Spragnieni lata
Fot. Materiały prasowe
VIVA! Tylko u nas

Trasa Cydr Lubelski Spragnieni Lata — nie może Was tam zabraknąć

Damian Duda 23 czerwca 2017 10:30
Spragnieni lata
Fot. Materiały prasowe

 

Bovska, Iza Lach i duet Dwa Sławy zagrają podczas tegorocznej trasy koncertowej Cydr Lubelski Spragnieni Lata. To artyści, którzy pokazują, że warto iść pod prąd. Odnieśli sukces, stawiając na autentyczność i niepokorność.

 

Usłyszymy alternatywnych muzyków, którzy ukażą swoje najprawdziwsze oblicza, na maksa, bez żadnej ściemy. Zabrzmi ekscentryczny hip hop, magnetyzujące dźwięki r'n'b i pop w najlepszym wydaniu’’, mówi Tymon Tymański, dyrektor artystyczny trasy Cydr Lubelski Spragnieni Lata.

 

W tym roku artyści grają bez filtra. Niefiltrowanie to hasło inicjatora i głównego sponsora trasy - marki Cydr Lubelski, której tegorocznym headlinerem jest Cydr Lubelski Niefiltrowany. Na otwarte plenerowe koncerty zaprasza do sześciu polskich miast: Wrocławia, Łodzi, Krakowa, Katowic i Warszawy. Finał z udziałem gości specjalnych odbędzie się w Lublinie podczas Lubelskiego Święta Młodego Cydru.

 

- Trasa Cydr Lubelski Spragnieni Lata dojrzewa. Cieszymy się, że dziś, po trzech latach od jej startu, wiele osób nie wyobraża sobie smaku lata bez naszych plenerowych koncertów - podkreśla Robert Walewski, współtwórca trasy i Brand Manager Cydru Lubelskiego. - Podobnie jak rozwijamy ideę polskiego cydru, bezkompromisowo podchodzimy do tworzenia line-upu trasy, zapraszając artystów aktualnych, wyróżniających się, mających pomysł na siebie. To ważne głosy na młodej polskiej scenie muzycznej, silne i niezwykle autentyczne w tym, co robią. Odważnie uciekają od tego co masowe i łatwe, zachowując swoją niefiltrowaną tożsamość. Łączą ich świetne teksty i fascynacja współczesnymi brzmieniami.

 

Jak zapewnia ekscentryczny duet Dwa Sławy, podczas trasy Cydr Lubelski Spragnieni Lata publiczność może liczyć przede wszystkim na świetną, niczym nieskrępowaną zabawę. Zwariowany i nieprzewidywalny tandem po jedenastu latach działalności ma w swoim dorobku sześć oficjalnych i nieoficjalnych wydawnictw. Obecnie: Jarosław „Astek” Steciuk i Radosław „Rado Radosny” Średziński, promują album „Dandys flow”. Jak podkreślają, działalność studyjna jest jedynie pretekstem do tego, co lubią najbardziej, czyli do kontaktu z publicznością podczas koncertów tak wybuchowych jak balon.

 

Cydr
Fot. Materiały prasowe

 

Wstęp na koncerty jest wolny.

 

TERMINY koncertów Cydr Lubelski Spragnieni Lata:

 

24.06.2017 WROCŁAW, Dziedziniec dawnego klasztoru Franciszkanów, ul. Pawła Włodkowica 15-17, występują: Iza Lach, Dwa Sławy, gość specjalny

 

08.07.2017 ŁÓDŹ, OFF Piotrkowska, występują: Iza Lach, Bovska, gość spcjalny

 

22.07.2017 KRAKÓW, Błonia Krakowskie, Iza Lach, Bovska, Dwa Sławy

 

19.08.2017 KATOWICE, Parking przed halą Parkową, występują Iza Lach, Bovska, Dwa Sławy

 

26.08.2017 WARSZAWA, Rejs, Bulwar Flotylli Wiślanej koło Płyty Desantu, występują Iza Lach, Bovska, Dwa Sławy

 

16.09.2017 LUBLIN, występują: Iza Lach, Bovska, Dwa Sławy, gość specjalny

 

Wideo

Najpiękniejsze prezenty dla niej na Boże Narodzenie 2020

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.