O NICH JEST GŁOŚNO

A jednak?! Brad Pitt i Charlize Theron mają romans?! 

Nie mają powodów, by dalej się ukrywać?

Olga Figaszewska 21 stycznia 2019 07:51
Brad Pitt, Charlize Theron, kobiety Brada Pitta
Fot. Invision/Invision/East News; East News

Od czasu głośnego rozstania z Angeliną Jolie łączono go z wieloma gwiazdami Hollywood. Przede wszystkim rozpisywano się o jego bliskich relacjach z pierwszą żoną, Jennifer Aniston. Sugerowano, że spotyka się z Neri Oxman, a także Charlotte Casiraghi. A następnie łączono z Charlize Theron. Te plotki znów powracają! Czy tym razem rzeczywiście się potwierdzą?

Brad Pitt jest zakochany? 

Czy w jego życiu w końcu nastąpi rewolucja? Zagraniczne media nie mają wątpliwości, że do Brada Pitta uśmiechnęło się szczęście! Kilka miesięcy temu magazyn OK! sugerował, że para swoją relację stara się trzymać w ukryciu. Podobno spotykają się w hotelach na całym świecie. „To daje im czas by się poznać zanim trafią w światło reflektorów”, twierdziło wówczas źródło magazynu.

Tajemnica, którą owiany jest ich związek miał wynikać ze strachu Pitta przed Angeliną. Aktor obawiał się, że wykorzysta ona wszystko w walce o dzieci. „To wcale nie jest łatwe. Jest zadowolony z siebie i chciałby, żeby świat o tym usłyszał”, dodaje znajomy gwiazdora. 

Teraz dziennikarze magazynu The Sun  dotarli do informacji, z których jasno wynika, że para spędza ze sobą coraz więcej czasu. Podobno Brad Pitt i Charlize Theron spędzili razem święta Bożego Narodzenia, a w ubiegłym tygodniu byli widziani na premierowym pokazie filmu Roma.  

Zauważono drobne gesty, które świadczą o rodzącym się między nimi uczuciu. Nie ukrywali już, że są szczęśliwi. „Brad przyszedł nieco później do Chateau, zmienił strój i dołączył do Charlize, siedzącej w kącie baru. Aktorka piła drinka z wódką, a aktor sączył jedynie wodę”, czytamy na łamach tabloidu.

Ile prawdy znajduje się w tych doniesieniach? Może doczekamy się w końcu oficjalnego potwierdzenia tych rewelacji.  

Fot. Vanity Fair, Mark Seliger

Fot. East News

Charlize Theron
Fot. Getty Images

 

Wideo

Te kultowe filmowe kwestie Jerzego Stuhra przeszły do historii! Też je uwielbiasz?

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Po raz pierwszy Joanna Krupa z mamą! Rozmawiają o kobiecości, mężczyznach i… mężach!