ZE ŚWIATA FILMU

Złote Globy 2018: „Czwarta władza” Spielberga z Meryl Streep i Tomem Hanksem z szansą na statuetkę. Zobacz zwiastun!

Weronika Kostyra 6 stycznia 2018 15:00

Zdobywca trzech Oscarów Steven Spielberg zakończył pracę nad najnowszym filmem. Niedługo „Czwarta władza” z Meryl Streep i Tomem Hanksem wejdzie do kin.  Już mówi się, że jest murowanym kandydatem do Oscara, ale jak na razie jutrzejszego wieczoru powalczy o Złote Globy!

Polecamy: Złote Globy 2018: Czy „Gra o wszystko’’ z Jessicą Chastain ma szansę na statuetkę? Zobaczcie polski zwiastun filmu VIDEO

oraz: Złote Globy 2018: „Tamte dni, tamte noce” ma już wiele nagród na koncie, czy i teraz odniesie sukces? Zobacz polski zwiastun! VIDEO

„Czwarta władza” w styczniu w kinach

Nowa hollywoodzka produkcja zapowiada się na hit i jest murowanym kandydatem do Oscara. 7 stycznia 2018 roku powalczy o Złotego Globa! O czym jest film „Czwarta władza”? To oparta na faktach historia pierwszej w Ameryce kobiecie, która została wydawcą prasowym w „Washington Post”. Kay Graham staje przed trudną decyzją – to od niej zależy czy materiał jednego z redaktorów zostanie opublikowany. Ben Bradlee (Tom Hanks) dotarł do tajnych dokumentów zawierających prawdę o wojnie Wietnamie. Siedem tysięcy stron tzw. „Pelikan Papers” było tajne, zanim trafiły do prasy, szokując opinię publiczną i narażając władze gazety na konsekwencje. prasy z najwyższymi władzami, walcząc o prawo do ujawnienia szokujących tajemnic, przez cztery dekady ukrywanych przez najwyższe władze USA.

Złote Globy 2018: „Czwarta władza”

Pełen napięcia film z wyśmienitą obsadą ukazuje sekrety władzy i mówi o odpowiedzialności prasy wobec społeczeństwa. To także pierwsza produkcja, w której Meryl Streep i Tom Hanks zagrali razem. Światowa premiera filmu „Czwarta władza” została zaplanowana na 22 grudnia. W Polsce zobaczymy go od 25 stycznia 2018 roku. Zobaczcie zwiastun!  Czy nowa produkcja Spielberga „Czwarta władza” zwycięży w Złotych Globach?

Zobacz także: Zobaczcie najnowszy oficjalny zwiastun „Nowego oblicza Greya”! Tych gorących scen jeszcze nie widzieliście!

Wideo

Te kultowe filmowe kwestie Jerzego Stuhra przeszły do historii! Też je uwielbiasz?

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

W wielkanocnym numerze Barbara Kurdej-Szatan z mamą i córką opowiadają o rodzinnych tajemnicach, a Joanna Mazur o tym, jak naprawdę wygląda życie niewidomej sportsmenki!