Caitlyn Jenner
Fot. Instagram @caitlynjenner
Z ŻYCIA GWIAZD

69-letnia Caitlyn Jenner nie rozpoznaje swoich córek? Zdjęcia mówią same za siebie...

A to wszystko w dniu urodzin jednej z nich...

Rafał Kowalski 14 sierpnia 2019 15:57
Caitlyn Jenner
Fot. Instagram @caitlynjenner

Caitlyn Jenner (a do 2015 roku Bruce Jenner) doczekała się trzech synów i trzech córek. Amerykańska celebrytka dała jednak dowód temu, że ma problem z rozróżnieniem swoich dzieci. Przykra sytuacja spotkała 22-letnią Kylie, którą w dniu urodzin, 69-latka pomyliła ją z siostrą – Kendall.

Pomyłka w dniu urodzin Kylie Jenner

Kylie Jenner była pierwszą osobą w całej rodzinie, która z akceptacją i miłością podeszła do swojego ojca Bruce’a Jenner, kiedy ten ogłosił, że czuje się kobietą. 22-latka wspierała bardzo rodzica w swojej przemianie w damską wersję. Dziś Kylie i Caitlyn Jenner mocno się przyjaźnią. Tym bardziej pomyłka 69-latki razi w oczy…

Chodzi o zdjęcie, które w dniu urodzin pojawiło się na profilach społecznościowych Caitlyn Jenner. Na archiwalnej fotografii celebrytka pozuje ze swoją małą córeczką. Podpis głosił: „Życie było wtedy takie proste, ale dziś jest tak dobrze…”. Problem w tym, że na zdjęciu nie znajdowała się kilkuletnia jubilatka, a jej siostra Kendall.

Gdy internauci zwrócili uwagę na pomyłkę, gwiazda usunęła szybko post i dodała nowy. Na fotografii tym razem Caitlyn Jenner (jeszcze jako Bruce) uśmiecha się do aparatu w towarzystwie… dwóch córek. Wybór dziwny, ale przynajmniej wykluczył możliwość kolejnej pomyłki.

Zobaczcie zdjęcia, o których mowa. 

Błędnie dodane zdjęcie – mała dziewczynka to Kendall Jenner

Zdjęcie z obiema córkami

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Happy birthday @kyliejenner

Post udostępniony przez Caitlyn Jenner (@caitlynjenner)

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

One nas inspirują! Kobiety sukcesu, w wieku od 30 plus do 70 plus: KAMIŃSKA, DERESZOWSKA, SWOROWSKA, KASPRZYK, DUDZIAK w szczerych, zaskakujących rozmowach o dojrzałości, poczuciu atrakcyjności i seksualności. „Wiek nie ogranicza apetytu na seks”, mówi wybitny seksuolog ANDRZEJ DEPKO i przełamuje tabu. IRIS APFEL ikoną stylu została po... osiemdziesiątce. Prowokuje: „Młodość jest przereklamowana!”. 88-letnia JOAN COLLINS i 56-letni PERCY GIBSON burzą stereotypy o związku starszej kobiety z młodszym partnerem. W cyklu PODRÓŻE wyprawa do indyjskich spa i centrów duchowych po młodość.