Jak wygląda prywatne życie przystojnego aktora?

Sabina Zięba 22 marca 2020 15:00

Choć Channing Tatum nie należy do pierwszej ligi hollywoodzkich aktorów, jego niebanalna uroda już kilkanaście lat temu zwróciła uwagę kobiet na całym świecie. Dzięki niej zdobył międzynarodową popularność. Niestety, ku rozczarowaniu wielu fanek, praktycznie od początku swojej kariery był w związku małżeńskim, aż do momentu, gdy dwa lata temu się rozwiódł. Kto jest teraz jego partnerką? I jak wygląda życie prywatne aktora?

Kariera i życie prywatne Channinga Tatuma

Artysta ma pochodzenie angielskie, irlandzkie, francuskie i niemieckie. Urodził się w Cullman, w stanie Alabama 26 kwietnia 1980 roku, jako syn pracowniczki linii lotniczej i budowniczego. W czasach szkolnych trenował futbol, baseball oraz piłkę nożną. Dostał nawet stypendium sportowe. Cierpiał na ADHD i dysleksję, co nie przeszkodziło mu w wielkiej karierze.

Wiadomo, że na początku swojej drogi Channing Tatum pracował jako dekarz, a następnie jako Chan Crawford był striptizerem w klubie nocnym. Następnie w 2000 roku pojawił się w teledysku Ricky’ego Martina do piosenki pt. She Bangs, co zaowocowało kontraktami w branży mody, sesjami do Vogue'a czy udziale w kampaniach m. in. Dolce & Gabbana czy Emporio Armani.

W 2004 roku wystąpił w jednym z odcinków serialu CSI: Kryminalne zagadki Miami, jednak rola, która otworzyła mu drzwi do aktorskiej kariery przyszła dwa lata później. Wówczas w Step Up: Taniec zmysłów wcielił się w tancerza hip hop i zachwycił miliony nastolatków. Na planie poznał Jennę Dewan, filmową partnerkę, która następnie stała się jego towarzyszką w życiu prywatnym. Niedługo po zakończeniu zdjęć zaczęli się spotykać. We wrześniu 2008 roku w Maui się zaręczyli, a 11 lipca 2009 roku wzięli ślub w Kościele Estates Vineyards w Malibu w Kalifornii.

Wydawało się, że ta wielka miłość przetrwa wszystko. Postanowili założyć rodzinę i w 2013 roku na świat przyszła ich córka, Everly. Sprawiali wrażenie zgodnego małżeństwa, nawet gdy w 2014 roku w wywiadzie dla GQ Tatum wyznał, że „pije zbyt dużo alkoholu” i jest „dobrze funkcjonującym alkoholikiem”. Rzeczywistość okazała się inna.

W kwietniu 2018 roku wydali oświadczenie, ogłaszając rozstanie. Jenna Dewan wzniosła pozew o rozwód, a niedługo później napisała książkę Gracefully You: How Your Live Best Best Every Day, w której podzieliła się z czytelnikami szczegółami rozpadu małżeństwa z przystojnym aktorem. Wyznała: „Zdałam sobie sprawę, że życie, w którym się znajduję, nie służy mi ani mojej córce”. Dodała także, że bardzo zraniona wspomagała się suplementami ziołowymi, leczyła samotność towarzystwem mamy, a do przyjaciół potrafiła dzwonić w środku nocy i szlochać do słuchawki: „Musiałam to wszystko ogarnąć i pozwolić, aby wszystko pozytywne i produktywne stało się częścią tego procesu. Bardzo ważne jest wówczas otaczanie się ludźmi, którzy nie dają upaść, sprawiają, że czujesz miłość i docenienie”.

Artystka odnalazła szczęście u boku zdobywcy nagrody Tony,  Stevena Kazee, któremu w marcu tego roku urodziła synka. Channing z kolei po nieudanym małżeństwie znalazł pocieszenie w ramionach piosenkarki Jessie J. Para rozstawała się już kilkukrotnie, ale obecnie jest znowu razem.

Myślicie, że wokalistka będzie już tą jedyną?  

1/8
pary Hollywood, za którymi tęsknimy, Channing Tatum, Jenna Dewan-Tatum, 2015
Copyright @Getty Images
1/8

Channing Tatum i Jenna Dewan

2/8
Copyright @East News
2/8

Channing Tatum

3/8
Striptease, Channing Tatum, Magic Mike
Copyright @Materiały prasowe
3/8

kadr z filmu „Magic Mike”

4/8
allOnS_0XPOSURE_TATUM_DEWAN-12.jpg
Copyright @
4/8

Channing Tatum i Jenna Dewan

5/8
Copyright @
5/8

kadr z filmu „Magic Mike”

6/8
Copyright @Getty Images
6/8

Channing Tatum

7/8
Channing Tatum, Jessie J
Copyright @Getty Images
7/8

Channing Tatum i Jessie J.

8/8
Channing Tatum
Copyright @Getty Images
8/8

Channing Tatum

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Odmienił swoje życie i kupił dom we Włoszech. Poznaj Sycylię Piotra Wojtasika 

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o tym, co odmieniło jej życie, kobietach, które dają jej moc, i… festiwalu w Cannes. JADWIGA JANKOWSKA-CIEŚLAK: pogodziła się z życiem, tylko ze śmiercią męża nie może się uporać do tej pory. JACEK DUBOIS w fascynującej rozmowie o zawodzie adwokata, zbrodni, karze i pisarskiej pasji. ZBIGNIEW WODECKI: Kraków jego śladami.