ZE ŚWIATA FILMU

Złote Globy 2018: „Czwarta władza” Spielberga z Meryl Streep i Tomem Hanksem z szansą na statuetkę. Zobacz zwiastun!

Weronika Kostyra 6 stycznia 2018 15:00

Zdobywca trzech Oscarów Steven Spielberg zakończył pracę nad najnowszym filmem. Niedługo „Czwarta władza” z Meryl Streep i Tomem Hanksem wejdzie do kin.  Już mówi się, że jest murowanym kandydatem do Oscara, ale jak na razie jutrzejszego wieczoru powalczy o Złote Globy!

Polecamy: Złote Globy 2018: Czy „Gra o wszystko’’ z Jessicą Chastain ma szansę na statuetkę? Zobaczcie polski zwiastun filmu VIDEO

oraz: Złote Globy 2018: „Tamte dni, tamte noce” ma już wiele nagród na koncie, czy i teraz odniesie sukces? Zobacz polski zwiastun! VIDEO

„Czwarta władza” w styczniu w kinach

Nowa hollywoodzka produkcja zapowiada się na hit i jest murowanym kandydatem do Oscara. 7 stycznia 2018 roku powalczy o Złotego Globa! O czym jest film „Czwarta władza”? To oparta na faktach historia pierwszej w Ameryce kobiecie, która została wydawcą prasowym w „Washington Post”. Kay Graham staje przed trudną decyzją – to od niej zależy czy materiał jednego z redaktorów zostanie opublikowany. Ben Bradlee (Tom Hanks) dotarł do tajnych dokumentów zawierających prawdę o wojnie Wietnamie. Siedem tysięcy stron tzw. „Pelikan Papers” było tajne, zanim trafiły do prasy, szokując opinię publiczną i narażając władze gazety na konsekwencje. prasy z najwyższymi władzami, walcząc o prawo do ujawnienia szokujących tajemnic, przez cztery dekady ukrywanych przez najwyższe władze USA.

Złote Globy 2018: „Czwarta władza”

Pełen napięcia film z wyśmienitą obsadą ukazuje sekrety władzy i mówi o odpowiedzialności prasy wobec społeczeństwa. To także pierwsza produkcja, w której Meryl Streep i Tom Hanks zagrali razem. Światowa premiera filmu „Czwarta władza” została zaplanowana na 22 grudnia. W Polsce zobaczymy go od 25 stycznia 2018 roku. Zobaczcie zwiastun!  Czy nowa produkcja Spielberga „Czwarta władza” zwycięży w Złotych Globach?

Zobacz także: Zobaczcie najnowszy oficjalny zwiastun „Nowego oblicza Greya”! Tych gorących scen jeszcze nie widzieliście!

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANJA RUBIK przed czterdziestką robi podsumowanie. Jakie ma marzenia, co jeszcze pragnie osiągnąć? Czy chce założyć rodzinę? Muzyk BARTEK KRÓLIK zdradza, jak przetrwał trudne momenty i odnalazł szczęście. MANUELA GRETKOWSKA w wyjątkowej rozmowie o AGNIESZCE OSIECKIEJ. Specjalnie na lato: sztuka gotowania blogerki DARII ŁADOCHY, w czym tkwi magia ZAKOPANEGO oraz aktorka KATARZYNA ZAWADZKA w kreacjach od ZIENIA w sesji nad polskim morzem.