Brad Pitt, Charlize Theron, kobiety Brada Pitta
Fot. Invision/Invision/East News; East News
O NICH JEST GŁOŚNO

A jednak?! Brad Pitt i Charlize Theron mają romans?! 

Nie mają powodów, by dalej się ukrywać?

Olga Figaszewska 21 stycznia 2019 07:51
Brad Pitt, Charlize Theron, kobiety Brada Pitta
Fot. Invision/Invision/East News; East News

Od czasu głośnego rozstania z Angeliną Jolie łączono go z wieloma gwiazdami Hollywood. Przede wszystkim rozpisywano się o jego bliskich relacjach z pierwszą żoną, Jennifer Aniston. Sugerowano, że spotyka się z Neri Oxman, a także Charlotte Casiraghi. A następnie łączono z Charlize Theron. Te plotki znów powracają! Czy tym razem rzeczywiście się potwierdzą?

Brad Pitt jest zakochany? 

Czy w jego życiu w końcu nastąpi rewolucja? Zagraniczne media nie mają wątpliwości, że do Brada Pitta uśmiechnęło się szczęście! Kilka miesięcy temu magazyn OK! sugerował, że para swoją relację stara się trzymać w ukryciu. Podobno spotykają się w hotelach na całym świecie. „To daje im czas by się poznać zanim trafią w światło reflektorów”, twierdziło wówczas źródło magazynu.

Tajemnica, którą owiany jest ich związek miał wynikać ze strachu Pitta przed Angeliną. Aktor obawiał się, że wykorzysta ona wszystko w walce o dzieci. „To wcale nie jest łatwe. Jest zadowolony z siebie i chciałby, żeby świat o tym usłyszał”, dodaje znajomy gwiazdora. 

Teraz dziennikarze magazynu The Sun  dotarli do informacji, z których jasno wynika, że para spędza ze sobą coraz więcej czasu. Podobno Brad Pitt i Charlize Theron spędzili razem święta Bożego Narodzenia, a w ubiegłym tygodniu byli widziani na premierowym pokazie filmu Roma.  

Zauważono drobne gesty, które świadczą o rodzącym się między nimi uczuciu. Nie ukrywali już, że są szczęśliwi. „Brad przyszedł nieco później do Chateau, zmienił strój i dołączył do Charlize, siedzącej w kącie baru. Aktorka piła drinka z wódką, a aktor sączył jedynie wodę”, czytamy na łamach tabloidu.

Ile prawdy znajduje się w tych doniesieniach? Może doczekamy się w końcu oficjalnego potwierdzenia tych rewelacji.  

Fot. Vanity Fair, Mark Seliger

Fot. East News

Charlize Theron
Fot. Getty Images

 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?