Elsa Pataky, Chris Hemsworth
Fot. Frazer Harrison/Getty Images
HISTORIA MIŁOŚCI

Chris Hemsworth i Elsa Pataky po trzech miesiącach znajomości wzięli ślub. Poznajcie ich historię

Małżeństwem są już prawie 12 lat!

Karol Sowa 12 sierpnia 2022 19:57
Elsa Pataky, Chris Hemsworth
Fot. Frazer Harrison/Getty Images

Obecnie Chris Hemsworth i Elsa Pataky są jedną z najpopularniejszych par w Hollywood. O aktorze znowu zrobiło się głośno, ponieważ miesiąc temu premierę miał film Marvela pod tytułem Thor: Miłość i grom. Dodatkowo artysta 11 sierpnia skończył 39 lat. Dlaczego Chris i Elsa budzą takie emocje? Ponieważ trzy miesiące od pierwszego poznania wzięli ślub, a ceremonia odbyła się w Boże Narodzenie. Poznajcie ich niezwykłą historię, która trwa prawie 12 lat!

Chris Hemsworth i Elsa Pataky – historia miłości  

Chris Hemsworth i Elsa Pataky poznali się w 2010 roku. Po kilku tygodniach zdecydowali się pojawić na imprezie, która była organizowana przez LACMA w Los Angeles. Ich związek bardzo szybko się zaczął. Oboje nie zamierzali się zatrzymywać w dalszych krokach. Trzy miesiące od pierwszego wspólnego wyjścia, pobrali się. Kiedy? Otóż 25 grudnia 2010 roku. Widać, że Boże Narodzenie świętują podwójnie. Ceremonia była bardzo skromna i miała charakter prywatny. Oboje zdecydowali, że sakramentalne “Tak” powiedzą sobie na jednej z indonezyjskich wysp. „To wszystko zdarzyło się naprawdę szybko, ale czuliśmy, że to właściwa decyzja. Że to ma sens i właśnie tak ma być (…) W zasadzie nie mieliśmy żadnego planu, jeśli mam być szczery. Byliśmy akurat na wakacjach wspólnie z naszymi rodzicami, zupełnie przypadkiem, więc spontanicznie uznaliśmy, że to dobra okazja. I zrobiliśmy to", wyznał aktor w programie Good Morning Britain. 

Zakochani są ze sobą już prawie 12 lat i nie ma mowy o żadnym kryzysie. Wiadomo, jak w każdym małżeństwie bywają lepsze i gorsze dni. Sama Elsa w australijskim Body&Soul mówiła: „To zabawne, że ludzie uważają nas za idealną parę. Nie ma mowy. To były wzloty i upadki, a my nadal pracujemy nad tym związkiem. Myślę, że związek to ciągła praca. To nie jest łatwe".  

Małżeństwo wymaga dużo pracy. Nie wydaje mi się, żeby każda para była idealna. Związek wymaga cierpliwości, zrozumienia, wielu rozmów, poznania drugiej osoby, a także poznania siebie i tego, co robisz źle. Nie pozwól, aby duma stanęła na Twojej drodze”, dodała artystka.

SPRAWDŹ TEŻ: „Nie spodziewamy się, że przeżyje”. Rodzina Anne Heche wydała oświadczenie

Elsa Pataky, Chris Hemsworth
Fot. Kevin Mazur/Getty Images for J/P Haitian Relief Organization
Elsa Pataky, Chris Hemsworth
Fot. Todd Williamson/Getty Images

Dzieci Chrisa Hemswortha i Elsy Pataky

Zakochani doczekali się trójki dzieci. W 2012 roku na świat przyszła ich córeczka o imieniu India Rose, a dwa lata później bliźniaki - Sasha i Tristan. „Posiadanie u swojego boku człowieka, którego kochasz i tworzenie z nim rodziny to najlepsza rzecz, jaka może przytrafić się w życiu. Nie mogę prosić o więcej", mówiła aktorka w hiszpańskim magazynie Hola!.  

