Lara Gessler, Viva! 10/2019
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
O TYM SIĘ MÓWI

Lara Gessler zachwyca ciążowymi krągłościami!

Przyszła mama wygląda zjawiskowo!

Redakcja VIVA! 8 maja 2020 08:53
Lara Gessler, Viva! 10/2019
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Lara Gessler zachwyca ciążowymi krągłościami. Niedawno córka Magdy Gessler podzieliła się z fanami cudowną wiadomością. Gwiazda wyczekuje przyjścia na świat swojego pierwszego dziecka! To dla niej wyjątkowy czas i radość dla całej rodziny. Lara Gessler właśnie zamieściła kolejne rozczulające zdjęcie! Widać, że ciążą jej służy.

Lara Gessler promienieje w ciąży

W czwartek 30 kwietnia, Lara Gessler poinformowała swoich obserwatorów o rewolucji, która właśnie następuje w jej życiu. Zapozowała na tle drewnianej chatki w kobaltowej ciążowej sukience. Kadr zachwycił internautów, którzy gratulowali jej w kolejnych komentarzach.

Swojego szczęścia nie ukrywała też Magda Gessler, która na swoim Facebooku opublikowała wzruszający wpis.

„Upływające lata, pory roku, tygodnie, dni godziny… Patrzę na Ciebie… Laro.. od pierwszych sekund.. Kiedy się urodziłaś, obudziłaś we mnie Magdę, jakiej wcześniej nie znałam.. Dałaś mi spokój i ukojenie…Miłość, przyjaźń i najgłębszą relację o jakiej może zamarzyć matka…Dziś patrzę na mój ogród.. pełen przyrody, która budzi się do życia! Tak jak Ty!!”, wyznała..

„Jesteś pełna miłości, która jest najcenniejszym darem życia! Moje serce… serce matki.. jest przepełnione dumą i wzruszeniem.. Przed Tobą najpiękniejsza podróż …a ja jestem obok :))))) W dzisiejszym chaosie… powstało życie! Obudziło się z miłości!! Wszystko kwitnie…Niemal wybucha milionem kolorów i zapachów!!! Życie ponad wszystkim. Kocham Cię Lara, moja mała, dorosła córeczko! Mama.., a wreszcie Babcia ...Tak na to czekałam…”, dodała szczęśliwa babcia.

Nie da się ukryć, że Lara Gessler promienieje w ciąży. Gwiazda wyjechała na wieś, gdzie spokojnie przygotowuje się do nowej roli. Widać, że ten czas jej służy. A to potwierdza najnowsza fotografia opublikowana przez córkę Magdy Gessler. Zdjęcie wykonał ukochany Lary.

„Po śniadaniu, przed obiadem. Pocieszam się, że dopóki gotując więcej rozdaje niż jem, to będzie dobrze”, napisał przyszła mama.

Fani gwiazdy nie mogli przejść obojętnie obok kadru, na którym pozuje w ogrodniczkach na tle sielskiego krajobrazu.

,,Ciąża Ci służy, „Ślicznie Laro wyglądasz I piękna scenografia. Sielsko anielsko”, ,, Ale pięknie wyglądasz ", ,,Jak pięknie!!!💕 i ty wyglądasz cudownie ", czytamy.

I jeszcze raz serdecznie gratulujemy! 

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Trener personalny DANIEL QCZAJ zdobył się na coming out. Co mu dała ta decyzja, a co zabrała? ALŻBETA LENSKA dwa lata temu o mało nie umarła. To wydarzenie w zaskakujący sposób zmieniło jej życie. W VIVIE! na Lato cykl Ona o Niej – MAŁGORZATA POTOCKA o KALINIE JĘDRUSIK: „Przez jednych kochana, przez innych nienawidzona. Polska Marilyn Monroe…”. W cyklu Sztuka gotowania – AGNIESZKA MACIĄG zdradza, jak zatrzymać młodość. W Podróżach z Historią – kultowe miejsca: magiczna leśniczówka w Praniu, Krzyże „lepsze niż Paryże…”.