one rządziły zbiorową wyobraźnią w PRL-u.