Caitlyn Jenner
Fot. Instagram @caitlynjenner
Z ŻYCIA GWIAZD

69-letnia Caitlyn Jenner nie rozpoznaje swoich córek? Zdjęcia mówią same za siebie...

A to wszystko w dniu urodzin jednej z nich...

Rafał Kowalski 14 sierpnia 2019 15:57
Caitlyn Jenner
Fot. Instagram @caitlynjenner

Caitlyn Jenner (a do 2015 roku Bruce Jenner) doczekała się trzech synów i trzech córek. Amerykańska celebrytka dała jednak dowód temu, że ma problem z rozróżnieniem swoich dzieci. Przykra sytuacja spotkała 22-letnią Kylie, którą w dniu urodzin, 69-latka pomyliła ją z siostrą – Kendall.

Pomyłka w dniu urodzin Kylie Jenner

Kylie Jenner była pierwszą osobą w całej rodzinie, która z akceptacją i miłością podeszła do swojego ojca Bruce’a Jenner, kiedy ten ogłosił, że czuje się kobietą. 22-latka wspierała bardzo rodzica w swojej przemianie w damską wersję. Dziś Kylie i Caitlyn Jenner mocno się przyjaźnią. Tym bardziej pomyłka 69-latki razi w oczy…

Chodzi o zdjęcie, które w dniu urodzin pojawiło się na profilach społecznościowych Caitlyn Jenner. Na archiwalnej fotografii celebrytka pozuje ze swoją małą córeczką. Podpis głosił: „Życie było wtedy takie proste, ale dziś jest tak dobrze…”. Problem w tym, że na zdjęciu nie znajdowała się kilkuletnia jubilatka, a jej siostra Kendall.

Gdy internauci zwrócili uwagę na pomyłkę, gwiazda usunęła szybko post i dodała nowy. Na fotografii tym razem Caitlyn Jenner (jeszcze jako Bruce) uśmiecha się do aparatu w towarzystwie… dwóch córek. Wybór dziwny, ale przynajmniej wykluczył możliwość kolejnej pomyłki.

Zobaczcie zdjęcia, o których mowa. 

Błędnie dodane zdjęcie – mała dziewczynka to Kendall Jenner

Zdjęcie z obiema córkami

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Happy birthday @kyliejenner

Post udostępniony przez Caitlyn Jenner (@caitlynjenner)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…