Elsa Pataky z zawodu jest aktorką, ale na rzecz rodziny postanowiła na jakiś czas ograniczyć swoją aktywność zawodową. Całą uwagę poświęciła dzieciom, jednak jej mąż pomaga, jak tylko może. „Chris wracał do domu i mówił: „Jak minął dzień?". I nie czułam się dumna, mówiąc: jestem tylko mamą". Na co Chris odpowiedział: „Ale powinnaś, ponieważ to najtrudniejsza, ale też najwspanialsza praca na świecie". W wielu wywiadach Elsa Pataky jest pytana o to, jak się żyje z jednym z najprzystojniejszych aktorów na świecie. Z tego co mówi wynika, że: „Chris zawsze potrafi rozśmieszyć zarówno dzieci, jak i mnie, opowiada żarty tylko po to, żeby oczyścić i wyluzować atmosferę. Humor w naszym związku i w naszej rodzinie odgrywa niezwykle ważną rolę. Ważniejszą niż inne rzeczy", mówiła dla magazynu Hola!.

Z tym można się zgodzić, ponieważ aktor od czasu do czasu na swoich social-mediach dodaje zabawne wpisy. Kiedyś udostępnił zdjęcie ze swoim synkiem, które zostało zrobione na planie filmowym Thora. Pod fotografią mogliśmy przeczytać: „Trzymam rękę mojego małego mężczyzny i zadaję mu stare jak świat pytanie. „Kim chcesz być, kiedy dorośniesz?”. W odpowiedzi usłyszałem: „Tato, chcę być Supermanem”. Na szczęście mam dwoje innych dzieci...”, czytaliśmy. Jak widać filmowy heros lubi czasem zażartować. 

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Artur Barciś i jego żona Beata od 36 lat tworzą idealne małżeństwo. Poznajcie ich historię miłości

Elsa Pataky, Chris Hemsworth
Fot. AP/Associated Press/East News

Życie prywatne Chrisa Hemswortha i Elsy Pataky

Co robią w wolnych chwilach? Starają się wspólnie spędzać czas i rozwijać swoje pasje. Zakochani kochają aktywność fizyczną, sport oraz zdrowe odżywanie. Na dowód tego, Chris stworzył swoją stronę internetową centr.com, na której można znaleźć odpowiednie plany treningowe oraz żywieniowe nad którymi pracuje jego team. Gdy wejdziemy w link, możemy przeczytać: „Trenuj, jedz, żyj lepiej z zespołem Chrisa Hemswortha. Zmień swoje zdrowie, kondycję oraz sposób myślenia dzięki zespołowi światowej klasy ekspertów Chrisa Hemswortha”. Jak widać, przy pomocy wielu specjalistów zainteresowani będą mogli wyglądać jak filmowy bóg piorunów.

Oboje postanowili wyjechać z Los Angeles do Australii do Byron Bay na wschodnim wybrzeżu wyspy. Czy to wpłynęło na ich karierę i małżeństwo? Nie, ponieważ Chris niedawno wystąpił w najnowszej produkcji Marvela, a Elsę mogliśmy niedawno oglądać w filmie Netflixa Przechwycenie. Artystka tak samo jak jej mąż, pokazała swoje niezwykle wysportowane ciało.

A jak przeprowadzka wpłynęła na ich relacje? „Owszem, kochałem niektóre aspekty życia w Los Angeles. Ale zarówno moja żona, jak i ja poczuliśmy, że przeprowadzka do Australii będzie dobrym krokiem. Mieszkańcy Byron Bay traktują nas jak swoich. Życie tam jest bardziej wyluzowane, spokojne, zrelaksowane, mniej intensywne i po prostu lepsze dla naszych dzieci", mówił aktor w rozmowie z magazynem Traveller. „Nie wyobrażam sobie już życia w wielkim mieście. To nie dla mnie. Moje dzieci nigdy nie przyzwyczaiły się do korków, życia w biegu, zapchanych ulic i tłumów ludzi. Widziałam, że tęskniły za bieganiem boso po łące czy plaży. Dlatego właśnie czuję, że tutaj jest ich miejsce na ziemi", czytaliśmy słowa Elsy Pataky w jednym z wywiadów. 

Zakochanym życzymy samych wspaniałych chwil. 

CZYTAJ TEŻ: „Mam świetnego faceta, który nie boi się być z silną kobietą”. Oto historia miłości Ewy Farnej i Martina Chobota

Aktor 11 sierpnia skończył 39 lat!

Elsa Pataky, Chris Hemsworth
Fot. Rex Features/East News

Elsa Pataky, Chris Hemsworth
Fot. Frazer Harrison/Getty Images

Elsa Pataky, Chris Hemsworth
Fot. Barry King/Getty Images
 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…